Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Uobičajen letački dan :)  (Pročitano 3350 puta)

Van mreže Nele

  • **
  • Poruke: 1.011
  • Starost: 47
Uobičajen letački dan :)
« poslato: 28. Septembar 2008. u 21:01 »
Valjalo bi odmoriti, kažu oni dobronamerni. Ali baš me brigaaaaaa!! :) :) :) Pođoh da letim... zatekoh društvo... uobičajen letački dan... i još puno, puno toga :) Ideja i Slobode!!!! ponajviše :)



Dočekaše nas ptice. Nekoliko puta me iznenadiše jastrebovi u letu... prolete tik ispred mene, sav se ispresecam znojem, poispada još nekoliko dasaka iz glave što je ostalo, ali se brzo otreznim i oštro mu pođem u susret :)



Ugledam i okomim se!!! :)



Šumica na putu do vrha. Tu Fruškogorska eskadrila odmara i mislima tumara zamišljenim letom pre otpočinka u ljuljuškanju vetra.



Ležeći, skoro spavajući pogled iz senke...



Čovek-vetrokaz odmerava vetar... ali se brzo vraća i odlučuje da nije još vreme letenju... ležanje u hladovini je daleko prijatnije :)



Ma šta sad... krećemo, pa kako nam bude.



Slavko se prvi osmelio...Pod budnim okom gurua :)



i ode Slavko... Extreme low flight... čuuuuuuuuuuuuuuuuuudovišno dobar trip!!! :)



Ode i Sale... Jabadabaduuuuuu!! :)

...to be continued...

« Poslednja izmena: 28. Septembar 2008. u 21:27 Nele »

Van mreže Nele

  • **
  • Poruke: 1.011
  • Starost: 47
Re: Uobičajen letački dan :)
« Odgovor #1 poslato: 28. Septembar 2008. u 21:21 »
Red je da i ja pokušam... iako se plašim :) Zanimljivo je što letim već dosta dugo... ali ne prestaje uzbuđenje pre poletanja. Nije uobičajeno. Jednostavno osetim toliki umor, da jedva podignem krilo.



Jest, nije lako...Ples sa krilom, pre poletanja.



And off we goooooo!



Pozdrav oku kamere :)



Ova je pun pogodak :)



Kao da je čitav život sadržan u tom letu... ne želim dole!!!!



U pauzi, valja nešto i pojesti... Komad rodne grude nije loš :)



Boooooorn to be wiiiiiiild!!!! :) Hajmo dole, pa kućici :)





Ko će oboriti više kukuruza pri sletanju, otresti više šljiva i jabuka, natakariti se na stubove vinograda ili preplašiti jadnog seljana koji pevuši i ne sluteći da mu ovi straaaaašni narušioci mira i tišine u voćnjaku čine štetu radeći ono o čemu se uvek govori "jedite, ali ne lomite graneeee!!) :)



Let prema Dunavu, pa kući :(

...to be concluded...




« Poslednja izmena: 28. Septembar 2008. u 21:35 Nele »

Van mreže Nele

  • **
  • Poruke: 1.011
  • Starost: 47
Re: Uobičajen letački dan :)
« Odgovor #2 poslato: 28. Septembar 2008. u 21:25 »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=glqRqvah510" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=glqRqvah510</a>

Saletov prvi snimak iz vazduha :) :) :) Nije ni čuditi se, jer da bi to uradio, morao je pustiti komande.

Baš smo se lepo navozali. Poletešmo zajedno, ja se vidim povremeno, u pauzama između njegovih Parkinson držanja kamere, na drugoj strani. Šteta, ne vidi se oštar slalom na maloj visini koji sam izvodio :)

Let je let... ŽIVELA SLOBODAAAAAAA!!!!! :)

PS: Sledeći put, letim u Svemir!! :)

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.813
  • Starost: 52
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Re: Uobičajen letački dan :)
« Odgovor #3 poslato: 28. Septembar 2008. u 21:59 »
Super Nele  :first:
Majka priroda i njena deca  :D
Ovo su snimci od ranije Pre ovih kiša pretpostavljam  :-\

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.474
  • Lokacija: Novi Beograd
Re: Uobičajen letački dan :)
« Odgovor #4 poslato: 29. Septembar 2008. u 00:18 »
odlicno !!!

Van mreže pavlovic

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 4.535
  • Starost: 38
  • Lokacija: Chicago, Illinois
Re: Uobičajen letački dan :)
« Odgovor #5 poslato: 29. Septembar 2008. u 11:15 »
Uobičajno odlično i zanimljivo!