Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Chat  (Pročitano 692425 puta)

Van mreže Sofronije

  • ***
  • Poruke: 2.278
  • Starost: 53
  • Lokacija: Smederevska Palanka
Odg: Chat
« Odgovor #2880 poslato: 24. April 2015. u 19:36 »
Ove rijaliti programe bi trebalo zakonom zabraniti. U pocetku kada se prvi put emitovao veliki brat kod nas 2006. godine to i nije bilo tako lose, ovo sada je dno dna. Ne znam da li je neko video kakav su olos (da se ne izrazavam grublje) skupili u parovima, pa ono je strasno. Gledam i ne verujem do koje granice ljudski mozak moze da ide, brukaaa, ali ne mare oni za to.. :doh:

Problem su gledaoci Sale - da niko to ne gleda, ne bi ni bilo na programu... Ovo mu dodje kao u Rimu - "Hleba i igara" :(  Jos uvek nisam pogledao nista od toga (cak ni taj cuveni, prvi "Veliki Brat") jer mi je jos i to bilo ljigavo, a kamoli ovo. Dovoljno mi je da procitam "imena" osoba pa pocne da mi se prvrce u stomaku  :hitna: ali vidim da moja okolina sa paznjom prati, navija, raspravlja...

Dok god drzimo daljinski upravljac u ruci, mi smo sami "kreatori" programa ;) Dokle god im se drzi rejting iznad granice isplativosti gadjace najogavnijim mogucim stvarima, a sundjeri ce to upijati :(
🇷🇸 Сунчано и топло.
🇷🇺 Солнечно и тепло.

"Eeeeee!"

Van mreže nele-niš

  • ***
  • Poruke: 3.800
  • Lokacija: Brzi Brod-Niš
Odg: Chat
« Odgovor #2881 poslato: 24. April 2015. u 20:02 »
 ^^ ^^
Kao što svaka roba ima svog kupca tako i te nakaradne stvari što se prikazuju će imati svoje gledaoce,

odavno je program prestao da bude kvalitetan i zadržajan od koga je stavrno moglo nešto da se nauči.

Sve je više emisija koje su postale "ruglo" sramote i prostakluka a tipičan primer su "parovi".

Van mreže Miki

  • ***
  • Poruke: 2.821
  • Starost: 27
  • Lokacija: Beograd - Bele vode (Žarkovo)
Odg: Chat
« Odgovor #2882 poslato: 24. April 2015. u 20:18 »
Drži se masa pod kontrolom... lakše ljudima da zavire u tuđe živote nego u svoje i da shvate ustvari koliko su im prazni frižideri.
Zamislite, ne daj bože samo, da se na TV-u popularizuju obrazovani ljudi i znanje... Pa kome su još obrazovani potrebni?!  :pink

Van mreže beket

  • **
  • Poruke: 1.628
  • Lokacija: (Novi) Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #2883 poslato: 01. Maj 2015. u 15:56 »
Avala dimi li dimi, tačno će idioti izazvati neki požar  :nelupaj:



tad je valjda požar već bio ugašen, inače ne bi bilo toliko dima...

ako je tačno da je "roštiljanje" uzrok požara na Avali - a nije prvi put - onda stvarno treba uvesti i u niže razrede osnovne škole neku vojnu obuku, kako se ponašati u prirodi, kako preživeti, kako raspaliti vatru, kako čuvati okolinu... supermarketi su reklamirali praznične pakete za roštilj, nije to tako ni skupo, ali ni na jednom proizvodu nije bilo uputstva za upotrebu, niti bilo kakvog upozorenja -

Van mreže sale pn

  • ***
  • Poruke: 4.631
Odg: Chat
« Odgovor #2884 poslato: 08. Maj 2015. u 23:42 »


 :lmao:  :kafa:

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.338
  • Starost: 39
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Chat
« Odgovor #2885 poslato: 09. Maj 2015. u 00:08 »
 :lmao: :lmao: :lmao:

Van mreže beket

  • **
  • Poruke: 1.628
  • Lokacija: (Novi) Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #2886 poslato: 17. Jun 2015. u 22:15 »
A da kiša voli beogradske velike koncerte na otvorenom (...) palo samo takvo tuširanje uz jaku grmljavinu.

tamo negde 80-ih (u drugoj polovini) bio neki besplatan koncert na trgu ispred doma sindikata (danas je to trg nikole pašića, tad nije tamo bilo ni spomenika ni fontane) - ma jedva da je počeo koncert, sručila se takva kišurina da smo svi trčali ko muve bez glave (ja se čak sudarila s nekim, pala bez svesti, nosili me dalje), posle smo sedeli ko hipici u podzemnim prolazima i čekali da kišurdača prestane -

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Chat
« Odgovor #2887 poslato: 22. Jul 2015. u 13:34 »
Za sve koji su se stalno pitali kad će sunce, a sad kukaju  ;D



padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Miki

  • ***
  • Poruke: 2.821
  • Starost: 27
  • Lokacija: Beograd - Bele vode (Žarkovo)
Odg: Chat
« Odgovor #2888 poslato: 23. Jul 2015. u 00:43 »
 ^^ Super fora, bukvalno živa istina.  :lmao:

Van mreže sale pn

  • ***
  • Poruke: 4.631
Odg: Chat
« Odgovor #2889 poslato: 29. Jul 2015. u 00:10 »
Evo i uzivo dokaza da su igre na srecu u Srbiji nazalost namestene. To se vec znalo jos otkad, ovo je samo potvrda:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=AOPj-0xRas4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=AOPj-0xRas4</a>

Sramota, lopovi..

