Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 546702 puta)

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.379
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Sport
« Odgovor #2160 poslato: 21. Maj 2017. u 22:54 »
Novače, srećno ti u nastavku karijere i radu sa Agasijem!
A onog što ne voli da ga zovu "guru" makar malo udalji od sebe... kada si već "prijateljski sklonio" ljude koji su ti svakako mnooogo veći prijatelji (i svakako potrebniji, da ne kažem mnogo korisniji, za nastavak karijere) od tog ... neću ni ime da mu napišem.

Sa profijem se slažem u gotovo svakom mišljenju o sportu tako da nemam šta da dodam ni na ovo  :tu:

I da čestitamo Partizanu na osvojenoj tituli koju više ne smatraju neregularnom :grin: i čestitke našim ljudima u Feneru na osvajanju Evrolige! Moram da istaknem da sam svim srcem navijao za Fener i jako mi je drago što Olimpijakos nije osvojio titulu!
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2161 poslato: 21. Maj 2017. u 23:07 »
I da čestitamo Partizanu na osvojenoj tituli koju više ne smatraju neregularnom :grin: i čestitke našim ljudima u Feneru na osvajanju Evrolige! Moram da istaknem da sam svim srcem navijao za Fener i jako mi je drago što Olimpijakos nije osvojio titulu!
Hvala Ziko, cisto prvenstvo kao suza....Ahahahah  kad bi se za_ebavali :D

Ja navijao za Olimpijakos cisto da puknem na dve ne samo na Djokovica  ;)
Sto se tice gurua ne bih da sudim jer ne znam sa kakvim se problemima psihickim bori ali ocigledno da nema mir... Sta god uradio ili ne u ostatku karijere ne menja cinjenicu da je legenda...
« Poslednja izmena: 21. Maj 2017. u 23:28 Bart »

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2162 poslato: 22. Maj 2017. u 01:16 »
Poznata stvar je da je gro velikih tenisera uvek bilo pri nekim sektama, pre ili kasnije, tako da ni ovo nije nista cudno, sestre Williams su u Jehovinim svedocima, dok je eto Novak Djokovic zavrsio kod spiritualnog gurua Pepe Imaza..
Ja mislim da to nema veze sa igrom uui formom, to je nesto sto dolazi sa tom slavom, tako i poznati pevaci rade, naprosto kad dodjes u taj stadijum u sportu gde je Novak Djokovic sasvim je normalno da se to sve pretvara u neku vrstu "show bussinesa" svidjalo se to nekom ili ne, tako je to danas..  :confused:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2163 poslato: 22. Maj 2017. u 09:37 »
Nisam znao za Vilijamsove to... Slazem se da mnogo toga je danas sou biznis da ga kazemo srpski :)... Novak je izgubio fokus i to je mnogo tesko povratiti...Kada neko srcan kao on dozivi veliki neuspeh ili dva prosle godine to ostavi traume velike to ti dugo ostaje u podsvesti... Nadam se da ce se Novak izboriti sa tim... I ovaj guru je pokusaj pa mozda i ocajnicki da dobije mir... Cilj je okupiti ljude sa razumevanjem i pozitivnom energijom oko sebe... Ima odredjeni napredak u poslednjim mesecima ali tesko ide i ja licno ne verujem da ce ove godine biti na maksimumu ali nadam se i da gresim i bice dobrih rezultata i ove godine...
Kad covek vidi Agasija vidi jednog skromnog coveka meni lici na automehanicara sa crvenim kacketom sto gleda svoja posla i delje pivo svaki dan... Prosao je i on teske trenutke i on moze da ga razume i ne osudjuje kao sto je Beker radio, Nemci su to, masine... Imam pozitivno misljenje i mislim da je najbolji izbor ali siguran sam da on to zna najbolje... Kod nas ljudi sve bolje znaju o drugima nego oni sami i sta treba i kako treba... Sto u fudbal kazu za reprezentaciju kod nas koliko ludi toliko selektora  :)
« Poslednja izmena: 22. Maj 2017. u 09:47 Bart »

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2164 poslato: 22. Maj 2017. u 14:48 »
Bogami @Bart, izgleda da su ga u ovo uvalili brat Marko i supruga Jelena kako stvari stoje, eno ima onaj video gde sede sa tim covekom, kao na nekoj sesiji, zmure i drze se za ruke, tu su Marko Djokovic (on je navodno tako izlecen od depresije), Novak, jos dvoje ljudi, a tu je je i Daniela Hantuchova, slovacka teniserka, i ona sedi na toj seansi.. :confused:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2165 poslato: 22. Maj 2017. u 15:04 »
Mozda prizivaju duhove :grin: Realno mare on je vec nekoliko godine sa tim guruom i nije mu smetao ali sad je u zizi javnosti jer je psihicki pao i treba mu pomoc... A realno treba mu prasetina ne moze on ni da drzi reket sa ovim sto jede...Hehehehe uvek mi zanimljivo i nasmejem se kad procitam tako neki komentar ili kad to neko kaze...  :rofl: Nolo je uznemiren zbog velikih poraza prosle godine ne moze tako lako da se nadje mir, zato i meditira... Nazalost mislim da jednostavno treba vreme da prodje...

