Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sneg i mecava za podrucje Kleve severozapadna Nemačka ( 15 km od Holandije )  (Pročitano 993 puta)

Van mreže aca asceric

  • ***
  • Poruke: 2.416
  • Starost: 26
  • Lokacija: Zemun Polje ( Plavi Horizonti ) 82 m.n.v.
Pozdrav svima drugari  :)

Odlučio sam da objavim ovu meteo reportaži iz razloga što je ova sezona zimska ( govorim o Srbiji , gde sam trenutno ) nije baš interesantna , a i zbog razloga što je za ovaj deo Nemacke. Bilo je 4 dana sa snegom pogotovo u nedelju tada je napadalo 10 i više cm plus u višim delovima je bili i preko 20 ja verujem .

Petak ujutru padao je ali se slabo zadržavao
Ovo je bilo u petak vece i bilo je oko 3 cm . Evo slike od sutra dan :



Topio se polako ali i padao , subota vece koliko se sećam naletelo je još 2 do 3 cm novog snega .

Nedelja viši deo grada :


To bi bilo to sto se tice zime za ovu sezonu :D za sad . Trenutno sam u Srbiji tako da se nadam da ce uskoro i ovde sneg :)

Zamolio bih samo ako neko moze da mi pomogne nesto nece da mi ucita slike :)
« Poslednja izmena: 02. Januar 2018. u 16:39 aca asceric »

Van mreže Darko_9

  • ***
  • Poruke: 4.859
  • Lokacija: Naselje Vrbovski(69m nadmorska visina)
Problem je u Photobucket , predji ovde https://imgur.com/upload

Van mreže aca asceric

  • ***
  • Poruke: 2.416
  • Starost: 26
  • Lokacija: Zemun Polje ( Plavi Horizonti ) 82 m.n.v.
Pozdrav svima drugari  :)

Odlučio sam da objavim ovu meteo reportaži iz razloga što je ova sezona zimska ( govorim o Srbiji , gde sam trenutno ) nije baš interesantna , a i zbog razloga što je za ovaj deo Nemacke. Bilo je 4 dana sa snegom pogotovo u nedelju tada je napadalo 10 i više cm plus u višim delovima je bili i preko 20 ja verujem .

Sto se tice videa imate ovde neke mada nisam uspeo sve https://www.youtube.com/watch?v=iqOFKd46R8o

Petak ujutru padao je ali se slabo zadržavao
Ovo je bilo u petak vece i bilo je oko 3 cm . Evo slike od sutra dan :






Topio se polako ali i padao , subota vece koliko se sećam naletelo je još 2 do 3 cm novog snega .

Nedelja kao sto rekoh iznad ocekivanja











Zaista iznenadjenje :)

To bi bilo to sto se tice zime za ovu sezonu :D za sad . Trenutno sam u Srbiji tako da se nadam da ce uskoro i ovde sneg :)

Hvala Darko_9 :)