Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Koncert Robi Vilijams veceras  (Pročitano 22459 puta)

Van mreže jaca007

  • Poruke: 2
Koncert Robi Vilijams veceras
« poslato: 17. Jun 2015. u 10:31 »
Postovani drugari  :) citam i pratim ovaj forum vec duze vreme i nemam reci koliko ste super  :selam: i koliko nam svima za svakodnevno funkcionisanje  znaci sve sto pisete, a ne neke glupe zvanicne prognoze koje uglavnom ne budu tacne... molim Vas za detalje prognoze za danasnje popodne - vece u Beogradu...da li ce biti suvo, vec vidim da toplo biti nece, ali bar da se ne valjamo po blatu na Uscu  ::)...mnogo Vam hvala unapred!

Van mreže astrogule

  • *
  • Poruke: 93
  • Lokacija: Beograd, Vozdovac
    • Astrofotografija i fotografija
Odg: Koncert Robi Vilijams veceras
« Odgovor #1 poslato: 17. Jun 2015. u 11:33 »
Ja u svakom slucaju nosim mali kisobran veceras. Ako padne kisa, bolje da imam nego da nemam. Ne verujem da ce obezbedjenje praviti problem oko kisobrana...

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Koncert Robi Vilijams veceras
« Odgovor #2 poslato: 17. Jun 2015. u 17:07 »
Večeras na koncertu oblačno i suvo, temperatura oko 18C.Vjetar slab sjeverni. Lijep provod želim! :)


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže jaca007

  • Poruke: 2
Odg: Koncert Robi Vilijams veceras
« Odgovor #3 poslato: 17. Jun 2015. u 19:56 »
Hvala lepo  :)

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.317
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Koncert Robi Vilijams veceras
« Odgovor #4 poslato: 17. Jun 2015. u 20:58 »
Ovo neće biti prvi put da u BGu kiša (makar kratkotrajna) padne baš kada počinje neki veliki koncert.
Do 20h u BGu nije bilo ni kapi kiše ali posle toga malo se "podebljala" slojasta oblačnost i nakon 20.30 slaba kiša pada u većem delu Beograda a verovatno je tako i na Ušću   :(

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Koncert Robi Vilijams veceras
« Odgovor #5 poslato: 17. Jun 2015. u 21:25 »
Užas, modeli su davali padavine tokom cijelog dana, praktično sve do večernjih sati, a nijedan odraz na radaru se nije ni primakao Beogradu.
Kad sam poslednji put bio učitao radar nekad oko 18h, gotovo da su se svi odrazi bili uopšte i izgubili, i onda dok sam šetao oko pola 9 počeše prve kapi.
Slično sam prošao i jednom kad sam prognozirao za koncert Đoleta Balaševića, isto se praktično niotkuda stvorio neki oblačak i pravo na Beograd.
A da kiša voli beogradske velike koncerte na otvorenom, dokaz je i Bajagin koncert prije par godina ispod Kalemegdana, kad je palo samo takvo tuširanje uz jaku grmljavinu.


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže ocelot

  • ***
  • Poruke: 3.453
  • Starost: 35
  • Lokacija: Zaječar
Odg: Koncert Robi Vilijams veceras
« Odgovor #6 poslato: 18. Jun 2015. u 02:01 »
ja sam uvek nekako uspevao da se izvučem na koncertima u Beogradu na otvorenom, čak i prošle godine kada sam gotovo na svakom koncertu/festivalu plivao sem na Iron Maiden na Kalemegdanu (veče pre toga je bio potop)

Van mreže toni

  • *
  • Poruke: 117
Odg: Koncert Robi Vilijams veceras
« Odgovor #7 poslato: 19. Jun 2015. u 16:07 »
A za koncert Smaka?

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Koncert Robi Vilijams veceras
« Odgovor #8 poslato: 19. Jun 2015. u 19:11 »
Nisu velike šanse za kišu, ali nažalost postoje prema GFS-u samo. Biće hladnjikavo, ispod 20°C. Nadam se da nas Točak i družina neće pustiti da se smrznemo. :)


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Cedogares

  • *
  • Poruke: 147
  • Starost: 37
  • Lokacija: Sremska Kamenica/Mišeluk, Srbija
Odg: Koncert Robi Vilijams veceras
« Odgovor #9 poslato: 20. Jun 2015. u 19:08 »
A vreme veceras u Zmajevu za Van Gogha?
Mrzim kosavu.