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #2166 poslato: 22. Maj 2017. u 18:10 »
 ^^ Sudeći po rezultatima u poslednje vreme, prizvali su pogrešnog duha  :grin:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2167 poslato: 22. Maj 2017. u 18:18 »
 ^^ Hehe  :tu:

Sad mi pade nesto na pamet ova situacija da Djokovic uzme Agasija  za trenera podseca me na film Roki 3 gde Roki uzima Apola Krida za trenera isto tako bio bezvoljan Roki... There is no tomorrow!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=XlbKn8_p3vk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=XlbKn8_p3vk</a>

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2168 poslato: 02. Jun 2017. u 15:42 »
Sta ti je zivot treniras i treniras tenis i dodje tamo neki Nadal i ubije te 6:0 6:1 6:0...  :grin: Stvarno me plasi kako igra zbog Djovaka ako dodje do polufinala mada vidim motivisan i doneo mu Agasi pozitivnu energiju vazno je to u zivotu dosta...

11. gem protiv Svarcmana u prvom setu horor show Djovaka...  :facepalm:
« Poslednja izmena: 02. Jun 2017. u 15:55 Bart »

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2169 poslato: 03. Jun 2017. u 10:01 »
Danas finale LS... Sta ocekujete?
Sto se mene tice zna se, forza Juve!

Van mreže Caligula

  • *
  • Poruke: 103
  • Starost: 61
  • Lokacija: Beograd
Sport
« Odgovor #2170 poslato: 03. Jun 2017. u 12:25 »
Očekujem lošu utakmicu i pobedu Juventusa. Tj. nadam se.

Sent from my Redmi 3S using Tapatalk

Shvatam zašto volite sneg i zimu, pa očekujem da shvatite da volim sunce i toplotu.

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #2171 poslato: 03. Jun 2017. u 14:23 »
Sva moja tri favorita su ispala  :grin: ( Atletiko, Borusija i Lester ), pa večeras navijam za Juventus, pošto su mi draži od Reala. Nisam gledao ni jedne ni druge ove sezone pa ne znam kako igraju.


Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.379
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Sport
« Odgovor #2172 poslato: 03. Jun 2017. u 15:55 »
Samo se nadam da će biti makar malo interesantna utakmica  :hm:
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 488
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2173 poslato: 03. Jun 2017. u 16:24 »
Madrid naravno!!!

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2174 poslato: 03. Jun 2017. u 17:14 »
Ne moze finale da bude nezanimljivo...Odlucice veca motivacija i realno sreca sto uvek treba...
Sto bi reko Vujadin Boskov  :D

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2175 poslato: 03. Jun 2017. u 23:43 »
Jbg jaci i kad nece nece... :(

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2176 poslato: 07. Jun 2017. u 19:45 »
Ne bih da se mnogo osvrcem na Nola jer ovo ocekivano samo bih rekao da sam promenio misljenje Pepe le tvor treba da leti... Lik koji ima zadatak da unese mir i srecu nije uspeo i zato putuj igumane...

Ono sto sam hteo da napisem da me danas i citave ove sezone na sljaci odusevila Simona Halep... Bori se kao Nadal a trener joj je Daren Kejhil lik koji je izvukao Agasija... Kako se danas vratila ne znam ni sam a verujem ni ona sama posle 5:1 za Svitolinu u drugom setu... Zelim joj da osvoji RG...

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #2177 poslato: 10. Jun 2017. u 14:31 »
Andora 1:0 Mađarska  :O

Kvota na 1 je bila 28 a na 1-1 45. Imaju tri utakmice bez poraza zaredom ( San Marino 2:0 i Farska Ostrva 0:0 ).

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2178 poslato: 25. Jun 2017. u 17:34 »
Gledam F1 do izlaska ovog bezbedonosnog auta i kazem ma dosadna trka i odustanem i onda se desi ovo i nastane haos u trci

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=5iATqB6o7jk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=5iATqB6o7jk</a>
Inace ocigledno prljav potez Hamiltona, za koga su verovatno imali opravdanja da Fetel nije pazio pa zato ga nisu kaznili a jesu Fetela koji je reagovao impulsivno kao sto bi i vecina ljudi... Ali na kraju ipak Fetel ispred to je neka pravda... Nikad mi se nije svidjao Hamilton uvek sam protiv njega navijao, tako da sam i malo subjektivan ali i objektivno ovako vidim stvari... Podmukao potez Hamiltona...

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.317
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Sport
« Odgovor #2179 poslato: 29. Jun 2017. u 18:38 »