Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Chat  (Pročitano 695000 puta)

Van mreže Sofronije

  • ***
  • Poruke: 2.321
  • Starost: 53
  • Lokacija: Smederevska Palanka
Odg: Chat
« Odgovor #2980 poslato: 31. Mart 2016. u 00:15 »
 ^^ Prvi put sam primetio neuobicajeno suzenje ociju i kijanje pre dve godine u prolece. Nikad do tada. Nije to nesto narocito, malo suze oci, malo grebucka grlo uz povremeno curenje iz nosa. Nista drugo, ali ranije toga nije bilo :( Zasto, nemam pojma :huh: Kada su me davne 1991. godine (a)testirali na alergije imao sam jedino blagu reakciju na "parazite zita", sta god to znacilo  :hm: Imam pcele, prakticno sam cele godine u dodiru sa polenom ali jedino u prolece imam tu blagu alergijsku reakciju... Imam tisu i lesnik (drvo - turski lesnik, ogroman...) koji inace cvetaju zimi (februar) ali tada nikakve reakcije nema bez obzira bio ja napolju ili ne... Jedino u ovo vreme kad procveta sve zivo pocinje zurka... Mada kako je ovo sto vi opisujete, nije nista strasno... Bolje da cutim  :confused:
🇷🇸 Сунчано и топло.
🇷🇺 Солнечно и тепло.

"Eeeeee!"

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.338
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Chat
« Odgovor #2981 poslato: 31. Mart 2016. u 09:16 »
Najveci broj ljudi nema velike probleme zbog alergije to su uglavnom neke slabije reakcije koje su vise neprijatne i dosadne medjutim ima pacijenata koji imaju tezi oblik i tu su problemi vec dosta veci.
Zaboravio sam da napisem i da mi prasina jako smeta.
Sto se tice lekova, postoji ih jako puno i uglavnom je dovoljno otici u apoteku i na preporuku apotekara uzeti nesto. Meni je doktor prosle godine prepisao Xyzal koji mi se pokazao dobro ali se ja napravim pametan i ove godine kupim onaj GD poly sto se reklamira na tv-u uz poruku da vracaju pare ako lek ne reaguje.
Tacno mi dodje da odem u apoteku i da im trazim pare nazad posto lek kosta vise od 2000 din a nije mi pomogao nista.  :)

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.319
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Chat
« Odgovor #2982 poslato: 07. April 2016. u 16:09 »

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.319
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Chat
« Odgovor #2983 poslato: 09. April 2016. u 11:34 »
Za ljubitelje putovanja i smeštaja u odličnim hotelima, sledeća vest će možda privući pažnju:

MARRIOTT AND STARWOOD STOCKHOLDERS VOTE TO APPROVE MERGER

https://s1.q4cdn.com/483583335/files/doc_news/2016/04-08-Marriott-and-Starwood-Merger-Vote.pdf

Marriott International, Inc. između ostalih obuhvata Marriot Hotels, The Ritz-Carlton, Edition, Bulgari, Delta Hotels... a u "sastavu" Starwood Hotels&Resorts su The Luxury Collection (uključujući hotele: Grosvenor House Dubai, Park Tower London, Excelsior Hotel Gallia Milan, Metropol Palace Belgrade...) , Sheraton, Le Méridien, W, Design ...

Van mreže Sapcanin123

  • **
  • Poruke: 618
  • Lokacija: Sabac-centar
Odg: Chat
« Odgovor #2984 poslato: 23. Maj 2016. u 23:38 »
Odlazak legende!!!
Pocivaj u miru!

VELIMIR BATA ZIVOJINOVIC (1933-2016)
Hvala ti na svemu!  :( :( :(

Van mreže Saobraćajna Kamera

  • *
  • Poruke: 207
  • Lokacija: Beograd
    • Saobraćajna Kamera
Chat
« Odgovor #2985 poslato: 26. Maj 2016. u 07:24 »
Neverovatno je kako su padavine prestale taman kada je to bilo potrebno.

Sa jučerašnjeg protesta:

https://youtu.be/yGYqexcwecQ

TT

Beograd

youtube.com/user/saobracajnakamera

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.319
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Chat
« Odgovor #2986 poslato: 26. Maj 2016. u 11:44 »
 ^^
Neko je to "sredio"  ;)
Uzgred, prognoza od pre 5 dana se manje-više ostvarila za sredu popodne za BG.

Van mreže Saobraćajna Kamera

  • *
  • Poruke: 207
  • Lokacija: Beograd
    • Saobraćajna Kamera
Chat
« Odgovor #2987 poslato: 26. Maj 2016. u 11:56 »
Jeste, odlično se poklopilo :)

TT

Beograd

youtube.com/user/saobracajnakamera

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.405
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Chat
« Odgovor #2988 poslato: 26. Maj 2016. u 12:16 »
 :tu: :tu: :tu:

Vreme je bilo kao poručeno, slažem se. Čak se i vetar bio primirio. Zato sam i navijao da se pljuskovi istresu ranije.  :)


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 17.5mm
Miljakovac - 19.3mm
prosek - 51.5mm

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.319
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Chat
« Odgovor #2989 poslato: 28. Maj 2016. u 09:35 »

Van mreže Saobraćajna Kamera

  • *
  • Poruke: 207
  • Lokacija: Beograd
    • Saobraćajna Kamera
Chat
« Odgovor #2990 poslato: 29. Maj 2016. u 09:45 »
Savski nasip se sistematski uništava divljom gradnjom u forlendu (osim vila i kuća odnedavno je tu i "sportski centar"), sečom drveća, nasipanjem zemlje za izgradnju "prilaznih puteva" od nasipa ka tim objektima i vožnjom motornih vozila i teških kamiona samim nasipom.

Ovaj proces traje već godinama bez adekvatnog odgovora onih kojima je povereno održavanje funkcije nasipa - odbrana od poplava.

Dešavanja u neposrednoj okolini reni bunara da i ne opisujem.

Brojni dopisi i prijave nadležnim službama nisu urodile plodom, preostalo je da građani u velikom broju pokušaju da spasu nasip.

Juče je, uz podršku Kritične mase UG Ulice za bicikliste održan protest na Savskom nasipu:

https://youtu.be/LQ4Qd7cxBqE

TT

Beograd

youtube.com/user/saobracajnakamera

Van mreže Miki

  • ***
  • Poruke: 2.821
  • Starost: 27
  • Lokacija: Beograd - Bele vode (Žarkovo)
Odg: Chat
« Odgovor #2991 poslato: 29. Maj 2016. u 11:48 »
 ^^ Svaka čast ljudima što su se okupili, ne samo juče već i onaj dan sa žutom patkicom.  :tu:
Kad nepravda postane zakon, otpor postaje dužnost.


Van mreže Saobraćajna Kamera

  • *
  • Poruke: 207
  • Lokacija: Beograd
    • Saobraćajna Kamera
Chat
« Odgovor #2992 poslato: 29. Maj 2016. u 20:48 »
Mnogi, čak i u Beogradu, ne znaju za ova dešavanja jer mediji sa nacionalnim frekvencijama ovo ne prenose, odnosno ne pominju u vestima.

Tako je svima koji nisu na kablovskoj, IPTV i netu generalno ova informacija uskraćena.



TT

Beograd

youtube.com/user/saobracajnakamera

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.405
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Chat
« Odgovor #2993 poslato: 29. Maj 2016. u 22:00 »
^^ Ja zato ni nemam TV već mesecima i uopšte ne planiram da ga nabavljam. Sve što me zanima mogu naći putem interneta i informisati se tako. Tužno je u šta su se pretvorile neke televizije, kao što je npr. Studio B, koja mi je dugo bila omiljena televizija.
Od informativnih emisija na TV-u, jedino Kesića volim da gledam, ali i on svakako okači svaku epizodu na youtube sa par dana zakašnjenja.


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 17.5mm
Miljakovac - 19.3mm
prosek - 51.5mm

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.078
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Chat
« Odgovor #2994 poslato: 29. Maj 2016. u 22:01 »
И стварно је срамота да N1 који нема већина становништва једино објективно преноси о скуповима,који је толико битан за Београд,али и остатак земље,јер се ради о неким основним правима људи,надам се да ће се наставити са масовнијим скуповима упркос медијском мраку и блокади.  :)

Van mreže Saobraćajna Kamera

  • *
  • Poruke: 207
  • Lokacija: Beograd
    • Saobraćajna Kamera
Chat
« Odgovor #2995 poslato: 29. Maj 2016. u 22:59 »
Nastaviće se sigurno, ovim povodima sve do rešenja odnosno istine.
Što više ljudi sazna i dođe na proteste to je veća šansa i da se brže dođe do istine ali i da se ubuduće sama država i institucije vladaju u okvirima sopstvenih zakona.

Ludilo je ovo što se dešava na Savskom nasipu, par stotina ljudi uz asistenciju države direktno ugrožava više od 100.000 ljudi.

Problem je što toga mnogi nisu svesni i ne vide razlog da se protiv toga bore.

Često kažem: uzmite zakon u svoje ruke i - čitajte. Nema zakona koji ova država ne krši.

TT

Beograd

youtube.com/user/saobracajnakamera

Van mreže Saobraćajna Kamera

  • *
  • Poruke: 207
  • Lokacija: Beograd
    • Saobraćajna Kamera
Chat
« Odgovor #2996 poslato: 30. Maj 2016. u 17:41 »
Novi protest #NašGrad je zakazan za 11.06.2016. u 18h ispred Skupštine grada.



TT

Beograd

youtube.com/user/saobracajnakamera

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.202
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Chat
« Odgovor #2997 poslato: 01. Jun 2016. u 22:21 »
Čoveče, u šta se pretvorilo ovo slavlje, tj. žurka za poslednje dane osnovaca i srednjoškolaca...

Prolazio pored prve beogradske gimnazije danas, i ono je bilo znaaaači.... baklje, puši, dimi, urla, lomi se , seča na sve strane, zastave iliti barjaci.... ko da je 5 oktobar a ne maturksa žurka :O

Neću sad da se pravim da sam ja od pre 100 godina pa da kažem da smo mi "zlatni", bilo je i kod nas alkohola, muzike i svega, ali ovo.....
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže dikile

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 8.602
  • Starost: 39
  • Lokacija: Paraćin, 129 m n.v.
Odg: Chat
« Odgovor #2998 poslato: 02. Jun 2016. u 00:06 »
E vala Kimi da znas, ja jesam stariji deset godina od tebe ali ono danas sto sam video u osnovnoj skoli koja mi je u komsiluku ni malo ne odobravam. Petarde, baklje, pištaljke, trubači... Ipak mislim da je to malo neprimereno tom uzrastu. Možda sam ja mator ( zavrsio osnovnu 2000-te) ali ovo  :oboze:

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.405
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Chat
« Odgovor #2999 poslato: 02. Jun 2016. u 12:58 »
http://www.njuz.net/rhmz-upozorio-da-su-u-toku-jucerasnjeg-dana-bile-moguce-padavine/

Najpouzdanija metoda!  :D Ja kažem ljudima, pratite SerbianMeteo.


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 17.5mm
Miljakovac - 19.3mm
prosek - 51.5mm