Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Eurosong  (Pročitano 65637 puta)

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Eurosong
« Odgovor #140 poslato: 12. Maj 2018. u 01:40 »
BRAVO Balkanika!! :comeon:
Odličan nastup! :laie:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Eurosong
« Odgovor #141 poslato: 12. Maj 2018. u 11:56 »
Juce videh najavu vesti na B92 kako su favoriti na Evroviziji sad pogledam kvote i ono 250  :hm:
« Poslednja izmena: 12. Maj 2018. u 13:18 Bart »

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Eurosong
« Odgovor #142 poslato: 12. Maj 2018. u 14:01 »
@ Bart

Ako zelis da se kladis na nesto dosta sam ispratio mogu tireci ko kako stoji... :)
Mada je vrlo zaguljena godina..

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Eurosong
« Odgovor #143 poslato: 12. Maj 2018. u 15:26 »
Ma to sam pogledao samo onako nije mi jasno kako smo odjednom postali favoriti, necu nista da se kladim ni drugo a tek ovo necu...A to samo kod novinara smo postali favoriti...  :)

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Eurosong
« Odgovor #144 poslato: 12. Maj 2018. u 16:07 »
A možda nisi dobro razumeo, nasi su zadnji u finalu po kladionicama...tako su bili i u polufinalu, pa su prosli. Mozda misle da ce iznenaditi, ali gledao sam zadnji smo po kladionicama  u finalu...ali nastup je odlican..

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Eurosong
« Odgovor #145 poslato: 12. Maj 2018. u 16:25 »
Verovatno je tako... Dobro zelim im sto bolji plasman...  :)

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 24
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Eurosong
« Odgovor #146 poslato: 13. Maj 2018. u 00:26 »
Koja bruka od Crne Gore ove godine,pjesma katastrofa,Vanja Radovanovic totalno puko sa njegovim izjavama.
Nikad se nece ponoviti 2013 :).
https://youtu.be/8BmHI_57vJk
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8BmHI_57vJk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8BmHI_57vJk</a>

Evo Crna Gora tradicionalno da 12 bodova Srbiji :).

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Eurosong
« Odgovor #147 poslato: 13. Maj 2018. u 08:01 »
Aooo Niksic vidje li one sramote i jos kaze: cancer, cancer,thanks   :confused: Mislim da jedini ucesnik kog hteli izbace i pre nego sto nastupao...Obruka junacku i casnu Crnu Goru...

E a vido sam neki klip u bekstejdzu pita voditelj nesto i neki lik kaze ja sam muskarac one zene ja sam samo bitan... Cija je ta nesreca?


Nasi 19. mesto e da nam nisu bili prijateljski poeni jos nize bi bili...
« Poslednja izmena: 13. Maj 2018. u 08:33 Bart »

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Eurosong
« Odgovor #148 poslato: 13. Maj 2018. u 10:53 »
Od zirija smo dobili 1 dvanesticu, to je Crna Gora..
A od publike smo dobili 4 dvanaestice - Slovenija, Hrvatska, Švajcarska i Crna Gora..  :D
Naš žiri je dao 12 Švedskoj, a naša (Vojvođanska  :whistling:) publika je dala 12 Mađarskoj.. :D

Čestitamo Netta Barzilai na pobedi sa chicken song!! :grin: :thumbup:

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Eurosong
« Odgovor #149 poslato: 13. Maj 2018. u 10:54 »
@ Nikšić

"Igranka" je najjača!!! :laie: :worthy:

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 24
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Eurosong
« Odgovor #150 poslato: 13. Maj 2018. u 11:59 »
Goreg vica od onog sa kancerom jos nijesam cuo :grin:.

A ima li smo mozda i najsmjesniju pjesmu u Evroviziji. :laugh:
 
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=JHnqF5PLP2w" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=JHnqF5PLP2w</a>

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.974
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Eurosong
« Odgovor #151 poslato: 13. Maj 2018. u 16:31 »
Od zirija smo dobili 1 dvanesticu, to je Crna Gora..
A od publike smo dobili 4 dvanaestice - Slovenija, Hrvatska, Švajcarska i Crna Gora..  :D
Naš žiri je dao 12 Švedskoj, a naša (Vojvođanska  :whistling:) publika je dala 12 Mađarskoj.. :D

Čestitamo Netta Barzilai na pobedi sa chicken song!! :grin: :thumbup:
Koliko smo poena dobili od `brace` Rusa? :D

Ocekivao sam pobedu Izraela, mada je Kipar bio ozbiljna konkurencija.

Licno sam navijao za Cesku i Sloveniju, i ako sam znao da nemaju sanse za pobedu. U sustini, prestao sam da se nerviram zbog plasmana, samo slusam muziku i to je to.

Zao mi je sto Makedonija nije usla u finale, takodje su imali jako dobru pesmu.


