Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Chat  (Pročitano 692369 puta)

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.174
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Chat
« Odgovor #3320 poslato: 07. Jul 2017. u 18:15 »
Ala sam se zaprepastio...  :O

Dobro, starije kolege verovatno bolje znaju za ovo, ali..


Svako od nas je čuo verovatno bar da je u planu bila izgradnja skijaškog kompleksa na Crnom Vrhu kod Bora. Ali da je to (krenulo bilo) sa ovakvim razmerama auuu  :O

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ei_XdDSwPOQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ei_XdDSwPOQ</a>
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 24
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Chat
« Odgovor #3321 poslato: 09. Jul 2017. u 18:15 »
Da nije neko kojim slucajem probo onu strategiju na ruletu s bojama?Meni jedan rece da mu je kum uplatio 300E i poceo sa ulozima od 0,25,pa postepeno povecaovo kako je imo vise para.Ja sam pokusao na Demo evropski rulet i cini mi se da moze strategija proci :24:
A i brzo se zaradi na tome,tako on bar kaze.

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #3322 poslato: 09. Jul 2017. u 22:49 »
Ala sam se zaprepastio...  :O

Dobro, starije kolege verovatno bolje znaju za ovo, ali..


Svako od nas je čuo verovatno bar da je u planu bila izgradnja skijaškog kompleksa na Crnom Vrhu kod Bora. Ali da je to (krenulo bilo) sa ovakvim razmerama auuu  :O

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ei_XdDSwPOQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ei_XdDSwPOQ</a>

Ma da bre, jos malo pa "Crni Vrh na vodi"...tih razmera..

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #3323 poslato: 10. Jul 2017. u 07:43 »
Niš ovih dana, evo slika Niske tvrdjave   :grin:   ;)   :rotf:
Neki bi rekli da je ovo fotosop i to los al nisu dosli u Niš da vide... :)


Van mreže Srđan

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 2.323
  • Starost: 23
  • Lokacija: (Novi) Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #3324 poslato: 10. Jul 2017. u 08:59 »
 ^^

:laught: :rofl:  :rotf:


Svaka ti čast Bart za ovu poruku..., a i za mnoge druge - uvek me razveseliš, često i nasmeješ tvojim duhovitim komentarima, šalama i forama. Sviđa mi se tvoj humor i optimizam. Mnogi, čak i oni koji me mnogo bolje poznaju (npr. drugari iz odeljenja) smatraju me za isuviše ozbiljnog (deca mlađa od mene samo nekoliko godina mi persiraju - ne zato što to očekujem od njih, već zato što me tako procene), čak me i pitaju - da li se nekada nasmejem i uživam li u šali (pošto to retko pokazujem), tako da bih jako voleo da budem duhovit makar malo kao ti, a imam od koga da naučim. Bravo još jednom! :tu:

Iskoristio bih priliku da pohvalim i Profijev, veoma specifičan humor koji mi se, takođe, veoma dopada, a ima i još nekih duhovitih članova (neću nabrajati da ne preskočim nekog). Bez vas bi ovaj forum bio dosadan i verovatno manje posećen (pogotovo sa mojim dugačkim, suvoparnim porukama), a i mnogo bih (makar ja, mada verujem i drugi) teže podneo ove silne protraćene šanse za padavine, lošu zimsku sezonu, sušu... da nije vaših šaljivih komentara. :D

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #3325 poslato: 10. Jul 2017. u 14:02 »
 ^^ Danas sam nesto raspolozen...  :laugh:

Da se malo nasmejemo iako bas nije za smejanje ali bolje tako, bar je mene nasmejalo... A imao i pomoc za izbacivanje na yt... Mislim da ima ljudi koj znaju ovog lika  koja je fora sa njm, ima i spreman titl da se otkuca  pa brzo to resio nisam se snasao za snimanje pa sam preko mog digitalca snimio, pa se zato slabije vidi...   :)  ;) A da, trebalo je meteo risitas a ne ristas ali I mi slabo radi na tastaturi  :)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=nzhtOJIDnPc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=nzhtOJIDnPc</a>

Van mreže Paun79

  • **
  • Poruke: 893
  • Starost: 44
  • Lokacija: Borča
Odg: Chat
« Odgovor #3326 poslato: 10. Jul 2017. u 14:12 »
 ^^  :rotf:  :laught:  :rofl:
E Bart, stvarno si legenda...

