Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Zaljubi se u Frušku goru  (Pročitano 25854 puta)

Van mreže Vasa

  • *
  • Poruke: 29
  • Lokacija: Novi Sad
Zaljubi se u Frušku goru
« poslato: 29. Maj 2006. u 22:27 »
Ovaj mali proplanak nadomak Novega Sada iako prava planina za nas iz ravnice mene je ocarala, zato zelim svima pa i onim malo dalje od NS-a da zaintrigiram mastu pa da se upute pravac Fruska gora.

Naime, planiram da u sledecih dva meseca prenesem ono sto dozivim u sumi  na ovaj forum putem slike.  :rolleyes:

Evo za pocetak, slike sa jednog od meni najlepsih mesta u fruskoj gori, upitanju je jedan izvor jako blizu jezera na popovici
Jako je blizu, ali definitivno vam treba izvidjackog duha da dodjete do njega. ;)

Na ovom izvoru sam utolio zedj mnogo puta u proteklih skoro 10-tak godina.


E sad , sam izvor nebi bio interesantan, ali bistar potocic koji zubori pored i pravi slapove preko stena je samo deo koji cini ovo mesto posebnim.









Iznad samog izvora preko stene raste drvo

Ono sto je interesatno sto je nekako sve obrnuto, zato sto se popnete na popovicu pa spustite na jezero na popovici i zatim spustite do izvora, a onda ste okruzeni sa cetiri planine i Vi kulirate u sredini i pijete hladnu vodu sa izvora ;)

A ovo vas okruzuje




Eto toliko za sada

Ostavljam vas sa slikom mog "alata" za uzivanje po sumi :)

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Zaljubi se u Frušku goru
« Odgovor #1 poslato: 11. Jun 2006. u 00:25 »
Bravo Vaso za slike. Sledeći put zovi kada ideš na Frušku goru.  :D