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #2890 poslato: 29. Jul 2015. u 10:33 »
Ma sve namesteno, ja u april kad bili realni rezultati u plus 12000 sa kladionicu od tad svaki mesec u minus 1000, dobro neko ce kaze jos uvek sam u plus al kad je namesteno sve sta to vredi... Ova voditeljka al je dobra, uf...

Van mreže Miki

  • ***
  • Poruke: 2.821
  • Starost: 27
  • Lokacija: Beograd - Bele vode (Žarkovo)
Odg: Chat
« Odgovor #2891 poslato: 29. Jul 2015. u 11:52 »
Ova voditeljka al je dobra, uf...
Pravo nevinašce, čak se i ona šokirala kada je shvatila da su se 'malo' zeznuli.  8)
Treba ove debelo tužiti i dobiti neku finu odštetu, ako je moguće...


Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Chat
« Odgovor #2892 poslato: 14. Avgust 2015. u 10:10 »
Pozdrav meteo drugari!  :-*
Evo i mene posle duže pauze. Imao sam problema sa internetom pa sa poslom ... kad vas krene onda krene sve! :-\
Sada je sve ok, bar što se tiče interneta. Nadam se da ćemo se više družiti narednih dana.
Pozdrav za sve! :)

Van mreže sale pn

  • ***
  • Poruke: 4.631
Odg: Chat
« Odgovor #2893 poslato: 14. Avgust 2015. u 12:08 »
Ja se bas skoro pitao gde si se ti izgubio, uvek si bio aktivan. Dobrodosao nazad i da vise ne bude nikakvih problema sa internetom. :-*

Van mreže Miki

  • ***
  • Poruke: 2.821
  • Starost: 27
  • Lokacija: Beograd - Bele vode (Žarkovo)
Odg: Chat
« Odgovor #2894 poslato: 14. Avgust 2015. u 14:29 »
Dobro nam došao nazad Ljubiša, nedostaju nam tvoje fotografije Cb-ova iz Banata. :)
Kako ide na protivgradnoj, jel bilo akcije neke dok te nije bilo?

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Chat
« Odgovor #2895 poslato: 14. Avgust 2015. u 14:43 »
Hvala!  :jupi:
Nije bilo akcije na protivgradnoj, međutim, nije bilo ni preterane akcije uopšte.
Družimo se. ;)

Van mreže skomimaster

  • ***
  • Poruke: 3.004
  • Starost: 31
  • Lokacija: Beograd-Borča (72m n.v.)
    • AMS Beograd - Borča
Odg: Chat
« Odgovor #2896 poslato: 23. Septembar 2015. u 23:58 »
Divan prvi dan jeseni, vreme je bilo fantasticno. Imao sam srece da sam imao slobodnog vremena pa sam ga iskoristio za voznju bajsa, ruta duzine 70 km. Ovoga leta sam presako oko 1200 km. Ima li jos zaljubljenika u voznju bicikla na forumu? :)




Van mreže pavlovic

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 4.535
  • Starost: 38
  • Lokacija: Chicago, Illinois
Odg: Chat
« Odgovor #2897 poslato: 24. Septembar 2015. u 00:03 »
 ^^

Svaka čast skomimaster!

Ranije sam dosta biciklirao, sad po Čikagu samo kad imam vremena i volje.

Najduže rute su mi bile od Zelenog Venca do Avale (oko 45 km krug), Lazarevac - Aranđelovac preko Bistrice i Veliko Gradište - Golubac starim putem preko Požeženog.


Van mreže skomimaster

  • ***
  • Poruke: 3.004
  • Starost: 31
  • Lokacija: Beograd-Borča (72m n.v.)
    • AMS Beograd - Borča
Odg: Chat
« Odgovor #2898 poslato: 24. Septembar 2015. u 00:16 »
Hvala, i ti si pravio odlicne rute ovde.  ;) Pogotovo jer na tim deonicama ima uzbrdica. Kako je u Cicaku (i u US generalno) sto se tice staza, i koliko su zainteresovani tamo za biciklizam?
Moja najduza ruta je duzine 117 km, iz Beograda do Smedereva preko Grocke, pa onda s one strane preko Kovina i Panceva nazad.

Van mreže pavlovic

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 4.535
  • Starost: 38
  • Lokacija: Chicago, Illinois
Odg: Chat
« Odgovor #2899 poslato: 24. Septembar 2015. u 00:25 »
Pogotovo jer na tim deonicama ima uzbrdica. Kako je u Cicaku (i u US generalno) sto se tice staza, i koliko su zainteresovani tamo za biciklizam?

Najgora mi je bila Lazarevac Aranđelovac ima dosta uspona, imao sam i kraće akcije po selima ispod Kukavice.

U Čikagu nije loše, imaju tu jednu dugačku stazu koja ide od severa do juga grada sve pored jezera, imaju posebne trake za bicikliste na ulicama, dosta je dugačka mreža staza i ulica kojima smeš da bicikliraš.

Vole ovde da vozaju bicikle, hteo sam prošle godine da vozam po planinama Pensilvanije, oni imaju označene rute kroz celu državu, negde koristiš klasičan put, negde su adaptirali trase starih povađenih pruga u biciklističke staze, ruta S im je dugačka čak 700 km.

Jugiogeni staza, recimo, je samo za bicikle i dugačka je 225 km.