Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Foto by sneshko_belic  (Pročitano 22636 puta)

Van mreže Sneško_Belić

  • **
  • Poruke: 816
  • Starost: 55
  • Lokacija: Čačak
Foto by sneshko_belic
« poslato: 01. Avgust 2010. u 21:34 »
Nema šanse da pariram Bocetu ( :super: ), ali nisam mogla a da ne pokažem ovu sličicu. Ovakve oblake do sada nisam videla!



I evo i jedna "umetnička", ili bar takav pokušaj! ??? Ovako izgleda sunce na Lefkadi! 8)





« Poslednja izmena: 01. Avgust 2010. u 21:51 sneshko_belic »
Volim i sneg, ali ipak više volim mooooreeeee :D

Van mreže gabesz20

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: Foto by sneshko_belic
« Odgovor #1 poslato: 01. Avgust 2010. u 22:26 »
Super...nekako me cudi da nisi vec videla takve oblake, to su mammatusi, uglavnom ih mozes zapaziti posle i pre grmljavina. Sigurno si ih vec videla samo nisi obracala paznju!

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Foto by sneshko_belic
« Odgovor #2 poslato: 02. Avgust 2010. u 03:06 »
dobre su :)

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.791
  • Starost: 51
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Foto by sneshko_belic
« Odgovor #3 poslato: 02. Avgust 2010. u 06:10 »
dobar početak sneshko :)

Van mreže Sneško_Belić

  • **
  • Poruke: 816
  • Starost: 55
  • Lokacija: Čačak
Odg: Foto by sneshko_belic
« Odgovor #4 poslato: 02. Avgust 2010. u 08:39 »
Super...nekako me cudi da nisi vec videla takve oblake, to su mammatusi, uglavnom ih mozes zapaziti posle i pre grmljavina. Sigurno si ih vec videla samo nisi obracala paznju!

Iskreno da ti kažem, ovako nešto do sada stvarno nisam videla, a obožavam da "blejim" u oblake i tražim razno-razne oblike! ???
Jedan veći deo neba je izgledao kao da se neko igrao četkicom, bukvalno je izgledalo kao da je naslikano!

Hvala, Stefano! :D
Hvala, Boce! :D
Volim i sneg, ali ipak više volim mooooreeeee :D

Van mreže ocelot

  • ***
  • Poruke: 3.453
  • Starost: 35
  • Lokacija: Zaječar
Odg: Foto by sneshko_belic
« Odgovor #5 poslato: 02. Avgust 2010. u 15:32 »
sledeći put obavezno kada ka tebi ide neki jači oblak (shelf ili wall cloud) pogledaj iznad sebe i uvek ćeš videti mammatuse :)

super slike, druga me podseća na moj za sada jedini susret sa morem kada sam sa svoje terase imao sličan pogled