Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10
21
Aktuelne vremenske prilike / Odg: April 2024 - III dekada
« Poslednja poruka Dakula25 poslato juče u 14:37 »
Slab pljusak, uz povremenu jaču grmljavinu, lepo se smračilo.
Takt. 14.4°C.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

22
Aktuelne vremenske prilike / Odg: April 2024 - III dekada
« Poslednja poruka valjevac poslato juče u 14:30 »
Potop i kod mene, evoo i grada pada mamu mu je#em

Prestao grad, trajalo 2min.. sreća sitan je bio
23
Aktuelne vremenske prilike / Odg: April 2024 - III dekada
« Poslednja poruka Kiraj poslato juče u 14:22 »
Bašaid .
Kod mene 15 litara .Kolega prema Kikindi 14.
Merna stanica RHMZ 12,6.
24
Aktuelne vremenske prilike / Odg: April 2024 - III dekada
« Poslednja poruka Liki poslato juče u 14:17 »
Nema Miloša u gradu i odmah ima nade za BG i okolinu, lep razvoj, za sada dve lepe ćelije koje daju grmljavinu, i koje bi mogle ka Beogradu i Banatu, uskoro bi moglo da bude zanimljivo :)
25
Aktuelne vremenske prilike / Odg: April 2024 - III dekada
« Poslednja poruka Liki poslato juče u 12:55 »
Posle tmurnog jutra uz dosta niske oblačnosti, od nekih 10 časova se razvedrilo i nisku oblačnost su zamenili kumulusi još uvek bez značajnijeg vertiklanog razvoja, zemlja i biljke izgledaju natopljeno,zbog niske temperature i jake rose u jutarnjim časovima, sada već mnogo razvijenijih kumulusa i po satelitu uskoro kreće konkretnije tačkanje i prvi pljuskovi u okolini
26
Prognoze / Odg: April 2024
« Poslednja poruka Kimi poslato juče u 09:18 »
Da, definitivno ta oblast u centru pažnje, svaki izlaz ponavlja to a i uklapa se sa putanjom ciklona na kopnu.

Što se natapače tiče, ne bi čudilo da se opet to pomeri zapadnije kao ovo juče čak i do ovde. Ali i ako to zataji, bar ovde je verovatan talas pljuskova kasnije tokom večeri. Još i prekosutra gde koji razvojčić, pogotovo na zapadu i jugu i onda ide stabilizacija. Iako će temperature rasti, nema ovoga puta govora o nekom značajnom toplom odstupanju, biće to baš prijatni stabilni dani uz košavu. Za sada prvomajski praznici deluju stabilno, ali o tome u drugoj temi.
27
Aktuelne vremenske prilike / Odg: April 2024 - III dekada
« Poslednja poruka Ljubiša poslato juče u 09:06 »
8mm se nakupilo u Melencima. Čekamo današnje padavine.
10mm u Česteregu.
Oblačno je, T 10°C.
28
Aktuelne vremenske prilike / Odg: April 2024 - III dekada
« Poslednja poruka Zika poslato juče u 08:52 »
8mm se nakupilo u Melencima. Čekamo današnje padavine.

Vlage fali, ali nekoliko slabijih kiša unazad dve nedelje (ukupno 34mm sa ovim od noćas) održavaju travu zelenom. Oblačno i suvo trenutno u Zrenjaninu. Takt 11°C
29
Prognoze / Odg: April 2024
« Poslednja poruka dikile poslato juče u 08:34 »
Danas u centru pažnje Srem, Beograd, jug Banata. Biće zanimljivo ispratiti popodne i moguće nestabilnosti. U ostalim predelima teško da će biti nečega. Što se tiče nove ture slojastih padavina u četvrtak, opet imamo uzanu liniju  sa padavinama od jugozapada ka severoistoku. GFS jutros to baš pomerio zapadnije, Izmeću Niša i Kruševca, pa bi to kačilo i moj kraj sa 10-15 mm. Ostali ga baš i ne prate.

Što se mene tiče može slobodno da nas preskoči ovog puta i da padne tamo gde treba. Od petka stabilizacija.
30
Aktuelne vremenske prilike / Odg: April 2024 - III dekada
« Poslednja poruka dejca poslato juče u 07:40 »
Uh konačno pauza od kiše, sutra opet  //-:
Po ogimet palo je 14,4 ali ja mislim da je više blizu 20 litara.
Jutro sunčano, t 9.3c.


Sent from my DN2103 using Tapatalk

Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10