Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Četvrto otvoreno prvenstvo Crne Gore u prognozi vremena (drugi ciklus)  (Pročitano 93816 puta)

Van mreže dikile

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 8.579
  • Starost: 39
  • Lokacija: Paraćin, 129 m n.v.
Odg: Četvrto otvoreno prvenstvo Crne Gore u prognozi vremena (drugi ciklus)
« Odgovor #60 poslato: 25. Novembar 2010. u 13:46 »
Podgorica je u kodu 3, bice ispravljeno po recima Admina. Tako da prince ne moras da dodolises.

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Četvrto otvoreno prvenstvo Crne Gore u prognozi vremena (drugi ciklus)
« Odgovor #61 poslato: 25. Novembar 2010. u 13:49 »
Podgorica je u kodu 3, bice ispravljeno po recima Admina. Tako da prince ne moras da dodolises.

Hvala ti za info, ali treba mi i HM za trojku. Dakle, muzika! Tuš! :band: Igrajmo! :party:

A vi izvinite, ali moram malo da mislim na sebe. Što pesnik reče, 'šugavo je dolje na dnu' (Johnny B.)
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže dikile

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 8.579
  • Starost: 39
  • Lokacija: Paraćin, 129 m n.v.
Odg: Četvrto otvoreno prvenstvo Crne Gore u prognozi vremena (drugi ciklus)
« Odgovor #62 poslato: 25. Novembar 2010. u 14:11 »
Uleteo i HN u 14h 11.6C.

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Četvrto otvoreno prvenstvo Crne Gore u prognozi vremena (drugi ciklus)
« Odgovor #63 poslato: 25. Novembar 2010. u 14:12 »
Stanje u 14 sati:

HN   11.6  2
POD   8.8  3
PLJ   6.0  0

Eto meni sva tri poena na temperaturu, i jedan od tri za padavine. Uz poen na vetar, suma sumarum imam 5 poena.

Jednom i meni da se posreći...
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže gabesz20

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: Četvrto otvoreno prvenstvo Crne Gore u prognozi vremena (drugi ciklus)
« Odgovor #64 poslato: 25. Novembar 2010. u 14:12 »
Ja necu ni da brojim poene...nema sta da brojim:):) Tako da ovoga kola bolje da zavucem usi i cutim!:0 Ako izvucem nekih 4-5 poena bicu zadovoljan!

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Četvrto otvoreno prvenstvo Crne Gore u prognozi vremena (drugi ciklus)
« Odgovor #65 poslato: 25. Novembar 2010. u 14:14 »
Nije moglo biti lošije. Užasno kolo. Da su makar ova Pljevlja otišla preko 6°C, pa da svi izgube poen, a ne samo ja.  :neznam:
Mada, još nije gotovo, gubiće se ovdje još poena do kraja dana. Sad kad HN ode preko 13°C i Podgorica preko 12°C. Koje sam sreće...


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.731
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: Četvrto otvoreno prvenstvo Crne Gore u prognozi vremena (drugi ciklus)
« Odgovor #66 poslato: 25. Novembar 2010. u 14:16 »
Ajmo Podgorica još 0.2 stepena i Pljevlja 0.1 kiše  :sos:

Trenutno 4 boda, za 1 više nego u prvom kolu I ciklusa  ???

Van mreže dikile

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 8.579
  • Starost: 39
  • Lokacija: Paraćin, 129 m n.v.
Odg: Četvrto otvoreno prvenstvo Crne Gore u prognozi vremena (drugi ciklus)
« Odgovor #67 poslato: 25. Novembar 2010. u 14:20 »
Ja trenutno 5 bodova, ajede Pg jos 0.6C, ali sa druge strane imam fore za Plevla jos 0.6C

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Četvrto otvoreno prvenstvo Crne Gore u prognozi vremena (drugi ciklus)
« Odgovor #68 poslato: 25. Novembar 2010. u 14:23 »
Ja bih sad najradije bacio bombu na stanicu u Pljevljima, pa da se jednom za sva vremena izbace iz takmičenja. :lool:
Mislim da u ovom kolu niko neće osvojiti manje poena od mene.  :)


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Četvrto otvoreno prvenstvo Crne Gore u prognozi vremena (drugi ciklus)
« Odgovor #69 poslato: 25. Novembar 2010. u 14:27 »
Kasno ste krenuli da ložite vatricu. U 15 sati će opasti temperature svuda, i nikakav uključeni fen tu neće pomoći.
Ja svoje aktivnosti usmeravam na dodole u HN.

Ne budite neskromni u pogledu poena. Važno je da ne bude minusa, jer to jeste blam. Ovo, da li je nula ili jedan, pa to je OK.

Ajmo Podgorica još 0.2 stepena i Pljevlja 0.1 kiše  :sos:

Nema ga Transmat da nakapa koju kap u pljevaljski kišomer. Gde si, kolega? Imaš još četiri sata da sručiš svoj znoj u PV i da se meri kao kiša, a ja ću se već snaći za HN.

Ja bih sad najradije bacio bombu na stanicu u Pljevljima, pa da se jednom za sva vremena izbace iz takmičenja. :lool:
Mislim da u ovom kolu niko neće osvojiti manje poena od mene.  :)

Kakav je to nalet malodušnosti i agresivnosti, kolega? Ju, ju, ju (što bi Joe rekao)!
Ostavi Pljevlja nama kontinentalcima koji smo manje neuspešni, a ti briljiraj za primorje.
Jesi li kad neko kolo završio u minusu? Ne sećam se za tebe, ali se sećam svojih nastupa sa negativnim saldom, i ne samo mojih (mislim da je i Boce imao negativna kola u svojoj istoriji).
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.791
  • Starost: 51
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Četvrto otvoreno prvenstvo Crne Gore u prognozi vremena (drugi ciklus)
« Odgovor #70 poslato: 25. Novembar 2010. u 14:29 »
eto zebnja je bila opravdana
Pljevlja su mi otišla previše za bod a uz njih i HN
neće valjda i PG da me iznevere
kod padavina imam bod
ukupno za sad 5, možda bude i manje a možda i 6 bude ako kapne nešto u Pljevljima) Čak je i ovde bilo slabe kiše a da ne bude u PLJ, stvarno nema smisla!
nisu trebale temperature da rastu onda bi bilo puno interesantnije (bar meni  ;D )

Van mreže dikile

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 8.579
  • Starost: 39
  • Lokacija: Paraćin, 129 m n.v.
Odg: Četvrto otvoreno prvenstvo Crne Gore u prognozi vremena (drugi ciklus)
« Odgovor #71 poslato: 25. Novembar 2010. u 14:33 »
Ako je verovati satelitskom snimku u PV se naoblacilo. Ajde kiso bre!!!


Van mreže Transmat

  • **
  • Poruke: 778
  • Starost: 44
  • Lokacija: Podgorica,Montenegro
Odg: Četvrto otvoreno prvenstvo Crne Gore u prognozi vremena (drugi ciklus)
« Odgovor #72 poslato: 25. Novembar 2010. u 14:41 »
Ne može Pt Prince, Pljevlja je moj drug   "Đole je moj drug"  :lmao:   Neće kiša u Pljevlja, ovako je bolje...

Moram sad da idem... eto me za sat ipo kući..

Za sad je dobro, za sad je dobro   :rofl:

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.791
  • Starost: 51
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Četvrto otvoreno prvenstvo Crne Gore u prognozi vremena (drugi ciklus)
« Odgovor #73 poslato: 25. Novembar 2010. u 14:42 »
...
Jesi li kad neko kolo završio u minusu? Ne sećam se za tebe, ali se sećam svojih nastupa sa negativnim saldom, i ne samo mojih (mislim da je i Boce imao negativna kola u svojoj istoriji).

nije lepo iznositi tuđi prljav veš, kolega!  :axe:
ali ja stvarno nemam pojma da li sam nekad imao, toliko mi se lepih stvari desilo u ovih par godina da te ružne iako je bilo ne pamtim. :)

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Četvrto otvoreno prvenstvo Crne Gore u prognozi vremena (drugi ciklus)
« Odgovor #74 poslato: 25. Novembar 2010. u 14:51 »
Ako je verovati satelitskom snimku u PV se naoblacilo. Ajde kiso bre!!!

Našlo je kad će da se naoblači. Čekalo do 14h da ja izgubim poen, pa onda može da se naoblačuje koliko 'oće. :)
Makar su temperature u Podgorici i u Herceg Novom u padu.


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Četvrto otvoreno prvenstvo Crne Gore u prognozi vremena (drugi ciklus)
« Odgovor #75 poslato: 25. Novembar 2010. u 14:53 »
nije lepo iznositi tuđi prljav veš, kolega!  :axe:

Uh, i ti si nešto na kraj srca. Do 13 si ubo sva tri poena, a sada se buniš. Čuj, prljav veš! Ja sam lepo napisao da 'mislim', a ne da tvrdim. Najzad, mislim da smo dovoljno matori da ne padamo na fazone.

ali ja stvarno nemam pojma da li sam nekad imao, toliko mi se lepih stvari desilo u ovih par godina da te ružne iako je bilo ne pamtim. :)

I ti bi da zaboraviš...
Šta je to sa vama danas? Pa ja neću pobediti u ovom kolu, a nije ni smak sveta! Jaka stvar imati 3-4 poena. Niko ovde nije pretplaćen da ima 8-9 poena.

