Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: 17. oktobar 2014. Čestereg - lepe boje oblaka i mini munjolov  (Pročitano 1569 puta)

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
17. oktobar 2014. Čestereg - lepe boje oblaka i mini munjolov
« poslato: 18. Oktobar 2014. u 14:30 »
Nisam očekivao da će jučerašnji dan biti tako zanimljiv, ruku na srce, nisam ni pratio detaljno prognozu ovih dana. Pažnju mi je skrenuo jedan lep kumulus ka jugoistoku koji je bio gotovo narandžaste boje. To je bio znak za krenem u fotografisanje ...

Boje postaju sve lepše, a počinje i sevanje ka severozapadu ... vreme 17:55 ...



"Rupa" koja je odgovorna za ovako lepe boje ... malo sam okasnio, svega nekoliko minuta ranije je bilo još lepše.

18:10 kreće mini munjolov ... sevanje sve učestalije ...





Nešto kasnije samo sevanje, bez munja ...

Sve prošlo uz povremeno jaku kišu, umerenu grmljavinu i jake udare vetra. Padavine 9mm.
Lep oktobarski dan! :super:

Van mreže KrLe

  • *
  • Poruke: 95
  • Lokacija: Beograd - Rakovica (juzni Beograd)
Odg: 17. oktobar 2014. Čestereg - lepe boje oblaka i mini munjolov
« Odgovor #1 poslato: 18. Oktobar 2014. u 15:13 »
Pozz ljudi , dugo me nije bilo.

Inače,extra su ti slike Ljubiša!  :super:

Kod mene juce u juznom BG-u nije bilo ni grmljavine pošto je taj oblak sve više i više slabio krećući se prema jugu.

Vidimo se , pozz :)

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: 17. oktobar 2014. Čestereg - lepe boje oblaka i mini munjolov
« Odgovor #2 poslato: 19. Oktobar 2014. u 08:44 »
Inače,extra su ti slike Ljubiša!  :super:
Hvala KrLe! :)