Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Primorje zimi - Podgorica-Bar, januar 2011.  (Pročitano 7920 puta)

Van mreže freeze

  • **
  • Poruke: 1.479
  • Lokacija: Novi Sad
Primorje zimi - Podgorica-Bar, januar 2011.
« poslato: 10. Januar 2011. u 17:01 »
Put me je protekla dva dana odveo u ove krajeve geografski potpuno suprotne od kraja u kojem ja bivstvujem, pa evo resih i sa vama da podelim svoje impresije.. ;)

Sve slike uslikane su kamericom na mobilnom telefonu, pa je i kvalitet losiji na zalost..

Foto sesiju zapocinjem slikama Skadarsog jezera koje je nedavno pokazalo nepredvidivu cud prirode i poplavilo siroke oblasti u ovom kraju. Slike su uslikane iz voza u pokretu.

Uzivajte!  -)









Nastavljam sa prvim obrisima mora pre ulaska u Sutomore,





Potom, nekoliko slicica iz Barske rivijere, kao i pogleda na okolne planine,









I za kraj, jedna poruka svim forumasima!


Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Primorje zimi - Podgorica-Bar, januar 2011.
« Odgovor #1 poslato: 10. Januar 2011. u 22:11 »
Eto, malo si se upoznao sa ljepotama mog rodnog kraja. :D
Slike su interesantne, nekako mi više djeluju kao da su nacrtane nego uslikane.  :) Možda bi još ljepše bile da si ih malo smanjio, recimo na 480x640.


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže freeze

  • **
  • Poruke: 1.479
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Primorje zimi - Podgorica-Bar, januar 2011.
« Odgovor #2 poslato: 11. Januar 2011. u 09:57 »
Lep kraj, nema sta, nekako mi je lepsi bio sada nego u letnjoj sezoni, valjda zato sto je mirniji i odmah prirodniji. Ma sad ce da padne jedan digitalni pa ce slicice da budu u buduce mnogo lepse.