Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Koncerti  (Pročitano 14599 puta)

Van mreže Brandzi

  • **
  • Poruke: 700
  • Starost: 42
  • Lokacija: Zemlja snova :)
Re: Koncerti
« Odgovor #20 poslato: 28. Oktobar 2008. u 17:31 »
Sinoc sam bila na koncertu Tajre Turunen i provela sam se odlicno. Ova devojka ima fenomenalan glas i takvu energiju da ti je prosto tesko da stojis u mestu. Koncert je trajao sat i po vremena i Tajra je otpevala skoro sve pesme sa svog poslednjeg albuma i tri, cetiri pesme koje je otpevala dok je bila u bendu Nightwish.
Da li je neko bio na koncertu i uopste kakvo imate misljenje o pomenutoj pevacici?
Zivot je lep, samo ga treba znati ziveti...

Van mreže pavlovic

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 4.535
  • Starost: 38
  • Lokacija: Chicago, Illinois
Re: Koncerti
« Odgovor #21 poslato: 28. Oktobar 2008. u 17:54 »
Nisam bio na koncertu,ali je slušam.Devojka ima super glas i odlično peva.Njene nove pesme su mi tu i tamo (favoriti su mi lost northern star i i walk alone),mnogo bolje mi je to zvučalo u spoju sa Nightwishom,koji je njenim odlaskom izgubio nešto po čemu je bio prepoznatljiv.Ova nova pevačica je prosek.

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Re: Koncerti
« Odgovor #22 poslato: 28. Oktobar 2008. u 22:23 »
Ja sam saznao da idem na koncert Sergeja Cetkovica. Ubicu se ko siroce :bang:
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Re: Koncerti
« Odgovor #23 poslato: 28. Oktobar 2008. u 22:31 »
^^ cek cek tvoja dama je birala? Nesto ne delujes srecan ;)

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Re: Koncerti
« Odgovor #24 poslato: 28. Oktobar 2008. u 22:39 »
Ma vec je kupila karte. Prosle godine su se brzo rasprodale al ovaj put nisam te srece :axe:
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže Nele

  • **
  • Poruke: 1.011
  • Starost: 46
Re: Koncerti
« Odgovor #25 poslato: 28. Oktobar 2008. u 22:45 »
Uvek možeš da se razboliš :)

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Re: Koncerti
« Odgovor #26 poslato: 28. Oktobar 2008. u 22:54 »
Bice providno. Jel mozes da mi pozajmis paraglajder na 2 sata?
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže Nele

  • **
  • Poruke: 1.011
  • Starost: 46
Re: Koncerti
« Odgovor #27 poslato: 28. Oktobar 2008. u 23:05 »
Može, ali s obzirom da se nećeš vratiti, šta ću posle?
Popij ti (kao slučajno), litru loze ili šljive i eto ti, nećeš otići sve i da hoćeš. Neće biti providno...samo će smrdeti.

Van mreže Transmat

  • **
  • Poruke: 778
  • Starost: 44
  • Lokacija: Podgorica,Montenegro
Re: Koncerti
« Odgovor #28 poslato: 28. Oktobar 2008. u 23:40 »
Brate to se radi ovako : Podji ti sa njom na koncert. ali se dogovorite da bude ravnopravno. 1 koncert sergeja ili nekog slicnog "umjetnika"  pa onda jedan koncert zesceg panka. (a na koncertu vise bendova, bjesovi,block-out,obojeni,atheist... )  Pa ko vise izdrzi :) :frajer:   :punk:

Van mreže Brandzi

  • **
  • Poruke: 700
  • Starost: 42
  • Lokacija: Zemlja snova :)
Re: Koncerti
« Odgovor #29 poslato: 28. Oktobar 2008. u 23:53 »
Ali u cemu je tako veliki problem...eh i ja bih da slusam Sergeja. Kada je koncert :))))
Zivot je lep, samo ga treba znati ziveti...

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Re: Koncerti
« Odgovor #30 poslato: 29. Oktobar 2008. u 00:03 »
Šta fali Sergeju ? Što ste spopali čovjeka ? :)


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Mili-CQ

  • **
  • Poruke: 720
  • Starost: 38
  • Lokacija: - Novi Sad -
Re: Koncerti
« Odgovor #31 poslato: 11. Novembar 2008. u 15:44 »
Neko ide na Hladno Pivo 22og u BG???   :punk:
 :band:
storm spotter/chaser


Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Re: Koncerti
« Odgovor #32 poslato: 14. Novembar 2008. u 10:17 »
Meni se nešto ne ide na koncerte. Propustio sam Jean-Michel Jarre-a, ali kako sav video šta je bilo na koncertu, nimalo mi nije žao! Matorog jarca treba da je sramota da posle onakvih koncerata kakve je održavao poslednje dve i po decenije, napravi ovako sirotinjsku zabavu za tri muzičara, gomilom analognih sintisajzera i temama iz 1976. godine. Kao da smo sa grane sišli! Ponižavajuće!
Fijasko sam doživeo na Leb i sol (videti prve postove u ovoj temi), a bio sam 'prijateljski upozoren' gledajući Vlatko Stefanovski Trio na HRTu par dana pre koncerta u Beogradu, pa ne da nisam mogao, već nisam ni želeo da idem.
Jon Hassell mi je opet umakao, ali šta ću. Ko zna zašto je to dobro. Možda bi se opet razočarao.
Depeche Mode stižu u maju. Međutim, nema se pojma šta će svirati. Treba da rade album, a ne znaju ni šta će sve staviti. I samo da ne bude opet festivalska fora, kao sa RHCP.

Kad bi muzičari iz sveta shvatili da u Srbiji smeju da sviraju i mlađi od 50 godina... :lmao:

Ipak, ovu temu sam otvorio posle poslednjeg dobrog koncerta kojem sam prisustvovao. Nije sve tako crno...
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Re: Koncerti
« Odgovor #33 poslato: 12. Februar 2009. u 14:30 »
ko nije bio nek se kaje ;D



Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Re: Koncerti
« Odgovor #34 poslato: 12. Februar 2009. u 14:46 »
Hajd' napiši kako je bilo.

Odoh ja u brda... (Run to the heeeeeellsss... :band:)
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže ocelot

  • ***
  • Poruke: 3.453
  • Starost: 35
  • Lokacija: Zaječar
Re: Koncerti
« Odgovor #35 poslato: 12. Februar 2009. u 16:15 »
bio sam i ja na iron maiden.. želja mi je bila da ih vidim uživo i to mi se ostvarilo nakon 9 godina  :first:

energija koju proizvode na bini i šire kroz celu publiku je neopisiva

arena je bila prepuna.. organizacija super, a sam koncert pravi doživljaj!  i dalje ne mogu da verujem kako je "rime of the ancient mariner" bila dobro izvedena i to je po meni najlepši deo koncerta :)

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Re: Koncerti
« Odgovor #36 poslato: 12. Februar 2009. u 16:48 »
Meni se naviše dopalo kako su izveli "Fear of the dark" . :)


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Re: Koncerti
« Odgovor #37 poslato: 12. Februar 2009. u 17:48 »
Pred arenom oko pola osam



Pocelo je sa Lauren Harris koja se slepa uz taticu, inace sumnjam da bi ikada nastupala pred ovoliko ljudi. Dozivela je ovacije kad se njena slika uklanjala sa pozornice ;D




Pred nastup su pustili doctor, doctor, zatim video spot o njima, govor Cercila, a ondaaa... ludilo, vatra i aces high. Onda vec, rekao bih, potrosena 2 minutes to midnight ali za one koji ih gledaju prvi put ne smeta, tu ukljucujem i sebe :) Uglavnom, phantom of the opera je bio strasan, the trooper i rime of the ancient mariner sa svojih 15 minuta izvodjenja :D





Bila je prince i run to the hills, a potom fear of the dark koja fantasticno zvuci kad je peva 20k ljudi. Imam cak i snimak, dok se moglo snimati citaj. dok masa nije podivljala
 :dance:

I na kraju jedna od mojih omiljenih Iron Maiden :band:

cak je i maskota edi izasao na pozornicu :)



arena puna

« Poslednja izmena: 12. Februar 2009. u 18:00 Boda Tajson »
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže ocelot

  • ***
  • Poruke: 3.453
  • Starost: 35
  • Lokacija: Zaječar
Re: Koncerti
« Odgovor #38 poslato: 12. Februar 2009. u 20:13 »
u, super slike bodo!

ni meni nisu smetale neke standardne pesme :D

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Re: Koncerti
« Odgovor #39 poslato: 13. Februar 2009. u 08:56 »
Super je bilo! Baš mi je drago što ste se lepo proveli (svaki za sebe), Bodo i ocelot.
Nisam neki fan Maidena, ali znam i ja ponešto. Run To The Hills mi se prvo dopalo, jer pre toga uopšte nisam bio u tom fazonu. Zato sam iskoristio tu stvar da povežem svoj post i svoje mesto obitavanja.

Ima li koga da je išao na Guitar Art Festival? Zna li neko kako je prošao čika Sting sa Karamazovim? Vlatko, Tadić i Spasov? Deda Morricone?
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...