Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Novi Sad 25.11.2006  (Pročitano 4096 puta)

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.473
  • Lokacija: Novi Beograd
Novi Sad 25.11.2006
« poslato: 26. Novembar 2006. u 02:54 »
Danas sam bio sa devojkom u Novom Sadu na izletu. Dan je bio extra, T.max prijatnih 17.4 C, odlicno vreme za opustenu setnju po Novom Sadu.
Jos oko 9h ujutru smo krenuli iz Beograda. Duz puta nas je pratila jutarnja sumaglica. U Novi Sad smo stigli oko 10h.









Popodne smo se nasli sa Joe-om, koji nam je bio domacin u Novom Sadu i otisli na Petrovaradinsku tvrdjavu.








Na parkingu kod Petrovaradinske tvrdjave docekao nas je ovaj lepotan :)




Popodne smo proveli u odlicnom ali odlicnom kaficu na tvrdjavi, u kome je neverovatno lepa i prijatna atmosfera i veoma ljubazno osobolje. Takva mesta prosto pune pozitivnom energijom.

Kad smo izasli vec je pocelo da se smrkava.




Vecernja stetnja Novim Sadom je bila lepa kao i tokom dana, jedino sto je poprilicno hladno za razliku od toplog dana a i duva neka Kosava koja dodatno rashladjuje.








Negde oko 22h smo krenuli nazad u Beograd, posle zaista prelepo provedenog dana u Novom Sadu.
« Poslednja izmena: 05. Jun 2012. u 19:10 Stefano »

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Novi Sad 25.11.2006
« Odgovor #1 poslato: 26. Novembar 2006. u 11:24 »
Kakve fotke!  :jez  :jez
Stefano svaka čast. Ja nisam video bolje noćne fotke sa tvrđave, a baš sam se nagledao fotografija Novog Sada.

Inače da dodam da je stvarno bio veoma lep dan. Uživao sam u društvu Stefana, njegove devojke i njene sestre. Štata što su dani kratki. Na kraju sam se još rastužio kada su odlazili.  :)

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Novi Sad 25.11.2006
« Odgovor #2 poslato: 27. Novembar 2006. u 01:10 »
e jebiga, ja nisam uspeo da dodjem :(

slike su exxxtra!  :supz: )




p.s. ocekujem obilan foto apdejt na ssc-u!
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže Dasa

  • *
  • Poruke: 365
  • Lokacija: Novi Sad, Liman IV
Novi Sad 25.11.2006
« Odgovor #3 poslato: 27. Novembar 2006. u 13:49 »
Slike su zaista super! A u kojem ste vi to kaficu bili da znam i ja kad odem gore na djavu!? Gde se  to siri takva pozitivna energija!?

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Novi Sad 25.11.2006
« Odgovor #4 poslato: 28. Novembar 2006. u 11:29 »


Evo ovde. To je atelje pa se prođe u drugu prostoriju i tamo se može popiti kafa, ali je vrlo zanimljivo i neuobičajeno.

Van mreže Dasa

  • *
  • Poruke: 365
  • Lokacija: Novi Sad, Liman IV
Novi Sad 25.11.2006
« Odgovor #5 poslato: 28. Novembar 2006. u 15:44 »
Gde tu ima kafic :?: To je atelje Radosevic, ili kako ga on zove Institut za Transfuziju Dizajna :shock:  :?:

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Novi Sad 25.11.2006
« Odgovor #6 poslato: 28. Novembar 2006. u 15:46 »
Pročataj moju zadnju rečenicu još jednom.  :)