Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum

Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Putovanja i izleti / Zlatibor - sunčan zimski dan - februar 2018.
« Poslednja poruka Joe poslato danas u 15:01 »
Auuuu kakve fotkice. Kombinacija sunca i snega, sto kaze Srks savrsenstvo. Ne znam koja je bolja fotka. I pecina izgleda fenomenalno. Ja sebe vec zamislio da na onaj nacin gledam zalazak sunca i pijem dobro crno vino.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

2
Putovanja i izleti / Odg: Zlatibor - sunčan zimski dan - februar 2018.
« Poslednja poruka Srks poslato danas u 14:40 »
Dejo, ovo je savršenstvo! Tačka. :)
3
Pričaonica / Odg: Meteo chat
« Poslednja poruka Медо poslato danas u 14:33 »
Преполовио EC падавине за мој крај, па је сад ту свега 9,5 mm. (просек даје дупло више)

ICOM даје равно 11 mm.

GFS убедљиво најслабији са само 7,4 mm.

GEM, NAVGEM дају преко 20 mm.

Нека буде шта буде, остаје нам само да се пратимо, изненађења су свакако могућа и позитивна и негативна.
4
Pričaonica / Odg: Meteo chat
« Poslednja poruka igorkonkolj poslato danas u 14:25 »
gledam taj Yr. no. za period od sedam dana... pa to je bruka kakve su to temperaturne oscilacije bar za podrucje novog sada ,od cetvrtka...ne mogu da verujem pa to je shok,ja verujem da ce se ublaziti  :facepalm:
5
Aktuelne vremenske prilike / Odg: Februar 2018 - III dekada
« Poslednja poruka sale pn poslato danas u 14:11 »
Sada prava vejavica u Paracinu uz umeren vetar. Steta sto je temperatura jos visoka za zadrzavanje snega na tlu. Trenutno je 1.1C.
6
Meteo reportaže / Odg: Fruška Gora 24.02.2018.
« Poslednja poruka Mile94 poslato danas u 14:02 »
Super sto si iskoristio priliku da provedes vreme sa sinom u tom sjajnom ambijentu! Slike su super naravno.  :tu:

Svakog dana dok idem na posao posmatram Frusku Goru prekrivenu snegom i tako sa distance izgleda sjajno, hvala ti sto si nam prikazao kako to sve izgleda na licu mesta.  :)
7
Meteo reportaže / Odg: Fruška Gora 24.02.2018.
« Poslednja poruka Srks poslato danas u 13:58 »
Odlične slike Joe, poželim da "skoknem" do Fruške, kada vidim kakvo je stanje gore! :D  Još mogu da mislim kako će sve izgledati posle nove ture padavina za koji dan, na temperaturama u debelom minusu! Ima da prebaci pola metra. Ortak je bio na Avali prekjuče i kaže da gore ima svega 12-13 cm snega, a radi se o sličnoj nadmorskoj visini. Po tome se vidi koliko je Novi Sad (i Fruška) ovog puta bolje prošao sa snegom nego BG (i Avala), zbog nešto povoljnije temperature za vreme najjačih padavina, ali i temperature nakon padavina - da bi se taj sneg održao (niže maksimalne temperature).

Питам се, како ли је на Авали стање. ::)
Slučajno baš to pomenuh iznad, pre nego što sam video tvoje pitanje. :D  Dakle, ne tako impresivno kao što si možda mislio.
8
« Poslednja poruka Kimi poslato danas u 13:57 »
I ovde dosadna rosulja uz pad temperature i pojačan vetar prešla u sitan sneg.
9
« Poslednja poruka igorkonkolj poslato danas u 13:52 »
oblacno, hladno I tek tek proleti po koja sitna pahulja :morning:
10
« Poslednja poruka Sapcanin123 poslato danas u 13:48 »
Slab sneg trenutno u Sapcu.Jutrosnji pokrivac se odavno istopio.
Stranice: [1] 2 3 4 5 6 ... 10