Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: CRNA GORA OPET  (Pročitano 1761 puta)

Van mreže maba

  • *
  • Poruke: 14
CRNA GORA OPET
« poslato: 05. Avgust 2013. u 00:20 »
Ja se izvinjavam, posto mi ne odgovarate (ne zameram naravno) otvaram ponovo temu.
Promenila sam period putovanja, pa me interesuje, ako moze sada, prognoza za Budvu od 31.08 pa nadalje.
Hvala i izvinite jos jednom.

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.076
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: CRNA GORA OPET
« Odgovor #1 poslato: 05. Avgust 2013. u 00:30 »
Види, карте за најдаљи временски период на основу којих се праве временске прогнозе досежу +384 часа, а то је тренутно конкретно 20 август.

Исто тако на картама за тај период ситуација се промени бар 2 пута дневно и тако сваки дан, од од кише и осетног пада температуре до афричке врелине, прогнозу је јако тешко одредити и за 10 август не знамо каква ће бити ситуација, а за 31 август па на даље тачну прогнозу је немогуће одредити.

Јави нам се око 27/28 августа и добићеш детаљну прогнозу.  :D

Van mreže maba

  • *
  • Poruke: 14
Odg: CRNA GORA OPET
« Odgovor #2 poslato: 05. Avgust 2013. u 15:18 »
Hvala. Sad razumem, nego je bolje unapred, koliko to moze, znati prognozu. Cisto da znas da li da se radujes ili da places.