Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Chat  (Pročitano 696956 puta)

Van mreže Јоца

  • ***
  • Poruke: 3.105
  • Starost: 28
  • Lokacija: Београд - Церак
Odg: Chat
« Odgovor #2700 poslato: 12. Jun 2014. u 15:58 »
  ^^ To sam zeleo i ja da pitam, ali mi je bilo glupo da pitam i nisam znao gde i koga da pitam. Pretrazio sam ceo forum i na svom profilu nigde nisam mogao da najdem kako da promenim ime. Ja zelim samo da skinem ovo "95", ne znam ni zasto sam ga stavljao, nekako mi je klinacki i ne svidja mi se. Pa ako bi mogao neki administrator to da odradi ili ko vec, ili da se prvo javim nekome od njih? Pozz

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.474
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #2701 poslato: 13. Jun 2014. u 09:40 »
Ajd' ko hoće da promeni nick nek mi pošalje poruku, al' posle nema nazad  :)

Van mreže beket

  • **
  • Poruke: 1.628
  • Lokacija: (Novi) Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #2702 poslato: 13. Jun 2014. u 18:03 »
Ajd' ko hoće da promeni nick nek mi pošalje poruku, al' posle nema nazad  :)

a što pišeš to ovde a ne tamo kod rubrike "forum"? svejedno... valjda su zainteresovani pročitali -
(lično ostajem beket i ovde i na sličnim mestima)

nego, ako si već pri alatu i voljan da uradiš neke tehničke izmene na forumu, imam i ja jednu molbu :)
samo da se skloni s vrha pričaonice ona moja nekad popularna tema "jezičke nedoumice" - nema potrebe da se ističe, tamo smo se svojevremeno lepo objasnili, a sad ima mnogo novih članova s kojima ja ne bih da polemišem, uostalom nemam više ni vremena ni snage za tako nešto... samo je arhiviraj, nemoj je nikako brisati i ostavi je otvorenu za širu publiku, ali što se mene tiče tema može i da se - zaključa!

namerno ovo pišem javno sa sve obrazloženjem, kako ne bi bilo nesporazuma ;)

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.319
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Chat
« Odgovor #2703 poslato: 28. Jun 2014. u 13:42 »
Nadam se da će počinioce "stići" slična sudbina...
Termin "ljudi" ne može da se primeni na zla stvorenja koja učine nešto ovako grozno...


Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.576
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Chat
« Odgovor #2704 poslato: 28. Jun 2014. u 16:15 »
Profi to ti je "countdown to extinction".
Hiljadu puta sam rekao da za takve termin "ljudi" ne može da ide!

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.396
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Chat
« Odgovor #2705 poslato: 29. Jun 2014. u 00:53 »
Uzas, kako li oni spavaju nocu?  :cry:
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina

Van mreže Djordje...storm chasers....

  • ***
  • Poruke: 3.149
  • Starost: 29
  • Lokacija: Равње-Мачва -Сремска Митровица-Хесна
  • Usus est optimus magister
Odg: Chat
« Odgovor #2706 poslato: 29. Jun 2014. u 12:11 »

Јануар :62.5mm
Фебруар: 4,2мм
Март: 10,0мм
Година:76.7mm

Van mreže Sofronije

  • ***
  • Poruke: 2.331
  • Starost: 53
  • Lokacija: Smederevska Palanka
Odg: Chat
« Odgovor #2707 poslato: 29. Jun 2014. u 14:53 »
Malo o katastrofama,sta mislite o ovom tekstu?
http://www.vestinet.rs/info/otkuda-na-balkanu-poplave-tornada-crni-skakavci-budenje-vulkana

Ja mislim da je ovaj lik u komentarima sve rekao mada nemam pojma o cemu prica, a valjda ni on sam kao ni novinar koji je tekst napisao  :rofl:

Citat
...Napravimo orgonske topove za koju izgradnju je mali materijalni izdatak.Sa njma se upijaju materije koje su izbacili iznad naseg neba da bi kontrolisali klimu a i sva negativna yracenja raznih uredjaja kao i negativni orgon kojim se destabilise klima.Оргонска
енергија коју неки називају и животном силом, за сада још увек није призната од
стране званичне науке. Међутим, то нимало не смета онима који ову
енергију данас користе у позитивне сврхе, како за одбрану од кемтрејлса тако и
за неутрализацију ефеката намјерног изазивања суше на многим подручјима ове
планете, од стране ентитета који се играју богова у нашој области постојања.Оргонски топови
су уређаји који мењају концентрацију оргона у атмосфери. Из разлога што је јако оргонско поље увек у вези са густим концентрацијама
водене паре, променом нивоа оргона мења се и дистрибуције кондензовне водене.Како видимо и
не видимо, док велика већина нас спава и не види даље од сопственог носа, неки
ипак обраћају пажњу на објективну реалност и предузимају одређене мере како би
спречили или неутралисали дејствовање оних који нам зло мисле и зло чине.
kako se izgradjuje orgonski tpo dala je galksija dva tipa a ako nemozete da ih pronadjete ja mogu preko vaseg emajla da vam posaljem kompletan prilog

паре, тј облака. Оргон се сматра прото-метереолошким
"супстанцом" јер он претходи видљивим временским приликама
.
:lmao:
🇷🇸 Сунчано и топло.
🇷🇺 Солнечно и тепло.

"Eeeeee!"

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.576
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Chat
« Odgovor #2708 poslato: 29. Jun 2014. u 15:28 »
Bio je taj "gosn Orgon" i ovde pa pokušavao da prodaje maglu ... http://www.serbianmeteo.com/forum/index.php?topic=764.325
Danima se sa svima raspravljao (nekoliko stranica), tvrdio kako je nemoguće da na Kosjerić padne grad posto je postavio nekakve "uređaje" ... kad ono jednom "crko mu tranzistor" i ...
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=hbRd9WBW4GM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=hbRd9WBW4GM</a>

EDIT: Njegova karta delovanja tog "uređaja" ...

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.212
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Chat
« Odgovor #2709 poslato: 29. Jun 2014. u 16:35 »
Danas posetih Negotin.Mali gradić,lep,kao i predivna priroda na čitavom putu od Bg-a do njega.

Ali ljudi....ne zavaravajmo se,ti krajevi su bukvalno mrtvi !!!

Ja to vama ne mogu da opišem....

Džaba brale sve one vile i dvorci što su gastrabajteri izgradili,oni više tu i ne dolaze.

Od Donjeg Milanovca pa do Negotina,sa izuzetkom Kladova  žive duše nema !Nema auta po putu kilometrima usred bela dana,posebno od Kladova ka Negotinu.

Sela oko Negotina i Kladova-Mileševo,Dušanovac,Ljubičevac...pustoš !!Čitavo selo je na zapadu...ono je jeziva scena ! Da neko ne zna za to kad bi došao ne bi znao o čemu se radi.Kao u najluksuznijim predgrađima velikih gradova,nov asfalt,kućerine sa ogromnim ogradama i kamarama na sve strane....ali niko živ nema...samo jednu ili dve starice od 80-ak godina videsmo na putu.

Strašno ! :o :-[



NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.576
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Chat
« Odgovor #2710 poslato: 29. Jun 2014. u 16:48 »
Video sam to kada sam bio u vojsci pa smo išli na teren. Tačno tako kako si opisao, nigde nikog a kuće nove ... ne znaš koja je lepša.

Van mreže sale pn

  • ***
  • Poruke: 4.631
Odg: Chat
« Odgovor #2711 poslato: 29. Jun 2014. u 17:13 »
Pa to je tamo Vlaski kraj, mnogi ljudi su na privremenom radu u inostranstvu, zato slabo koga ima. Ako vec nekog ima to su uglavnom stariji ljudi koji cuvaju te kuce.

Da vidite samo kakve vile od kuca su u selima severoistocno od Cuprije prema Despotovcu, jer je i taj kraj isto Vlaski. Kao sto Kimi kaze dvorci bukvalno, ja sam jednom prolazio i ostao sam bez teksta.


Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.212
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Chat
« Odgovor #2712 poslato: 29. Jun 2014. u 17:26 »
Sve sam ja to znao (jer inače obožavam geografiju) da u tim selima rade ljudi u inostranstvu,da je opština Negotin jedna od najstarijih...ali onakvu pustoš to nisam očekivao !Znači u tim selima čitava omladina i ljudi srednjih godina su otišli,samo što Sale kaže poostajale babe i dede.

U selu Ljubičevac vijore se Danska i zastava Evropske Unije,uz natpise na danskom i engleskom jeziku.Kažem,čitavo selo je uređeno kao pregrađe neke evropske metropole.

A kuća,pa to je da ne možeš da se nagledaš !Ali onde neko "ladno" može da dođe i da pokrade onim ljudima sve živo......

Jedna kuća,ogromna,znači ima sigurno 700 ako ne i više kvadrata,bazen,čak i stajalište za helikopter napravljeno...a zaraslo u korov dvorište i polako raste uz samu ogradu.

NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Miki

  • ***
  • Poruke: 2.821
  • Starost: 27
  • Lokacija: Beograd - Bele vode (Žarkovo)
Odg: Chat
« Odgovor #2713 poslato: 29. Jun 2014. u 18:13 »
Hah Ljubisa , malo sam se zainteresovao za tog gospodina koji tvrdi da taj takozvani sistem "tera" gradonosne oblake.. izgleda da mu to nije upalilo pa je poceo covek da prodaje nekakve privezke i predmete od nekakvih kristala sa posebnim "magijama" :) koji sve resavaju. Sto je najzalosnije ljudi padaju na takve price pa te iste stvari i kupuju...  https://www.facebook.com/orgonit/info

Van mreže Djordje...storm chasers....

  • ***
  • Poruke: 3.149
  • Starost: 29
  • Lokacija: Равње-Мачва -Сремска Митровица-Хесна
  • Usus est optimus magister
Odg: Chat
« Odgovor #2714 poslato: 29. Jun 2014. u 18:24 »
E ljudi vi se zezate ali jel ima napisano gde teksta za sutrasnji front,nije ni upozorenje izdato  :o :o :o !!!!

Јануар :62.5mm
Фебруар: 4,2мм
Март: 10,0мм
Година:76.7mm

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.576
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Chat
« Odgovor #2715 poslato: 29. Jun 2014. u 18:27 »
Hah Ljubisa , malo sam se zainteresovao za tog gospodina koji tvrdi da taj takozvani sistem "tera" gradonosne oblake.. izgleda da mu to nije upalilo pa je poceo covek da prodaje nekakve privezke i predmete od nekakvih kristala sa posebnim "magijama" :) koji sve resavaju. Sto je najzalosnije ljudi padaju na takve price pa te iste stvari i kupuju...  https://www.facebook.com/orgonit/info
Imao je on sve to u ponudi i "onomad", čovek je neverovatan. Ako si počitao celu diskusiju u "protivgradnoj" onda verovatno naslućuješ o kakvoj se osobi radi.
Najveća mu je greška što je došao baš na ovaj forum da tako nešto dokazuje! Kao što reče Stefano, nadam se da će Google izbacivati upravo "serbianmeteo forum" kada neko bude tražio njegove skalamerije! ;)

Van mreže Miki

  • ***
  • Poruke: 2.821
  • Starost: 27
  • Lokacija: Beograd - Bele vode (Žarkovo)
Odg: Chat
« Odgovor #2716 poslato: 29. Jun 2014. u 18:29 »
E ljudi vi se zezate ali jel ima napisano gde teksta za sutrasnji front,nije ni upozorenje izdato  :o :o :o !!!!
Uff cekajmo moderatore za tako nesto , mada u Prognozi ima nekoliko "postova" o dolasku fronta i slicno. Ali ni ja nisam video jos uvek zvanican "post".

Van mreže Miki

  • ***
  • Poruke: 2.821
  • Starost: 27
  • Lokacija: Beograd - Bele vode (Žarkovo)
Odg: Chat
« Odgovor #2717 poslato: 29. Jun 2014. u 18:32 »
 ^^ Kako nisam , bilo mi je toliko interesantno da sam ceprkao sve do njegove reklamne poruke , gde naravno , bez i jednog validnog argumenta tvrdi kako mu sistem radi. Steta po njemu sto ovde ima dosta ljudi koji se razumeju u meteorologiju pa su mu ocitali lekciju , posto je covek odustao kad je video sa kime se kaci :)

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.576
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Chat
« Odgovor #2718 poslato: 29. Jun 2014. u 18:35 »
Steta po njemu sto ovde ima dosta ljudi koji se razumeju u meteorologiju pa su mu ocitali lekciju , posto je covek odustao kad je video sa kime se kaci :)
Ma kakvi, banovan je. Ne bi taj odustao nikad ...

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.576
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Chat
« Odgovor #2719 poslato: 29. Jun 2014. u 18:45 »
Uff cekajmo moderatore za tako nesto , mada u Prognozi ima nekoliko "postova" o dolasku fronta i slicno. Ali ni ja nisam video jos uvek zvanican "post".
Biće dosta narandžaste i crvene boje na karti, siguran sam. :popcorn: