Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Chat  (Pročitano 692430 puta)

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 24
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Chat
« Odgovor #3360 poslato: 19. Jul 2017. u 01:25 »
Ukrajinski avion je poslat po mehanizmu NATO alijanse.Takodje Bugarska kao clanica NATO alijanse se odazvala u pomoc Crnoj Gori :thumbup:
Nije samo Amerika Nato kao sto nasi ljudi misle.Ukrajinski avion ne bi bio poslat da nije NATO intervenisao.Ne zelim pricat o ovome jer znam koliko ljudi u Srbiji ne podrzava NATO pa mi ne prija pricat,da me ne psujete u sebe  :laught:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #3361 poslato: 19. Jul 2017. u 08:05 »
Dobro da se setili, izgore pola primorja CG.... Slab im taj mehanizam, zardjao... A i nisu se nesto pretrgli, gde su ove najvece zemlje kao Profi to se i ja pitam... A svaka cast ljudima koji su se svaki dan borili sa pozarima junacki  :)
« Poslednja izmena: 19. Jul 2017. u 08:38 Bart »

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #3362 poslato: 21. Jul 2017. u 18:57 »
Da ne ubacujem u temu muzika, ipak crni humor  :grin:
Ja ne bi bio ja kada ne bih lupnuo nesto cak i u ovakvoj situaciji  :grin:

Prekjuce Remzi dao gol iz penala (verujem mnogi znaju sta je fora). ;)

Van mreže Sofronije

  • ***
  • Poruke: 2.278
  • Starost: 53
  • Lokacija: Smederevska Palanka
Odg: Chat
« Odgovor #3363 poslato: 22. Jul 2017. u 17:49 »
39.9 C po ams  :confused: pa ovo će ubiti četrdeseticu do 18 h.  :oboze: neverovatno stvarno. Kao da je neko rernu otvorio...

Ma treba i 5 stepeni više u ovom propalom gradu  :angry:

Pre neki dan posekoše mamlazi 49 lipa starih preko 60 godina, zdravih i pravih jel' jel'te podižu asfalt a ostaviše stare vodovodne i kanalizacione cevi, stare ivičnjake. Bunila se nas nekolicina dok nije došao tetovirani krimos koji je pretio da će ljudima poseći noge a onda krenuo da kasapi lipe. Što kaže Rambo Amadeus: "Beton, beton, samo beton!"

#Invalid YouTube Link#

Prvo šuma Mukulja koja je bila ogromna i sigurno dobrim delom uticala na mikroklimu a sad i ono malo velikog drveća što je u gradu ostalo  :(
🇷🇸 Сунчано и топло.
🇷🇺 Солнечно и тепло.

"Eeeeee!"

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #3364 poslato: 22. Jul 2017. u 17:54 »
@ Sofronije

Znaci i "nad Kenom ima Kena", pa ovo je odvratno stvarno, dokle vise bre??? :ranting: :rools: :fight:

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #3365 poslato: 22. Jul 2017. u 17:59 »
Odnosno, bolje receno i  "posle Kene, Kena, a mozda i grdje".. :hm: :ranting: :rools: :fight:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #3366 poslato: 22. Jul 2017. u 18:07 »
 ^^ Nikad cuo za tu izreku ja cuo samo za onu i nad popom ima pop...  Video sam i ja prilog za te lipe ali nisam znao Sofronije da si ti u prvim borbenim redovima  :)
http://vukajlija.com/i-nad-popom-ima-pop/58341

Van mreže Sofronije

  • ***
  • Poruke: 2.278
  • Starost: 53
  • Lokacija: Smederevska Palanka
Odg: Chat
« Odgovor #3367 poslato: 22. Jul 2017. u 18:16 »
^^ Nikad cuo za tu izreku ja cuo samo za onu i nad popom ima pop...  Video sam i ja prilog za te lipe ali nisam znao Sofronije da si ti u prvim borbenim redovima  :)
http://vukajlija.com/i-nad-popom-ima-pop/58341

Odnosno, bolje receno i  "posle Kene, Kena, a mozda i grdje".. :hm: :ranting: :rools: :fight:

Bas tog jutra kad je taj ludak izleteo sa motornom testerom nisam bio, ali sam uvek tu kad treba braniti drvece. Bio sam i protiv sece javorova u glavnoj ulici, branio platane u beogradu, svuda gde je nekome palo na pamet da posece zdravo i pravo drvo zarad par parking mesta :(

Eto, ima grdje i od Kene, jos cu poceti da ga cenim  :pleasantry: Najgore je sto postoji neki nalaz neke komisije da treba poseci jos 78 takodje zdravih i pravih drveta u gradu. To otprilike znaci da ce otici i drvored u Francuskoj ulici i drvored u tzv Grobljanskoj ulici, tj Mike Golubovica... i vise drvoreda nemamo :( Sto nije Kena iz Glibovca posekao dokrajicice Toplikus iz Kusatka :( Ima da se topimo kao sladoled  :laie:

Ako se secate one topole ciju sam sliku postavio prosle ili pretprosle godine koju je grom raspolutio na raskrsnici u naselju Kolonija, ta topola jos uvek stoji, osusena, razvaljena, ali ona valjda ne odize asfalt i onako je lep znak apokalipse kad se ulazi u grad sa severne strane.
🇷🇸 Сунчано и топло.
🇷🇺 Солнечно и тепло.

"Eeeeee!"

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #3368 poslato: 22. Jul 2017. u 18:35 »
Dobro da nije iz Selevac.. :grin: :grin: Joj ljudi moji koja su vremena dosla..

Van mreže Gagi_Bg

  • *
  • Poruke: 400
  • Lokacija: Vidikovac - JZ Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #3369 poslato: 22. Jul 2017. u 18:54 »
 ^^ Gledao sam baš taj prilog o lipama na nekom portalu. Šta reći. Što je najgore, ajd' da nas samo političari uništavaju, ali mi smo i kao narod svojski prilegli da uništimo sve oko sebe. Pa nema bre sela u Šumadiji u kojem meštani ne seku drveće. Po pravilu u što većoj blizini kuće. Jeftiniji transport valjda. A kad su krenula klizišta 2014. sve je višestruko stiglo na naplatu. I pomislio bi čovek da se narod nakon toga opametio. Što bi rekao moj kum:"Valjda će sad bar krenuti da kradu šumu iznad tuđih kuća." Ali ne. Po sistemu "valjda neće mene" sve to funkcioniše po starom u Srbiji.
A šta tek reći za reke. Jako sam često na našim rekama. I teško bi bilo i na hiljadu stranica opisati bar delić uništavanja naših voda.
Tuga.  :ranting:

Van mreže Sofronije

  • ***
  • Poruke: 2.278
  • Starost: 53
  • Lokacija: Smederevska Palanka
Odg: Chat
« Odgovor #3370 poslato: 23. Jul 2017. u 20:26 »
Kad sve posecemo i unistimo... sta ce ostati. Deci u amanet ostavljamo beton i asfalt  :(

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=qcpLRImkBVc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=qcpLRImkBVc</a>

Prilog je sa privatnog yt kanala
🇷🇸 Сунчано и топло.
🇷🇺 Солнечно и тепло.

"Eeeeee!"

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 24
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Chat
« Odgovor #3371 poslato: 25. Jul 2017. u 14:02 »
Hmm izgleda zanimljivo nova mini Jugoslavija,sta vi mislite o ovome?
http://www.rtcg.me/vijesti/politika/172017/eu-bi-novu-mini-jugoslaviju.html


Van mreže Sofronije

  • ***
  • Poruke: 2.278
  • Starost: 53
  • Lokacija: Smederevska Palanka
Odg: Chat
« Odgovor #3372 poslato: 25. Jul 2017. u 17:49 »
Hmm izgleda zanimljivo nova mini Jugoslavija,sta vi mislite o ovome?
http://www.rtcg.me/vijesti/politika/172017/eu-bi-novu-mini-jugoslaviju.html

Kakva Juga bez Slovenije i Hrvatske  :O  Obicna bezvezotina. Postojala je tako takva nekih deset meseci https://sh.wikipedia.org/wiki/Krnja_Jugoslavija_(SFRJ)

Mada, Luksic je tu ideju pokusao da ozivi jos pre 4-5 godina http://pollitika.com/nova-krnja-jugoslavija  :cf:
🇷🇸 Сунчано и топло.
🇷🇺 Солнечно и тепло.

"Eeeeee!"

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #3373 poslato: 30. Jul 2017. u 20:16 »
@ Sofronije

Apropo one nase price o predsednicima opstine S.Palanka od pre neki dan..pade mi na pamat da ne bude u sledecem mandatu Tamara Djuric na celu S.Palanke...nista me vise ne moze iznenaditi pravo da ti kazem.. :rofl:

Van mreže Sofronije

  • ***
  • Poruke: 2.278
  • Starost: 53
  • Lokacija: Smederevska Palanka
Odg: Chat
« Odgovor #3374 poslato: 30. Jul 2017. u 20:21 »
@ Sofronije

Apropo one nase price o predsednicima opstine S.Palanka od pre neki dan..pade mi na pamat da ne bude u sledecem mandatu Tamara Djuric na celu S.Palanke...nista me vise ne moze iznenaditi pravo da ti kazem.. :rofl:

Pa ti mislis da mi stignemo na pedeset stepeni ovde :)

Kuku majko, jesi li ti video to cudo uzivo? Na fotkama i nekako ali uzivo...  :huh: pa jos pre silikona i korekcija... Nemoj molim te  :D
🇷🇸 Сунчано и топло.
🇷🇺 Солнечно и тепло.

"Eeeeee!"

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #3375 poslato: 30. Jul 2017. u 20:24 »
Cekaj, cekaj Sofonije gde si ti to cudo video uzivo? U kojim se ti to krugovima kreces?  ;)
Ma bezi ono je odvratno i ono sto je spozorise al da ne idem u tu temu...

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #3376 poslato: 30. Jul 2017. u 20:57 »
@ Sofronije

Pa otkud cu je videti... :rofl:
Bogami jedva ziva ostade od tih operacija...ju ju sacuvaj te Boze..

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Chat
« Odgovor #3377 poslato: 30. Jul 2017. u 21:00 »
 Sofronije objasnjava maretu kako izgleda Tamara  :rotf:  :rotf:  :rotf:

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Chat
« Odgovor #3378 poslato: 30. Jul 2017. u 21:02 »
AHAHAHAHAHAHAHAHHAHHA JOOOOOOOJ!! :rofl: :rofl: :rofl:

Van mreže Sofronije

  • ***
  • Poruke: 2.278
  • Starost: 53
  • Lokacija: Smederevska Palanka
Odg: Chat
« Odgovor #3379 poslato: 30. Jul 2017. u 22:02 »
 :worthy: :comeon: :thumbup:

Bas tako bart  :D

Mali je ovo grad, kad izadjes moraš da sretneš sestre "don žuanke" (otac im ima parfimeriju don žuan)...  Ne možeš da izbegneš susret i da hoćeš  :D
🇷🇸 Сунчано и топло.
🇷🇺 Солнечно и тепло.

"Eeeeee!"