Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Izbacivanje slike na forum!  (Pročitano 22243 puta)

Van mreže Stefan Valjevo

  • **
  • Poruke: 1.156
  • Starost: 36
  • Lokacija: Valjevo
Izbacivanje slike na forum!
« poslato: 11. April 2017. u 15:44 »
Ljudi. Vise ne mogu slike da izbacim kao prethodnih godina. Nesto se s' je*ao Tinypic i nece da uploud-uje slike, a ImageShake mi trazi nekih stotine dodatnih stavki i ne da mi da ih uploud-ujem nikako. Ne mogu da dodjem do kodova. Ne znam sta se dogadja. Preko Tinypic-a sam godinama izbacivao na ovaj forum, ali nestabilnosti od 6-og marta u Valjevu koje sam ispratio, ne mogu da izbacim na forum. Imao sam problem i sa kompom i sa zdravljem, ali vise mi nista nije jasno.  :confused:  :cry:

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.731
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: Izbacivanje slike na forum!
« Odgovor #1 poslato: 11. April 2017. u 15:50 »
Meni radi tinypic. Samo je potreban adobe flash player da je aktivan da bi mogao da kopiraš IMG kod. Probaj sa Internet Explorerom ili Firefoxom.

Van mreže Stefan Valjevo

  • **
  • Poruke: 1.156
  • Starost: 36
  • Lokacija: Valjevo
Odg: Izbacivanje slike na forum!
« Odgovor #2 poslato: 11. April 2017. u 15:55 »
Meni radi tinypic. Samo je potreban adobe flash player da je aktivan da bi mogao da kopiraš IMG kod. Probaj sa Internet Explorerom ili Firefoxom.
Sve to imam. Nece ni Windows 7 sistem. Nesto, mota, mota i mota... Sta mota, Boga pitaj... Kakav je flash player potreban vise?  :confused:

Van mreže Vladimir

  • ***
  • Poruke: 2.146
  • Starost: 31
  • Lokacija: Gornji Milanovac 332m.n.v.
Odg: Izbacivanje slike na forum!
« Odgovor #3 poslato: 11. April 2017. u 19:29 »
Probaj preko postimage.

Van mreže Mile94

  • Moderator
  • **
  • Poruke: 1.754
  • Starost: 29
  • Lokacija: Mošorin
Odg: Izbacivanje slike na forum!
« Odgovor #4 poslato: 11. April 2017. u 22:18 »
Ја takodje postavljam preko postimage-a, i sve je ok. Mozes tako.

Van mreže BataSteva

  • **
  • Poruke: 1.524
  • Starost: 38
  • Lokacija: Sakule - Opstina Opovo - sama granica juznog i srednjeg Banata - 50 km severno od Beograda i 30 km juzno od Zrenjanina
  • Uvek je vreme za vreme
Odg: Izbacivanje slike na forum!
« Odgovor #5 poslato: 27. Jun 2019. u 09:31 »
Proba  :)
padavine ( kisomer ) 2022 - april 54 mm . maj  11 mm , jun 23 mm , jul 26,5 mm , avgust 73,5 mm , septembar 138 mm , oktobar 26,5 mm , novembar 50 mm ( 23.11 - 3,5 mm )

Van mreže man

  • **
  • Poruke: 1.184
  • Starost: 47
  • Lokacija: Odžaci ; zapadno-backi okrug 45,5°N i 19,25°E
  • U nadi je spas!
Odg: Izbacivanje slike na forum!
« Odgovor #6 poslato: 27. Jun 2019. u 10:26 »
Postimage.org je zakon Bata Stevo.
Ne mogu da verujem da imam 46 godina,a još volim sneg kao malo dete!

Van mreže BataSteva

  • **
  • Poruke: 1.524
  • Starost: 38
  • Lokacija: Sakule - Opstina Opovo - sama granica juznog i srednjeg Banata - 50 km severno od Beograda i 30 km juzno od Zrenjanina
  • Uvek je vreme za vreme
Odg: Izbacivanje slike na forum!
« Odgovor #7 poslato: 27. Jun 2019. u 16:48 »
Proba 2  :)


Izvor - rhmz
padavine ( kisomer ) 2022 - april 54 mm . maj  11 mm , jun 23 mm , jul 26,5 mm , avgust 73,5 mm , septembar 138 mm , oktobar 26,5 mm , novembar 50 mm ( 23.11 - 3,5 mm )