Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sanse za kisu u Smederevu noc 6 na 7.avgust (petak na subotu)  (Pročitano 1273 puta)

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Sanse za kisu u Smederevu noc 6 na 7.avgust (petak na subotu)
« poslato: 04. Avgust 2010. u 14:40 »
Pozdrav drugari, koje su sanse po vama za kisu u Smederevu u noci petak na subotu...
Idem na neki pena party, predzurka za BGD Foam Fest, a odrzava se na otvorenom, ne bih da pokisnem ako bas ne moram :)

Kako vam se cine sanse za kisu?

Van mreže gabesz20

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: Sanse za kisu u Smederevu noc 6 na 7.avgust (petak na subotu)
« Odgovor #1 poslato: 04. Avgust 2010. u 15:22 »
Petak kao dan za sve ljubitelje ekstremnih vremenskih prilika bice prema modelima za pamcenje. Ja da sam na tvom mestu, ja bih vise razmisljo o danu, i negde sa kolima opalio za Vojvodinu, jel to sto se crta moze biti za pamcenje, i da mozda narednih par godina i ne vidimo ovako nesto:)
A sto se tice konkretno pitanja u prvom delu noci posle takvog dana kakav se crta, ima jos sansi za pljuskove sa grmljavinom (lepo ce se ta grmljavina uklopiti u neke house ritmove ako bude takve muzike, uz to malo  i prirodnog light show-a:):):)), a posle u drugom delu noci na tom podrucju i dalje ima sansi za grmljavine, tako da....nije iskljuceno da ce pokvariti party.

Van mreže ocelot

  • ***
  • Poruke: 3.453
  • Starost: 35
  • Lokacija: Zaječar
Odg: Sanse za kisu u Smederevu noc 6 na 7.avgust (petak na subotu)
« Odgovor #2 poslato: 04. Avgust 2010. u 19:23 »
znači da će biti pene na pretek :D

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Sanse za kisu u Smederevu noc 6 na 7.avgust (petak na subotu)
« Odgovor #3 poslato: 04. Avgust 2010. u 21:49 »
pfff... nadam se da ce ipak da ode sve u Vojvodinu, s'obzirom da ce da ide sa jugozapada...

Gabesz, otisao bih ja na stormchase, da nemam sada nekog do koga mi je stalo u Smederevu :) pogledaj mi relationship status na fejsu
« Poslednja izmena: 05. Avgust 2010. u 01:35 Stefano »