Reportaže i fotografije > Fotografija

Fotogenične oluje

(1/2) > >>

Milosh:
Polako se primiče nova konvektivna sezona koju ne mogu da iščekam. :) A dok čekamo nove nestabilnosti, malo sam pregledao svoju kolekciju od ranije i odlučih da u ovoj temi okačim neke re-editovane fotke nekih fotogeničnih oluja od ranije, a ne bih imao ništa protiv ni kad bi ostali članovi svojim fotkama dopunili temu.

Za početak, evo nekoliko fotki jedne od fotogeničnijih oluja koju sam uslikao, 24. 5. 2012.

















Nadam se da su vam se dopale fotografije i da nisam pretjerao sa obradom. S vremena na vrijeme ću dopunjavati temu fotografijama drugih oluja iz prošlosti.jQuery(document).ready(function($){jQuery(function(){jQuery("#msg_191246").css("overflow-y", "hidden");});});Tweet

Milosh:
Nešto sa početka stormčejserske karijere, šteta što u prvom slučaju nisam imao bolji fotoaparat i u drugom slučaju bolji pogled, bila su ovo dva nezaboravna shelf-a:

5. 6. 2009.



16. 6. 2010.

pavlovic:
Evo nešto mojih fotografija, one od pre 2010. su mi ostale u BG.

16.6.2010. selo Gornja Trešnjevica, opština Aranđelovac



5.9.2014. veliko nevreme u NNW predgrađima Čikaga



Milosh:
Konvektivnu sezonu 2013. ne pamtim kao naročito zanimljivu, ali je svakako bila jedna od sezona sa najranijim početkom, u ovo doba godine koje je po klimatološkoj statistici mnogo bliže zimi nego proljeću.

10. 3. 2013.



12. 3. 2013.



pavlovic:
Evo još koja fotka i od mene.

Sezona 2010. je počela u velikom stilu 31. marta, nevremenom praćenim oblacima prašine.



15.5.2010. gradonosno nevreme, posle hladnog i kišovitog jutra i brzinskog razvedravanja, zanimljiv dan je bio



16.8.2010. lepa struktura oblaka pre nego što je prosuo grad po centru



2011. dosadna da dosadnija biti ne može. Rol ili šelf nad Sremom 28. jula, čak i munja upala u kadar



2012. je lepo počela, dve fotogenične oluje u aprilu, jedna u maju, koju je Miloš okačio i to je bilo to

19. april



23. april



Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju