Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Chat  (Pročitano 697056 puta)

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Chat
« Odgovor #2440 poslato: 11. Januar 2013. u 08:59 »
Da li ste gledali film Motmanovo prorocanstvo?
Napravljen je po istinitom dogadjaju.
Naime to je neko stvorenje sa neverovatnom inteligencijom,u obliku kao leptira,crvenih ociju,visok 3 metra,leti.Pojavljuje se pre nesreca.Ljudi ga vidjaju širom sveta pre velikih katastrofa.Vidjali su ga pri urušavanju mosta u Point Plezentu,eksplozije u Černobilju..i ostalim katastrofama.


Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.319
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Chat
« Odgovor #2441 poslato: 23. Januar 2013. u 09:58 »
Pročitah tekst http://www.b92.net/putovanja/vesti.php?yyyy=2013&mm=01&dd=23&nav_id=679774

Da li je neko od forumaša "iz Bora i okoline" bio tamo (iz teksta deluje kao da su to tek otvorili)? Kako to izgleda? Hvala!

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.576
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Chat
« Odgovor #2442 poslato: 28. Januar 2013. u 18:47 »
Evo odakle smo izveštavali u aktuelnim u trećoj dekadi januara (2013) ...

Nadam se da nisam nikog preskočio! :redface:
Ovde su samo mesta u Srbiji.

Van mreže sale pn

  • ***
  • Poruke: 4.631
Odg: Chat
« Odgovor #2443 poslato: 28. Januar 2013. u 20:16 »
Lepo Ljubisa. :)
Vidi se da iz dosta mesta nemamamo aktivne (registrovane) clanove da izvestavaju o aktuelnim vremenskim prilikama, pa ih pozivamo ovom prilikom da nam se pridruze, ukoliko kao gosti prate ovaj forum.
Nemamo clanove iz dosta gradova, kao sto su na primer Loznica, Vranje, Jagodina, Leskovac, Negotin, Smederevska Palanka, Smederevo, Pirot itd.

Van mreže Slavke

  • *
  • Poruke: 58
  • Starost: 36
  • Lokacija: Nebitno
Odg: Chat
« Odgovor #2444 poslato: 28. Januar 2013. u 23:32 »
Najviše upada u oči ona crvena boja na karti (Kosovo)...a članstvo, što kaže Sale iz Paraćina...bogme slabo.

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.397
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Chat
« Odgovor #2445 poslato: 28. Januar 2013. u 23:49 »
Ajde Beogradjani selite se  :D
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina

Van mreže sale pn

  • ***
  • Poruke: 4.631
Odg: Chat
« Odgovor #2446 poslato: 29. Januar 2013. u 01:10 »
Ajde Beogradjani selite se  :D
:lmao: :lmao: :lmao:

Inace moracu stvarno da povedem malo racuna pri kucanju teksta, pozurim i tek kasnije vidim da sam progutao ili dodao neko slovo.
Ja se stvarno izvinjavam na tome, nije namerno, desava se svakom, ali meni izgleda najcesce. :nelupaj:

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 4.000
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Chat
« Odgovor #2447 poslato: 29. Januar 2013. u 01:50 »
Bas popunjeno u Bg-u ali i srazmere su takve nazalost,trecina stanovnika zivi u Bg  :-\
 al primetno je da iz dosta  gradova i varosi nemamo clanove foruma....

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.576
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Chat
« Odgovor #2448 poslato: 29. Januar 2013. u 15:23 »
Nemamo clanove iz dosta gradova, kao sto su na primer Loznica, Vranje, Jagodina, Leskovac, Negotin, Smederevska Palanka, Smederevo, Pirot itd.
... Novi Pazar, Kruševac, Zrenjanin, Kikinda, Sremska Mitrovica ... i generalno Kosovo i Metohija.
Bas popunjeno u Bg-u ali i srazmere su takve nazalost,trecina stanovnika zivi u Bg  :-\
 al primetno je da iz dosta  gradova i varosi nemamo clanove foruma....
Ima dosta članova koji nisu aktivni ili se samo povremeno javljaju ... letnji i zimski članovi!  :D

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.319
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Chat
« Odgovor #2449 poslato: 29. Januar 2013. u 23:02 »
Priručnik za graničnu policiju BiH  :rofl:

"Trn di endžin of"  :lmao:



Izvor: smedia.rs

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.338
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Chat
« Odgovor #2450 poslato: 29. Januar 2013. u 23:50 »
 ^^
Ne mogu da verujem, to samo u Bosni moze.  :lmao:

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.576
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Chat
« Odgovor #2451 poslato: 07. Februar 2013. u 13:00 »
Pre nekoliko dana posetih Beograd posle dužeg vremena. Šta reći posle toliko vremena ... parkovi su mnogo sređeniji, dosta je lepo uređenih trotoara, tranvaji su u mnogo boljem stanju i čini mi se da je grad prilično čistiji u odnosu na pre. Ono što mi je takođe "zapalo za oko" je deo Dorćola (mislim) kuda autobus prolazi kada ide iz Zrenjanina. Taj deo grada je UVEK bio čini mi se najružniji (bez uvrede za bilo koga). Ustvari, dosta je lepih fasada, ali su sve zapuštene i prekrivene nekakvom prljavštinom ili čime već! Takođe, predgrađe Krnjača je katastrofa. Od samog ulaza pa do Pančevačkog mosta gomile smeća oko puta, a pored kuća, stambenih i poslovnih prostora. Stvarno strašno ... na putu od 100km nisam video ništa slično! Ne znam šta pomisli neki stranac koji npr. dolazi iz pravca Zrenjanina u Bg.  :(
Hteo sam da posetim (opet) muzej Nikole Tesle, ali on ponedeljkom ne radi!  :cry: Takođe, prošetao sam i pored starog Generalštaba gde sam bio nekoliko meseci u vojsci.  ;D
Nisam stigao da odem do Kalemegdana i opservatorije ... nadam se da će biti uskoro prilike.


Van mreže astrogodra

  • **
  • Poruke: 580
  • Lokacija: Kragujevac-Loznica
Odg: Chat
« Odgovor #2452 poslato: 07. Februar 2013. u 14:14 »
 ^^
Observatorija je u prilicno jadnom stanju. Odavno već nemam potrebu da idem tamo kad dolazim u Bg ali po priči prijatelja sada je jos mnogo gore nego pre 7-8 god kad sam poslednji put bio . Sada svako malo organizovanije astronomsko društvo ima bolje teleskope i opremu od njih.Prosto,bez ulaganja u opremu a i u ljude,pregazi ih vreme.Da ne pricam o lokaciji za posmatranje ;D
Astronomsko društvo Aristarh - Kragujevac

http://aristarh.rs/

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.576
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Chat
« Odgovor #2453 poslato: 07. Februar 2013. u 14:59 »
I ja sam poslednji put bio pre možda 6-7 godina na astronomskom vikendu. Bilo je lepo, ali se sećam da je već tada sve izgledalo prilično zapušteno.  :(

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.974
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Chat
« Odgovor #2454 poslato: 12. Februar 2013. u 19:56 »
Da li smem da stavim neke slike ovde,tj da otvorim novu temu,koji su napravljene sa mobilnim telefonom?Slike su mnogo lepe,bar meni,i ima raznih slika?
http://www.serbianmeteo.com/forum/index.php?board=5.0

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.974
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Chat
« Odgovor #2455 poslato: 18. Februar 2013. u 12:34 »
Ja jos uvek cekam odgovor  :rofl:

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.731
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: Chat
« Odgovor #2456 poslato: 18. Februar 2013. u 12:44 »
Naravno alexa, otvori temu tamo gde pripada i slobodno postavi slike, nema veze što su sa telefona ;)

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.974
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Chat
« Odgovor #2457 poslato: 18. Februar 2013. u 12:51 »
Vazi Dejo,u toku dana otvaram temu,nadam se da ce vam se slike svideti.

Van mreže beli

  • **
  • Poruke: 1.382
  • Starost: 34
  • Lokacija: Bijeljina
Odg: Chat
« Odgovor #2458 poslato: 26. Februar 2013. u 00:24 »
Kad počne padati grad, ljudi obično potraže zaklon u sigurnosti kuće, ureda ili bilo kojeg zatvorenog prostora te se nadaju kako neće biti neke veće štete, pogotovo na njihovim ljubimcima na četiri kotača.

Jedan muškarac iz Argentine, međutim, kad je grad u pitanju, ne prepušta stvari slučaju. Usred pravog nevremena i grada, on je legao na krov svojeg automobila i stao mahati rukama i nogama, kako bi zaštitio svoje vozilo od ledenih kuglica.

Njegov vjerojatno komšija, snimio ga je kako ne baš uspješno brani svoj automobila od grada, prenosi LiveLeak. Pogledajte.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=A3pIlA9tGSY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=A3pIlA9tGSY</a>
Ubuduce ovako zastititi auto od grada.....

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.576
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Chat
« Odgovor #2459 poslato: 26. Februar 2013. u 08:20 »
Ovo je moglo i u "Zanimljive meteo klipove"!
Ne znam šta da mislim o ovom liku ... da ima i malo mozga, a toliko voli svoj auto, mogao je za prvu pomoć uzeti dva ćebeta i prekriti auto. Ovako nije ništa postigao, sem ako nije planirao da ima nekoliko miliona pregleda na YT! :-\