Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 551012 puta)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4400 poslato: 27. Novembar 2019. u 22:02 »
Aaa juj druze kakav lik gost u studiju na poluvremenu LS, Strajnic na aparatima... Ne znam dal jos neko gledao... Ja trenutno  :rofl: :laught: :rotf:

Van mreže BataSteva

  • **
  • Poruke: 1.524
  • Starost: 38
  • Lokacija: Sakule - Opstina Opovo - sama granica juznog i srednjeg Banata - 50 km severno od Beograda i 30 km juzno od Zrenjanina
  • Uvek je vreme za vreme
Odg: Sport
« Odgovor #4401 poslato: 27. Novembar 2019. u 23:17 »
Sada sam ga slusao . Dobar ekspert  :D . Lepo kaze da se nada da Olimpijakos - CZ nece opet doci iz 2-1 ili 1-2 . Lepo receno . Sledece kolo za analizu neka pozove Ducija pa da ja budem na aparatima  :rofl:
padavine ( kisomer ) 2022 - april 54 mm . maj  11 mm , jun 23 mm , jul 26,5 mm , avgust 73,5 mm , septembar 138 mm , oktobar 26,5 mm , novembar 50 mm ( 23.11 - 3,5 mm )

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4402 poslato: 28. Novembar 2019. u 02:27 »

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4403 poslato: 28. Novembar 2019. u 09:55 »

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 4.000
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #4404 poslato: 28. Novembar 2019. u 21:01 »
Šta uradi crniii Partizan auuu  :ranting:
Klasično samouništenje poslednjih 5 minuta sa igračem više! Ja ne verujem  :ranting: :laught:

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.212
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #4405 poslato: 28. Novembar 2019. u 21:14 »
Pa ljudi moji, ljudi moji jel je ovo moguće bre..

 :oboze:  :oboze: :oboze: :oboze:

 :rofl:
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže BataSteva

  • **
  • Poruke: 1.524
  • Starost: 38
  • Lokacija: Sakule - Opstina Opovo - sama granica juznog i srednjeg Banata - 50 km severno od Beograda i 30 km juzno od Zrenjanina
  • Uvek je vreme za vreme
Odg: Sport
« Odgovor #4406 poslato: 28. Novembar 2019. u 21:27 »
Bas bezveze Rizbo . Nemam sta drugo reci .
@ Barte - Rade Bogdanovic  :second: . Naravno zna se ko je tata . Uuuu bas je Rade sokirao . Kako danas izgledaju programi on je profesor doktor  :) . Salim se malo ali nije lose nekada izaci iz lazne pristojnosti i  ponekad treba pricati bez razmisljanja  :hm: . Naravno to vazi samo za one koji nista ne odlucuju i cije se reci nece shvatati ozbiljno .
padavine ( kisomer ) 2022 - april 54 mm . maj  11 mm , jun 23 mm , jul 26,5 mm , avgust 73,5 mm , septembar 138 mm , oktobar 26,5 mm , novembar 50 mm ( 23.11 - 3,5 mm )

Van mreže Milossss

  • *
  • Poruke: 180
  • Lokacija: Bijelo Polje
Odg: Sport
« Odgovor #4407 poslato: 28. Novembar 2019. u 23:29 »
Kako ću noćas zaspat-ne znam..Jako teško podnosim poraze Partizana kad je vazno, (a i ovo je,realno) poraz. Igrao se 79 minut kad sam pomislio, evo je ista utakmica kao sa Astanom,u gostima. Znao sam ako prime 1 gol,pa makar i u 85minutu, da ce morati i drugi. Jednostavno kao kokoske, kad vide orla, pogube se totalno.

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4408 poslato: 28. Novembar 2019. u 23:45 »
A smejali ste se Bardu Živi kad je pričao da je 2:0 najopasniji rezultat...  Mada i 0:6 opasan...
Lepo meni drugar kaže ti li pa gledaš nas fudbal... On prestao i nema nerviranja... Gleda samo Ls i Premijer ligu...
Gledajte braćo skauti ove naše Beogradske blizance što isisavaju pare od države i u košarci i u fudbalu... Imaju po 35 stranca... Aj u fudbalu tu smo glupi za taj sport al u košarci po 8 stranca...
Šteta što rts ne zove goste kao Bard Živa i Rade Bogdanovic, njihovi komentari večeras neprocenjivi...

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 495
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #4409 poslato: 29. Novembar 2019. u 00:04 »
Hahahahahhahaha, oni jačeg lika u studio nisu nikad doveli, niti će. Kakva budala, a u isto vreme verovatno više istinitih stvari rekao od vecine koji im dolaze u studio( mislim na to da se Dortmund i Favre raspadaju vec dugo, posebno nazad, sad da je do crnaca nije, em nisu sva 4 nazad crnci, (Akanji Hakimi igraju i ovog Zagadoua sam jos jednom video osim juce) em i da jesu, slucajnost je. A Favre da treba da ide, treba. Obicno gosti budu onako tuc-muc "dobar nivo, sjajna igra protivnika, ovo ono"



Bard je kralj, najjace u jednoj emisiji kod Andjusa, Andjus prica kao "na 1-3 sam znao da ako bude 3-3 bice 6-3" hahaha i kaze "Murinjo prevara, Van Gal prevara, Anceloti prevara, Zivadinovic je veci trener od svih njih," a Bard mrtav ozbiljan bez skromnosti potvrdjuje sa TAKOE :rotf: :rofl: :rotf: :laught:




edit: Nadjoh snimak :worthy:

https://www.youtube.com/watch?v=gdHymwb3li4



P.S. Don Unai  :worthy: :worthy:  . Hoce li Gargamel i Ole vise popiti otkaze. Ole kapiram da nece bar do NG ali ovaj bi morao.

