Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Februar 2021  (Pročitano 47004 puta)

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.301
  • Lokacija: Beograd
Odg: Februar 2021
« Odgovor #140 poslato: 22. Februar 2021. u 13:03 »
Juce sam bio na Divcibarama i radila je velika ski staza, cak i tamo...Nema snega generalno skoro uopste, ali na ski stazi ga ima, odrzali su se slojevi, jos i vestacki, jer nocu su bili minusi...te je radila zicara i staza..mada zicara radi i kad ne radi staza, jer ima turista koji bi isli gore na vidikovac, ali nece peske da se penju..

Van mreže mikan74

  • *
  • Poruke: 200
  • Lokacija: Zaječar
Odg: Februar 2021
« Odgovor #141 poslato: 22. Februar 2021. u 13:25 »
@Miloš
Slažem se sa tobom ... skijaš sam i nebrojeno puta se tako i zaista desilo kada je velika vlažnost i blagi plus uz jak vetar, bukvalno pojelo sneg u par dana. Kako sam počeo da pratim meteorologiju (prvenstveno zbog skijanja) ovde na ovom divnom meteo forumu, naučio sam i shvatio da su i druge stvari bitne (tačka rose na primer).

A što se tiče vremena početkom Marta, koliko vidim biće tu solidnog minusa po visini ..... možda i nekog novog snega za planine



A kao de se nešto valja iza brda, neka ozbiljna hladnoća u dalekim satima .....



Pratimo.

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.212
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Februar 2021
« Odgovor #142 poslato: 22. Februar 2021. u 14:43 »
 ^^

Tema je ipak februar. Ono što je izvesno, što je najviše EC i forsirao, je to da će na samom kraju meseca doći do pada temperatura, posebno maksimalnih. Osveženje sa severoozapada, bez ciklona i bitnih padavina, kao takvo u ovo doba godine samo može da upristoji malo maksimalce, ništa vše od toga.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*