Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: CRNA GORA - SEPTEMBAR  (Pročitano 20237 puta)

Van mreže maba

  • *
  • Poruke: 14
CRNA GORA - SEPTEMBAR
« poslato: 04. Jul 2013. u 00:24 »
Pozdrav svim urednicima.
Znam da je jako, jako rano, ali me interesuje da li, slucajno, neko zna na osnovu ranijih iskustava i pracenja kakvo je vreme u septembru, tacnije druga polovina, na moru. Isla bih sa dvoje dece, pa cisto da znam da li bi se mozda okupali ili da trazim drugu destinaciju.
Hvala unapred.

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.076
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: CRNA GORA - SEPTEMBAR
« Odgovor #1 poslato: 04. Jul 2013. u 00:57 »
Ау превише и изузетно рано, нећемо нагађати сигурно.  ;)

На основу ранијих искустава може да буде топло и хладно време и сунце и киша, јави се пред полазак на море и добићеш најдетаљнију прогнозу.  :D

Van mreže maba

  • *
  • Poruke: 14
Odg: CRNA GORA - SEPTEMBAR
« Odgovor #2 poslato: 03. Avgust 2013. u 15:29 »
Pozdrav.
Promenila sam period putovanja, pa me sad interesuje prognoza, ako moze sada, od 31.08 pa nadalje?
Hvala.

Van mreže markes.markes

  • Poruke: 2
Odg: CRNA GORA - SEPTEMBAR
« Odgovor #3 poslato: 23. Avgust 2013. u 12:49 »
I mene isto zanima, eto blizi se datum pa vec se moze dati neka prognoza za Budvu za period 31.8 - 7.9 ?

Van mreže megi

  • Poruke: 3
Odg: CRNA GORA - SEPTEMBAR
« Odgovor #4 poslato: 23. Septembar 2013. u 13:30 »
Pozdrav,
da li moze neko da mi kaze kakvo je more i vreme dole u Budvi, Petrovcu itd? Razmisljam da odem sad u cetvrtak na produzeni vikend da probam da se okupam malo, a na internetu se razlikuju vremenske prognoze za kraj septembra.

hvala

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: CRNA GORA - SEPTEMBAR
« Odgovor #5 poslato: 23. Septembar 2013. u 14:19 »
Bio sam sada u Herceg Novom u petak i kupao sam se, temepratura vode 27 stepeni..u celoj Boki su se kupali ljudi..

Van mreže megi

  • Poruke: 3
Odg: CRNA GORA - SEPTEMBAR
« Odgovor #6 poslato: 23. Septembar 2013. u 14:43 »
Uh pa super, to je odlicna vest.
Hvala mnogo na odgovoru!

Van mreže Darko_9

  • ***
  • Poruke: 4.859
  • Lokacija: Naselje Vrbovski(69m nadmorska visina)
Odg: CRNA GORA - SEPTEMBAR
« Odgovor #7 poslato: 23. Septembar 2013. u 17:19 »
23 stepena je temperautura mora u 13 casova pogledaj http://www.meteo.co.me/ ne znam o kakvih 27 stepeni ti pricas?

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: CRNA GORA - SEPTEMBAR
« Odgovor #8 poslato: 23. Septembar 2013. u 18:26 »
U cetvrtak je na sajtu njihovom zvanicnom stajalo za HN 25 stepena temp. vode, tako da sam ja poverovao tom podatku,  a kad sam dosao u HN, covek u apartmanima odande mi je rekao da je tog jutra temperatura vode bila 27 stepen..kad sam se kupao bilo je topl..u celom zalivu se kupaju ljudi..

Van mreže megi

  • Poruke: 3
Odg: CRNA GORA - SEPTEMBAR
« Odgovor #9 poslato: 23. Septembar 2013. u 20:54 »
Zbog oprecnih informacija sam probala da saznam temperaturu mora ovim putem, od nekog ko je eventualno sad u Cg-i ili zna pouzdano. Od jedne devojke sam dobila informaciju da se pre 7 dana kupala u Budvi i da je voda bila bozanstvena (topla). Malo me je zbunio podatak sa sajta hidromet. zavoda na kome stoji da je sad 23 stepena temperatura mora. Mozda se ubrzano hladi s obzirom da je kraj septembra. Ili je bila bura u medjuvremenu. Ne znam, mozda iskusim neposredno ako odlucim da odem.

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: CRNA GORA - SEPTEMBAR
« Odgovor #10 poslato: 23. Septembar 2013. u 21:00 »
Zbog oprecnih informacija sam probala da saznam temperaturu mora ovim putem, od nekog ko je eventualno sad u Cg-i ili zna pouzdano. Od jedne devojke sam dobila informaciju da se pre 7 dana kupala u Budvi i da je voda bila bozanstvena (topla). Malo me je zbunio podatak sa sajta hidromet. zavoda na kome stoji da je sad 23 stepena temperatura mora. Mozda se ubrzano hladi s obzirom da je kraj septembra. Ili je bila bura u medjuvremenu. Ne znam, mozda iskusim neposredno ako odlucim da odem.

Ja inace ne volim hladnu vodu, tako da se ne bih kuapo sad u petak u HN sigurno da je bilo hladno..meni je bilo odlicno..