Van mreže mico87subotica

  • Poruke: 3
Odg: Eurosong
« Odgovor #152 poslato: 13. Maj 2018. u 18:30 »
bravo za izrael cestitke  na pobedi  glasao sam za izrael  i navijao sam da pobede

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Eurosong
« Odgovor #153 poslato: 14. Maj 2018. u 01:37 »
@ Aleksa

Od Rusije smo dobili ništa ni žiri ni publika.. :D
Češka je super i prošla je super, 6. ukupno..to je za tu zemlju i njen glasački potencijal veliki uspeh..
I Slovenija je super.. :)
Ne dopada ti se chicken dance? :D
Bojana Stamenov je od našeg žirija dala max Izraelu u finalu..hahhahaha ne čudi me, iste su.. :laught:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Eurosong
« Odgovor #154 poslato: 14. Maj 2018. u 13:01 »
E a vido sam neki klip u bekstejdzu pita voditelj nesto i neki lik kaze ja sam muskarac one zene ja sam samo bitan... Cija je ta nesreca?

Hehe videh sinoc ko je u pitanju...
Bas mu krenulo ovaj Eurosong...

Od 01:55:40
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=i-G1hy73Mb8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=i-G1hy73Mb8</a>

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.974
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Eurosong
« Odgovor #155 poslato: 14. Maj 2018. u 14:44 »
@ Aleksa

Od Rusije smo dobili ništa ni žiri ni publika.. :D
Češka je super i prošla je super, 6. ukupno..to je za tu zemlju i njen glasački potencijal veliki uspeh..
I Slovenija je super.. :)
Ne dopada ti se chicken dance? :D
Bojana Stamenov je od našeg žirija dala max Izraelu u finalu..hahhahaha ne čudi me, iste su.. :laught:
Znam da od `brace` po obicaju nismo nista dobili :)
Devojka je glasovima publike pobedila, i to je jedino validno. Ako publika kaze da je najbolja, onda je tako.
Licno nemam nista protiv pesme, slusao sam daleko losije, ili da bolje kazem cudnije pesme :D

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=mxzgwJ8tSE0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=mxzgwJ8tSE0</a>

Ovo je cirkus, a ne pesma koja je pobedila na Evroviziji  :D

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Eurosong
« Odgovor #156 poslato: 23. Maj 2019. u 21:19 »
Bio sam na finalu u Tel Avivu i nakon toga mogu samo da kazem da Nevena ne treba da bude nezadovoljna i da gledaju da li je Makedonija dala poene ili nije i ostale gluposti.. sve je to dobro, predstavljala je zemlju kako treba i nikakav problem.. U Areni je bilo divno.. :)
Tamari Todevskoj svaka cast, uzivo me najezila..alal vera za pobedu kod žirija, zasluženo..i najbolje mesto za Makedoniju ikad, ukupno sedmo.. :worthy: pesma, vokal i nastup su prelepi..meni je to kao Srbija, ja nji ne odvajam od sestre Tijane, a ona mi je uvek kao da je iz Srbije..  ;)
Svaka cast Holandiji za pobedu, isto jako kvalitetna kompozicija i vrhunski vokal.. :)
Mnogi su mi se dopali u Areni uzivo, na primer impresivan nastup Australije, zatim Rusija, Albanija, Grčka, a od brzih party pesama Norveška nije loša (pobedila kod publike), Švajcarska.. :)
Izrael me oduševio i nadam se da se vratim jednog dana.. :laie: Tel Aviv je živ, uka, buka, party, haos..a Jerusalim na sat vremena odatle centar religija, spiritualnosti..zaista neverovatno..
Sve je super osim......cena.. :laugh: :rofl:

Van mreže BataSteva

  • **
  • Poruke: 1.524
  • Starost: 38
  • Lokacija: Sakule - Opstina Opovo - sama granica juznog i srednjeg Banata - 50 km severno od Beograda i 30 km juzno od Zrenjanina
  • Uvek je vreme za vreme
Odg: Eurosong
« Odgovor #157 poslato: 24. Maj 2019. u 00:00 »
Nisam ispratio 100 % sve ali Norveska pesma mi je bila skroz dobra .
Sta te briga Mare za cene . Ovajdio si se ti i tek ces u buducnosti od kvizova  :tu: . Ili te je Memedovic tamo poslao  :D
padavine ( kisomer ) 2022 - april 54 mm . maj  11 mm , jun 23 mm , jul 26,5 mm , avgust 73,5 mm , septembar 138 mm , oktobar 26,5 mm , novembar 50 mm ( 23.11 - 3,5 mm )

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.472
  • Lokacija: Niš
Odg: Eurosong
« Odgovor #158 poslato: 24. Maj 2019. u 01:02 »
Zezas BataSveto, zezas  ;) :grin:
« Poslednja izmena: 24. Maj 2019. u 01:20 Bart »

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Eurosong
« Odgovor #159 poslato: 24. Maj 2019. u 09:58 »
Hahahahah @ Sveto, ti to U Bartovu školu koliko vidim! :grin: :laugh:
Ko voli brže pesme, Norveška je odlična, ima i vokal i ritam. A ima i etno, laponsko pevanje iz grla (onaj ćelavi)... :)
Svi su skakali na tu pesmu u Areni, svi do jednog..pored mene neki stariji čovek iz Izraela sa dva detera, unuci vrv..kad je krenula Norveška, pa kad je skočilo dete na stolcu..ma pišijada.. :laught: :rofl: