Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Zlatibor 07-09.03.  (Pročitano 21612 puta)

Van mreže Akineki

  • *
  • Poruke: 38
  • Lokacija: Beograd - Lestane
Zlatibor 07-09.03.
« poslato: 26. Februar 2014. u 13:47 »
Pozdrav drugari, ako moze mala pomoc kakvo ce vreme biti na Zlatiboru u periodu od 07-09-og marta? Naravno ako sam malo pozurio ne zamerite mi. Idem sa decom malo na vikend pa ne znam sta da ocekujem (sunce, kisa , sneg) :) Hvala unapred na odgovru

Van mreže Akineki

  • *
  • Poruke: 38
  • Lokacija: Beograd - Lestane
Odg: Zlatibor 07-09.03.
« Odgovor #1 poslato: 03. Mart 2014. u 13:45 »
Mozda sad da mi neko kaze za vreme na Zlatiboru za vikend ili je jos rano?  :neznam:

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.731
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: Zlatibor 07-09.03.
« Odgovor #2 poslato: 03. Mart 2014. u 18:00 »
Padavina će biti od srede do petka, ja ne bi precizirao da li sneg ili kiša jer je baš na granici, zbog nešto niže nadmorske visine. Stabilizacija vremena u subotu kada će biti sunčanih intervala kao i u nedelju. Temperatura u petak par stepeni iznad nule, za vikend 5-7 stepeni maksimalna dnevna.

Ako bude sreće možda će deca moći malo i da se grudvaju i sankaju ;)

Van mreže Akineki

  • *
  • Poruke: 38
  • Lokacija: Beograd - Lestane
Odg: Zlatibor 07-09.03.
« Odgovor #3 poslato: 03. Mart 2014. u 18:49 »
Hvala Dejo puno na odgovoru, i ja se nadam da ce biti bar malo snega za grudvanje  :D a meni ce i hladno pivo da posluzi :D