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.076
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Chat
« Odgovor #3327 poslato: 10. Jul 2017. u 14:16 »
Феноменално Барт...  :rofl:

Van mreže Miki

  • ***
  • Poruke: 2.821
  • Starost: 27
  • Lokacija: Beograd - Bele vode (Žarkovo)
Odg: Chat
« Odgovor #3328 poslato: 10. Jul 2017. u 14:22 »
Pa koji si ti kralj čoveče, nasmejah se baš slatko..  :rofl:
Svaki put kad pogledaš bude smešnije od prethodnog puta.  :grin:

Van mreže Srđan

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 2.323
  • Starost: 23
  • Lokacija: (Novi) Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #3329 poslato: 10. Jul 2017. u 14:43 »
Još jednom Bart, ali iskreno -  :worthy:  Ovo je sigurno jedna od "top" 3 najboljnih fora koje sam video na forumu, a verovatno najoriginalnija. :thumbup:  Što reče Miki, koji si ti kralj čoveče! :)

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 24
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Chat
« Odgovor #3330 poslato: 10. Jul 2017. u 15:40 »
BART oplakah ne mogu da prestanem :thumbup: Ama svaka ti cast!

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #3331 poslato: 10. Jul 2017. u 16:05 »
 ^^ Hvala ljudi  :D Cilj mi je bio da se nasmejemo u ova teska susna vremena  :) Miki i ja sam bar 5 ili 6 puta pogledao iako sam ja pisao i meni se cini svaki put mi sve smesnije  :laugh:


Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #3332 poslato: 10. Jul 2017. u 23:19 »
 :rofl: :rofl: :laught: :laught: :rotf: :rotf: UMIREM!

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Chat
« Odgovor #3333 poslato: 11. Jul 2017. u 00:06 »
Barte brate, odavno se ne nasmejah ovako da su mi suze pošle na oči.  :rotf: Ovo ću da gledam kad god pomislim da nema ničeg zanimljivog vezano za našu klimu.
Zdravog i kvalitetnog humora nikad nije na odmet. :)

Inače, evo slikovitog pojašnjenja o čemu je dotični gospodin govorio na 1:20.



padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #3334 poslato: 11. Jul 2017. u 09:32 »
Kazu najsladje se smejes kad se sam sebi smejes  :D Ja se juce za ovo smejao samo tako ceo dan  :) Odlicno Milose sto si ubacio objasnjenje ja to zaboravio da napisem  :)

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Chat
« Odgovor #3335 poslato: 11. Jul 2017. u 10:22 »
Bart, kradem ti foru, nadam se da se ne ljutiš. Bio sam inspirisan jutros, ako ništa drugo da se sam sebi malo nasmejem.  :D
Meteo Risitas nam se sprda, a Meteo Hitler se saoseća sa našim mukama.
Savetujem da pojačate ton do kraja da bi se jasno čulo, potrudio sam se oko sinhronizacije mnogih reči.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=aB8lZPAR3uA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=aB8lZPAR3uA</a>


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #3336 poslato: 11. Jul 2017. u 10:44 »
Ma gde da se ljutim...   :) Odlicno je  :tu:  :rofl: Ahahaha Vulin  :rofl: Nemoj da places, pasce kisa  :rotf:  Video sam da ima i fora za Hitlera, lepo smisljeno ja nisam pregledao kad sam napisao pa  mi potkrala greska ono zz u izlazima ali to nebitno vazna je sustina a to je da se dobro nasmejemo, nekako mi sad lakse sto nece da padne kisa...   :D

Van mreže Paun79

  • **
  • Poruke: 893
  • Starost: 44
  • Lokacija: Borča
Odg: Chat
« Odgovor #3337 poslato: 11. Jul 2017. u 11:07 »
 :rotf: 'Bem ti sušu!  :laught:  :rofl:  Ha ha ha ha...

Na mreži Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.791
  • Starost: 51
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Chat
« Odgovor #3338 poslato: 11. Jul 2017. u 11:37 »
Sjajna su oba klipa!!! Urnebesno ... Miloše nadam se da nećeš da mi zameriš, sharovao sam video na moju Meteo Knjaževac FB stranicu uz navode da je to uradio SerbianMeteo tim.

Van mreže Miki

  • ***
  • Poruke: 2.821
  • Starost: 27
  • Lokacija: Beograd - Bele vode (Žarkovo)
Odg: Chat
« Odgovor #3339 poslato: 11. Jul 2017. u 12:13 »
Dobro ti je ovo Miloše, iskreno meni najsmešnije "nemoj da plačeš, biće kiše.."  :grin: :laie:
Kad nema iste, barem je humor ostao da se sprdamo sa vremenom i klimom.