Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Beč, 21 - 23. april  (Pročitano 2482 puta)

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Beč, 21 - 23. april
« poslato: 20. April 2010. u 17:03 »
Trebala bi mi jedna brzinska prognoza za Bec od sutra do petka pa ako je neko voljan nek slobodno napise :)
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže gabesz20

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: Beč, 21 - 23. april
« Odgovor #1 poslato: 20. April 2010. u 17:32 »
Evo moje prognoze, pa ćemo da vidimo!:) Sutra promenljivo oblačno u oklolini Beča,biće sunčanih intervala, temperatura tu do prijatnih 18 C. Na ono sto treba da se obrati jeste pojačan zapadni, severozapadni vetar koji će duvati . U poslepodnevniv satima biće razvoja, moguć pljusak i u Beču, ali ovaj konvektivni razvoj najviše će pogodi južne delove Austrije, Sloveniju, jugozapad Mađarske. Ja mislim da ćemo se uveriti u ovo sutra, čućemo verovatno na ovim mestima o štetama.
U večernjim satima, čim bude novog izlaza modela, a zna se kojem ja verujem najviše:0, onda ću napisati svoje mišljenje za naredna dva dana, da to bude još sigurinije,ali ovaj sutrašnji dan je već 90%

Van mreže gabesz20

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: Beč, 21 - 23. april
« Odgovor #2 poslato: 20. April 2010. u 23:21 »
Evo kako sam i obeco, prognoza za cetvrtak i petak! U cetvrtak slicno vreme kao i sredu stim da vetra vec nece biti, a izgleda da ce dan proci i bez pljuska i kise. Tokom celog dana sa suncanim intervalima, 1-2 stepena nize temp nego u sredu tu oko 15-16 C. Petak izgleda sad trenutno najgore od ova tri dana to se moze odma reci, vec u prepodnevnim satima i tokom ranog jutra naoblacenje i vec tokom kanijih prepodnevnim sati moze biti pljuskova i kise, isto tako i u poslepodnevim satima. No to moram istaci ne treba cekati veliku kisu, ili ti celu dnevnu kisu, vise ce kvariti vreme oblacnost, temp isto tu oko 15 C. To bi bilo to, ova dva dana, sutra i prekosutra su dosta sigurna, mozda se jos petak promeni i ne bude tako oblacan dan.

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Beč, 21 - 23. april
« Odgovor #3 poslato: 20. April 2010. u 23:48 »
hvala, hvala :super:
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.