« Poslednja izmena: 29. Novembar 2019. u 00:18 real madrid »

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4410 poslato: 29. Novembar 2019. u 14:11 »
Ode Emeri Realni... Tvoja inicijativa je poslusana od strane vrha uprave Arsenala  :)

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 495
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #4411 poslato: 02. Decembar 2019. u 11:17 »
Ode, bice mi bar gifova zao, ali evo juce protiv Norwicha rekli najslabiji period od ko zna kad.

Inace
Win rate as permanent manager in #PL

Unai Emery at Arsenal: 49%

Solskjaer at Man Utd: 27.3%

Najgori menadzer ikad, ikad.

Znam da su na Murinja sizeli i ismevali kad je bio 6. na sredini sezone (Junajtedovi navijaci koje znam se branili sa "i opet cemo na kraju sezone biti ispred vas", u sezoni(ama) koju su svi smatrali neuspesnom naravno).

 Ole je na 4 boda od 17og mesta posle 14 kola :nnc:. Jos sledece 2 mu Totenhem i Siti bice lik sa Junajtedom oko zone ispadanja na polusezoni. I sto je najgore od svega, Murinjo i LVG kad su bili bar se mnogo tih rezultata smatralo kiksom i ismevali su se, jer su ljudi ocekivali 3 boda, sada je doslo do toga da vise niko nije nezadovoljan ili iznenadjen npr. bodom sa Sefildom(i jos slabijim klubovima nego skoro igrali sa njima) u gostima, koji je mogao u prvih 20min 3 da postigne. Cak se ni neki pritisak ne spominje. 27% ej 27%.

Kako hoce onog Valverdea, ono je strasno kako Barsa dobija meceve. MATS Leo i Luis su mu spasili posao 16x(mada bih ga ja posle Rome jos oterao, cuj Roma ti okrene 2-0, ako ne tad onda posle LFC-a sigurno prosle sezone). Iz LS bi vec ispao ( sta je sve skidao MATS za 0-0 u Dortmundu i posle magija Suaresa za preokret protiv Intera). Mesi naravno tu 90% kad je tesko. Covek ne moze na gostovanju nikog da nadigra, a ostace duze od Pepa. COvek ima prestrasan napad, juce posle 35min 6-0 sutevi za Atletiko, 2x centar presli. Potpuno se izgubila ona Barsina prepoznatljiva igra, sada dobijaju na individualni kvalitet majstora.

A i Simeone bi mogao da promeni klub, ako nista drugo bar da zaigra ljudski Atletiko. Sramota da ti protiv Osasune imas isto suteva i igras na 1-0 kod kuce, njemu mogu  Ronaldo i Mesi da dodju, igrao bi defanzivno. Plus cinjenica je da nema razloga za neki strah tipa "posle Chola potop" sada kada to vise nije mid-table klub, koji je on tada majstorski uzdigao. Neces sigurno da obrces 250m po prelaznom roku i da strahujes da ces da zavrsis iza Granade i Sociedada. Daj probajte sa nekim drugim. Ja tvrdim da isti ovi igraci igraju negde drugde pod nekim drugim, davali bi bar 2x vise golova.


Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #4412 poslato: 12. Decembar 2019. u 15:13 »
Žao mi Žandera.... Strašno kako se ispoljava rasizam...
Nismo mi zreli nizašta... Dno!!  :facepalm: :cry:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4413 poslato: 12. Januar 2020. u 12:48 »
Kakav mec! Spektakl! Bravo Nolo! Sad dublovi odlucuju...   :comeon:

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #4414 poslato: 12. Januar 2020. u 13:19 »
Bravooo... :comeon:
Biće veselo, najvr Nolo/Viktor - Rafa/Careno Busta
Ima sanse.. :laie:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4415 poslato: 12. Januar 2020. u 13:27 »
Nadal odustao, ipak Lopez i Busta a za nas Djovak i Troicki valjda

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #4416 poslato: 12. Januar 2020. u 14:24 »
Bravooo :comeon:

@ Bart

Voditelj kaže Rafinja izjavio na konferenciji: "Publika iz nekih zemalja zaista ne zna šta je tenis"..  :ranting: :rools:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4417 poslato: 12. Januar 2020. u 15:38 »
Neocekivano lagano... Bravo bre!

Voditelj kaže Rafinja izjavio na konferenciji: "Publika iz nekih zemalja zaista ne zna šta je tenis"..  :ranting: :rools:
Jbg Rafinjo uvek kad izgubi zali se, da je pobedio precutao bi i publiku i sve...  Sta li bi da je onako publika bila protiv njega kao protiv Djovaka u finalima sa Rodjom...

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #4418 poslato: 16. Januar 2020. u 21:43 »
Eram sta mislis o zdrijebu na Australijan openu? Ja mislim za Djovaka korektan, Nadalu najtezi, za Rodju najlaksi a za Medjeda ima mina...
A za zenski deo tu se ne zna ko pije a ko placa...  Naravno navijam za Garbinje ali mislim da mora da menja u igri nesto a i sad nesto bolesljiva pa predala na nekom turniru... Videcemo

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #4419 poslato: 25. Januar 2020. u 16:40 »
@ Bart

Opostenila se Muguruza, ubi Svitolinu ki vola u kupusu, 6:2, 6:1..
Da vidimo kako ce dalje..

Djovak nocas sa Svarcmanom (1.7 m visok)  :grin: :laugh: