Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 546525 puta)

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 24
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Sport
« Odgovor #2600 poslato: 17. Januar 2018. u 18:34 »
Vidi se da je Bijelica miran i dobar momak,faca mu to odava.Onaj ga je htio udarit,ne znam iz kog razloga???Bitno je da nije doslo do veceg sukoba.

Van mreže Gagi_Bg

  • *
  • Poruke: 400
  • Lokacija: Vidikovac - JZ Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2601 poslato: 17. Januar 2018. u 19:25 »
Red je svakako da se pomene: danas je i zvanično završio karijeru jedan od najboljih igrača na svetu, Ronaldinjo. I svakako jedan od najgotivnijih, voleli su ga i navijači rivalskih klubova. Većina kaže da bi postao možda i najbolji svih vremena, da nije toliko voleo "čari" običnog života. Šta znam, možda smo ga zato i gotivili više nego neke "mašine" među fudbalerima. Za razliku od ovih koji igraju fudbal, on se igrao sa fudbalom.

Kako god, hvala maestro na nekim neponovljivim majstorijama.  :nnc:

http://www.mozzartsport.com/vesti/hvala-ti-prijatelju-fudbala-video/190948

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.317
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Sport
« Odgovor #2602 poslato: 21. Januar 2018. u 09:58 »
Razne stvari mogu da se vide i dožive u Tajlandu (pišem "u" iako novinari maltene svuda stavljaju "na", ali Tajland nije ostrvo; ne verujem da bi neko napisao "putujem na Italiju"), evo nečega što nema veze sa prirodnim lepotama, noćnim životom...

https://www.youtube.com/watch?v=fubfPOxW_Hs

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2603 poslato: 21. Januar 2018. u 14:42 »
Bravo Nole! :comeon: Sad protiv Čanga iz Južne Koreje u četvrtom kolu, iaoko je izbcio Zvereva, možes ti to, to je za tebe rutina! Samo gazi, pa što dalje doguraš! :thumbup: :laie:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2604 poslato: 23. Januar 2018. u 14:59 »
https://www.sportske.net/vest/taj-ludi-sport/mihtarijane-sta-je-zapravo-tvoj-san-327531.html
Covek tri noci sanjao razlicit san i sta tu nije jasno  :hm: ;)
Volim Mikija kao igraca ali ovde je pobedio  :)

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Sport
« Odgovor #2605 poslato: 23. Januar 2018. u 16:00 »
 ^^
:rofl:

Čovek sanjar.

Pazi imam razrešenje njegovih snova:
- Njegov san jeste da igra za Arsenal i to se ostvarilo.
- Kada je došao u Mančester rekao je da mu je san da igra za tako veliki klub. Arsenal uistinu jeste tako veliki klub kao Mančester. Nije čovek lagao ostvario mu se deo sna.
- Kada je došao u Borusiju rekao je da je sanjao da mu se srce odlučilo za Borusiju. Noćna mora. Sanjao je da mu se srce odlučilo za drugi klub iako mu je san da igra za Arsenal.

 :grin:

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.076
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #2606 poslato: 23. Januar 2018. u 16:12 »
http://www.rts.rs/page/sport/sr/story/36/fudbal/61387/adebajor-u-arsenalu-sam-samo-zbog-para.html

Зато се цене овакви играчи и искреност, такође готивим и Крауча пуно.  :D

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2607 poslato: 23. Januar 2018. u 16:17 »
 ^^ Veoma dobro obrazleno Joe al mogao da smisli nesto drugo da kaze  :) Inace mislim da ce mu odgovarati stil igre Arsenala...
Hahah Krauc je bio i vise nego iskren...

Kucamo na vrata zaboravljenih asova... Ovom novinaru treba dati doktorat ili neku novinarsku najprestizniju nagradu...
https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2012&mm=03&dd=13&nav_id=590582

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2608 poslato: 30. Januar 2018. u 10:48 »
https://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?yyyy=2018&mm=01&dd=30&nav_id=1352769
Teo i Boban u istom timu...Zanimljiv trejd, trenutno mislim da je LA prosao bolje ali ako ne potpise Bredli onda Detroit...Jedan poznat strucnjak je rekao da uvek prodje bolje tim koji je uzeo najboljeg igraca tako da je to Detroit...Inace ja za Detroit i navijam...  :)
Asm
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=z6sDhmYExgE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=z6sDhmYExgE</a>

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.174
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #2609 poslato: 31. Januar 2018. u 23:30 »
Kad spominju kolege Čelsi, oni sasvim lagano ugrabiše Žirua Arsenalu. Nejasno kako tako neki klubovi lako puštaju igrače koji su imali bitnu ulogu u timu. Žiru im je brdo golova dao, ne baš na svakoj utakmici, ali prosečno rekao bih na svakoj drugoj.

Plus se otarasiše Sančeza, sve da bi stigao ovaj Obamejang.

Cenim Vengera i njegova dostignuća, ali mislim da je on odavno za šut kartu u Arsenalu.

Omiljeni klub mi je upravo Čelsi u Engleskoj, mada gotivim i Liverpul. :tu:
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2610 poslato: 31. Januar 2018. u 23:39 »
 ^^ Meni cudno sto ga prodali samo za 20 milionda valjda 17.5 plus 2.5 bonus... Ali ovo je prvi prelazni rok gde mislim da je Venger povukao prave poteze... Sanceza bez zelje i sa jos 6 meseci ugovora uvaljati nekom za Mihtarijana i pare je vise nego dobar posao, Obamejang brz odgovara igri Arsenala, Ziru nije los ali ipak mislim da nije on bio za Arsenal ali snasao se bolje nego sto sam ocekivao...Otarasili se Volkota za solidne pare a svi znaju da njega nema cesto ni u laksim utakmicama a da ne pricamo u derbijima... Sve  u svemu na papiru dobar posao Arsenala e sad kako ce se uklopiti videcemo... Trebali su dovesti i jednog centralnog defanzivca... Ima jos 20ak minuta...
Dobro je da Mitar ode u Fulam konacno da se spasi...

Ziruov gol koji ostao mi u secanju :)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=yH85k6uEcHc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=yH85k6uEcHc</a>

Van mreže slobopfc

  • **
  • Poruke: 771
  • Starost: 44
  • Lokacija: Beograd-Krnjaca
Odg: Sport
« Odgovor #2611 poslato: 03. Februar 2018. u 20:06 »
Pošto od ove zime nema ništa a prve utakmice 1/16 lige Evrope se lagano približavaju mogli smo drugari da prodiskutujemo o šansama Zvezde i Partizana. Kako ste zadovoljni prelaznim rokom i dosadašnjim utakmicama na pripremama?


Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2612 poslato: 03. Februar 2018. u 20:11 »
Aron Remzi postigao het trik... Ovo za mene vest dana, dobro je sto nisam poznata licnost...  :grin:

https://www.express.co.uk/sport/football/840220/Aaron-Ramsey-goal-celebrity-death-dead-curse-Arsenal-Rickman-Bowie-sportgalleries

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 488
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2613 poslato: 05. Februar 2018. u 11:24 »
Kakav SB sinoc, fly Eagles!!!!

Utakmica dobra, napeta, neizvesna do poslednjeg momenta. Kvalitet je mozda mogao da bude malo bolji, tu iskljucivo mislim na kriminalne odbrane.  OL sjajno radile posao, trkaci odlicni, posebno Blount, QB obojica dobri, bez nekih vecih gresaka osim Brejdija na kraju sto ga je i kostalo, Brejdi odigrao najbolji SB u istoriji statisticki, ali to zna da zavara, upravo zbog uzasnih odbrana, Gronk izgurao ceo drive, hvataci isto ok. Jedino odbrana kvari utisak. Samo 1 pass interference ako se dobro secam i to slucajno, cini mi se nijedan sack, tek na 2 min do kraja lepo zaustavljanje Brejdija. Mnogo potpuno praznih zicer pasova su imali QB i to za solidne mid range distance pasove, koje bi i amateri uspeli da dodaju, sto je nedopustivo. Jos jedna losija stavka su promasaji sutera na pocetku, Gostkowski 2 puta, ali posle su nasli nisan i islo je bez problema. Najgori od svih je ipak bio Timberlake, pa onakav show je mogao bilo ko od nas da napravi i ne mislim figurativno, sa obzirom da je pevao na play back i imao razne plesacke grupe. Plus tralala pesme, koje bez da ih ne cujes po 100 puta, ne moze melodija da ti udje u uvo.  I na sve to jos neki likovi onako luduju tamo do bine u transu, ja ne znam ili su se nagruvali necim ili im daju sendvice da to rade :grin:, treceg nema, uglavnom nikakav show na poluvremenu nije napravio, a to se trazi na SB.

 Uglavnom Brejdi po prvi put pravi gresku u bitnim momentima, ali moralo je i to izgleda da se desi.

Nikad nisam ovde pisao o footballu jer ne znam da li iko prati ovde, ali dobra sezona sve u svemu. Fila bila 1 od favorita sa Wentzom, posle povrede niko nije verovao u njih, pa ni ja, a pritom navijam za Falkonse, pa logicno da sam se nadao da ce ih izbaciti. NE standardno, ja ne mogu da ih smislim (ne zbog TB, on mi je ok, ili ikog posebnonego tim kao tim), ali to je jedini tim koji svake sezone vazi ako ne za najveceg kandidata onda bar uvek u 3 kandidata za SB i titulu.  Sledeca sezona obecava. Atlanta ce biti oporavljena, navici ce na ofanzivnog koordinatora, NE kao i uvek, Fila brani, Stilersi ako dovedu nekog da pojaca odbranu ili im se Shazier vrati isto, NOS sa Kamarom i Ingramom, Minesota da resi sitne probleme i to je to i jos sigurno 5-6 ekipa koje ce konkurisati za vrh. Ja jedva cekam da vidim 49erse sa JG,  da vidimo da li je overhyped ili ne. I naravno moje NYG za koje navijam uz Atlantu(cak i vise), ali ih nisam spominjao jer su se ove sezone raspadaliUglavnom cekamo sledecu sezonu, sjajan sport svaka druga utakmica ludilo i nista se ne zna do kraja.
« Poslednja izmena: 05. Februar 2018. u 11:37 real madrid »

Van mreže Gaara

  • **
  • Poruke: 819
  • Lokacija: Prokuplje (Beograd, za vreme studiranja)
Odg: Sport
« Odgovor #2614 poslato: 16. Februar 2018. u 00:26 »
Jel' gledao neko utakmicu? Video sam da je Partizan vodio do 82. minuta.

Van mreže slobopfc

  • **
  • Poruke: 771
  • Starost: 44
  • Lokacija: Beograd-Krnjaca
Odg: Sport
« Odgovor #2615 poslato: 16. Februar 2018. u 01:05 »
Prestao si baš na vreme 1-1. Gol iz ofsajda i posle crveni za Mitrovića.

Van mreže Sapcanin123

  • **
  • Poruke: 618
  • Lokacija: Sabac-centar
Odg: Sport
« Odgovor #2616 poslato: 17. Februar 2018. u 17:25 »
Da li je neko ispratio sjajnu partiju Bogdana Bogdanovica koji je proglasen za najkorisnijeg igraca utakmice zvezda u usponu?
Pre dva dana Jokic,a sad i Bogdan,kakva priznanja za srpsku kosarku.

Van mreže slobopfc

  • **
  • Poruke: 771
  • Starost: 44
  • Lokacija: Beograd-Krnjaca
Odg: Sport
« Odgovor #2617 poslato: 18. Februar 2018. u 20:10 »
Šta očekujete večeras u finalu kupa Koraća?

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2618 poslato: 18. Februar 2018. u 20:15 »
Realno nadam se pobedi nasih ali isto tako realna je pobeda Zvezde...
Kako igra ona Kvitova danas gledao 2. i 3. set finala u Dohi ubija, steta za Garbinje to mi omiljena teniserka a na drugom mestu Halep ali ova Kvitova teska udaracica jos kad se i dobro krece...  :ufff:

Van mreže slobopfc

  • **
  • Poruke: 771
  • Starost: 44
  • Lokacija: Beograd-Krnjaca
Odg: Sport
« Odgovor #2619 poslato: 18. Februar 2018. u 20:30 »
Bolji jesu ali borba pa šta bude. Nema predaje.