Negujte lepe stvari, ljudi. Pući jedno kolo nije ružna, već poučna stvar. Meni se to desilo toliko puta, moram da vas naučim kako se gubi, pošto znate da pobeđujete. Ja sam srećan kada Gabesz odnese ceo ciklus, kada Dejo ubode znatan broj poena (a nećkao se da se prijavi), kada Miloš ostvari svoju normu, kada Boce pokaže svoje iskustvo na delu, kada Dikile korektno ubode svoju prognozu, i kada Transmat nadodoliše šta mu treba (pa mu treba par sati da dođe kući i da slavi), kada Demijan (moj dragi kolega) pokaže svoje dobro poznavanje vremena u CG, iako u svoj Nikšić ide tek za godišnji odmor ili neku drugu zgodnu priliku, i ja se radujem za sve vas... a tužan sam i razočaran kada sve to zaboravite i počnete da kukate, besnite i divljate. Hej, ljudi, it's only rock'n'roll, pa sve je to samo igra.
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže dikile

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 8.579
  • Starost: 39
  • Lokacija: Paraćin, 129 m n.v.
Odg: Četvrto otvoreno prvenstvo Crne Gore u prognozi vremena (drugi ciklus)
« Odgovor #76 poslato: 25. Novembar 2010. u 14:57 »
Samo opusteno. Da nema zaokreta bilo bi nam dosadno.

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.791
  • Starost: 51
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Četvrto otvoreno prvenstvo Crne Gore u prognozi vremena (drugi ciklus)
« Odgovor #77 poslato: 25. Novembar 2010. u 14:57 »
kolega ja uopšte nisam loše volje a pogotovu ne zbog razvoja vremenske situacije u CG
meni baš nešto prijalo da malo mrdnem priču sa takmičenja na malo off
možda sam iskoristi malo težu reč "prljav veš" ali sam to stavio šaleći se
ajd nisi valjda pomislio da se nešto durim na tebe!!!

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Četvrto otvoreno prvenstvo Crne Gore u prognozi vremena (drugi ciklus)
« Odgovor #78 poslato: 25. Novembar 2010. u 14:59 »
Žao mi je ptprince ako si iz mojih postova zaključio da sam nešto nervozan ili bijesan. Ono sa bacanjem bombe na Pljevaljsku stanicu je bila mala šala. Imam pravo da kukam kad mi temperatura pobjegdje za 0.2°C, a svi ostali pogode...  ;)
Naravno da je sve ovo igra, i u igri treba da uživamo. A ovo kukanje je sastavni dio igre, ne bi ni bilo zanimljivo kada bismo uvijek sve pogodili i kad bi sve išlo onako kako zamislimo. Onda ni cijelo takmičenje ne bi imalo smisla.
Čekamo temperature u 15h. Za sada mogu da kažem da će u Podgorici i u Herceg Novom biti niže od onih u 14h, a vjerovatno i u Pljevljima.


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Četvrto otvoreno prvenstvo Crne Gore u prognozi vremena (drugi ciklus)
« Odgovor #79 poslato: 25. Novembar 2010. u 15:03 »
ajd nisi valjda pomislio da se nešto durim na tebe!!!

Sad mi je lakše... Hvala, kolega!

Žao mi je ptprince ako si iz mojih postova zaključio da sam nešto nervozan ili bijesan. Ono sa bacanjem bombe na Pljevaljsku stanicu je bila mala šala. Imam pravo da kukam kad mi temperatura pobjegdje za 0.2°C, a svi ostali pogode...  ;)

Šala za šalu, ali uzeste maha, pa sam se zabrinuo.

Istina, meni mali broj puta pobegne nešto za dlaku. Kada promašujem, onda stvarno promašujem za puno, a ne za malo. Zato, ako ste primetili, dajem svoje prognoze sa preciznošću od pola stepena.

Hajde, ljudi, glave gore! ako ste vi zaduženi za kukanje, ja ću se sam zadužiti da vas tešim ili grdim kada zaslužite. Pa najmatoriji sam od vas, bar to mogu uspešno da radim.
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...