Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Prognoza za Hrvatsku period 22.6-25.6  (Pročitano 2533 puta)

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.473
  • Lokacija: Novi Beograd
Prognoza za Hrvatsku period 22.6-25.6
« poslato: 15. Jun 2007. u 12:48 »
Otisao bih tog vikenda u Hrvatsku, pa me interesuje da li ce biti lepo vreme ili ne?
Znaci interesuje me za Zagreb i Rijeku (jedan dan bi isao u Zagreb a drugi u Rijeku).
Da li ce biti bas prevelike vrucine, posto vidim da se kod nas za sledecu nedelju najavljuju vrucine do 35 C.

Van mreže JOPA

  • ***
  • Poruke: 2.340
  • Starost: 2019
  • Lokacija: Split
Odg: Prognoza za Hrvatsku period 22.6-25.6
« Odgovor #1 poslato: 23. Jun 2007. u 11:17 »
Kod nas su velike vrućine, ali i gužve na cestama.
Ako si već krenuo, uzmi puno tekućine.
Danas će biti pretežno sunčano u cijeloj zemlji.
Sutra su samo ponegdje mogući lokalni pljuskovi.
[Jučer navečer kraj Senja (65 km od Rijeke, južno) padala je tuća veličine oraha, a neki mediji javljaju i veličine breskve]

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.473
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Prognoza za Hrvatsku period 22.6-25.6
« Odgovor #2 poslato: 24. Jun 2007. u 01:44 »
Jopa danas sam na Maloj Kapeli cekao sat vremena, ali bilo je extra, presao sam 860 km... Bjelovar-Zadar-Rijeka-Bjelovar sve u jednom danu... bilo je extra

Van mreže JOPA

  • ***
  • Poruke: 2.340
  • Starost: 2019
  • Lokacija: Split
Odg: Prognoza za Hrvatsku period 22.6-25.6
« Odgovor #3 poslato: 24. Jun 2007. u 22:29 »
Jopa danas sam na Maloj Kapeli cekao sat vremena, ali bilo je extra, presao sam 860 km... Bjelovar-Zadar-Rijeka-Bjelovar sve u jednom danu... bilo je extra

Imao si sreće!
Jer ovo ti je pravi dokaz:
Split - Trogir, udaljeno manje od 10 km i inače treba 30 minuta putovanja od Trogira do Splita ili obratno... a danas se tih 30 minuta pretvorilo u čak 4 sata! Ne možete vjerovati!
Ja nisam mogao doći k sebi!
Stefano nadam se da si nešto i uslikao (možda si već i stavio na forum al ja još nisam vidjeo) ;)