Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program  (Pročitano 101903 puta)

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #100 poslato: 07. Septembar 2012. u 09:21 »
Takvi ljudi ne postoje.

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #101 poslato: 07. Septembar 2012. u 09:28 »
Ne postoje nikako.

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #102 poslato: 07. Septembar 2012. u 09:32 »
  Onda je verovatno internet dezinformacija u pitanju. Naime, trenutno ima par stotina ljudi koji ne jedu nista, napajaju se suncevom svetloscu od koje sintezom dobijaju svu potrebnu energiju? Ne znam zasto bi neko postavljao dokumentarce na youtube sa tim ljudima koji praktikuju to i deluje dosta uverljivo?

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #103 poslato: 07. Septembar 2012. u 09:46 »
Odmah da ti kazem,ljudi koji veruju u to su blago retardirani.

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #104 poslato: 07. Septembar 2012. u 10:17 »
Ne znam zasto bi neko postavljao dokumentarce na youtube sa tim ljudima koji praktikuju to i deluje dosta uverljivo?

Ne veruj svemu sto vidis na YT. Moze biti opasno.

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #105 poslato: 07. Septembar 2012. u 10:28 »
 Kako da verujem kada recimo za kafu pise da je zdrava i pola pise da je stetna.Vise se oslanjam na ove druge obzirom da su lekari.

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #106 poslato: 07. Septembar 2012. u 14:52 »
Nijedan lekar nece da ti kaze da moze da se zivi od gledanja u Sunce. U stvari hoce, ako je sisao sa uma, pa mu slucajno ostala diploma. Ti sto postavljaju takve klipove na YT ili lazu da su lekari ili i sami imaju neki problem.
Mogu da se kladim da nijedan jedini od svih tih likova nije objasnio fizicki princip po kome se to desava. Kao uostalom ni citavu HAARP & chemtrails pricu.

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #107 poslato: 07. Septembar 2012. u 17:04 »
  Jeste dr Svetozar Radisic. I to do tancina.

Van mreže Marko_bg

  • **
  • Poruke: 1.065
  • Starost: 39
  • Lokacija: јужни Београд, Церак - Жарково
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #108 poslato: 07. Septembar 2012. u 18:57 »
Citat: avalamilan
Uzgred, u subotu i nedelju 1sep.2012. je na Adi bilo par hiljada ljudi po lepom suncanom danu, naspram proslih godina kada je u istom terminu bilo par stotina hiljada ljudi.

Почетак школске године, три месеца лепог времена (људи се заситили купања) и добијеш пар хиљада људи на Ади. Иначе тај број од пар стотина хиљада људи које помињеш се јавља искључиво током јула и прве половине августа. То знам јер кад год дозволе временске прилике скокнем до Аде, и крајем августа и почетком септембра колико год да је топло, нема више од пар хиљада људи на Ади. Узгред у суботу сам био нешто до тржног центра Ушће и било је пуно као у кошници. А и на Савском кеју је врвело од људи...

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #109 poslato: 07. Septembar 2012. u 19:05 »
  Jeste dr Svetozar Radisic. I to do tancina.

PRvo, doktor nije isto sto i lekar.
OVaj nije lekar, a doktorirao je na neku vojnu temu.
Drugo, njegov rad mi je poznat odavno i nisam video nista "do tancina".

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #110 poslato: 07. Septembar 2012. u 20:16 »
Citat
Ti sto postavljaju takve klipove na YT ili lazu da su lekari ili i sami imaju neki problem.
Sungazing se zasniva na placebo efektu, ova ekipa što priča da navodno živi isključivo od toga ne pristaje na bilo kakve testove u kontrolisanim uslovima, a obično imaju 50 kg zajedno sa krevetom, pa i to govori mnogo toga.

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #111 poslato: 07. Septembar 2012. u 21:03 »
 drRadisic je do detalja opisao mehanizam sadejstva; haarp, chemtrails i sistemi tj. programi kontrole uma(sa oznakama modela programa). Ukratko; svi mi smo trenutno kao figurice u video igrici (napunjeni cesticama, ozraceni talasima, vidljivi kao na skeneru sa spijuniranim mislima 24h)? Zvuci ludo, ali tako on tvrdi.Nije lekar, ali je radio na VMA kao nacelnik i zna mnogo vise od lekara koji nisu ni ucili to sto on zna.


Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #112 poslato: 07. Septembar 2012. u 21:31 »
Citat
Ukratko; svi mi smo trenutno kao figurice u video igrici (napunjeni cesticama, ozraceni talasima, vidljivi kao na skeneru sa spijuniranim mislima 24h)?
Mislim da je lik pre za neku ustanovu zatvorenog tipa :)

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #113 poslato: 07. Septembar 2012. u 21:47 »
Slazem se,da mu moja tetka sredi u lazi sobicu i kosuljicu. :super:


Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #115 poslato: 07. Septembar 2012. u 22:43 »
ja se vise raspljavati necu,misli sta hoces,veruj u nebuloze.Cao.

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #116 poslato: 07. Septembar 2012. u 22:47 »
  " Najmoćnija instalacija je EISCAT (European Incoherent Scatter) smještena u sjevernoj Europi (Norveška), a najpoznatija i najrazvikanija u takozvanim krugovima ljubitelja teorije zavjere je američka postaja H.A.A.R.P. smještena na Aljasci."   Ni ja, laku noc.

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #117 poslato: 07. Septembar 2012. u 23:59 »
@avalamilan
Ukoliko iscitam one linkove, mogu li da ocekujem tvoj odgovor? Ne verujem da cu tamo procitati nista sto vec nisam procitao, al ajd...

Van mreže Johnny2

  • *
  • Poruke: 20
  • Starost: 29
  • Lokacija: Beograd
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #118 poslato: 10. Oktobar 2012. u 20:25 »
Drustvo prica se da je upravo takav Americki sistem postavljen u Beljini nedaleko od Beograda,neznam stvarno da li je to istina ili je samo nesto u sta ljudi veruju i ako ne postoji....Moram i da napomenem da je taj sistem sada kako sam cuo iz svojih izvora ugasen da policija ne bi mogla da ga locira,ako se dobro secam mislim da bi 12 oktobra trebalo da se aktiviraju svi sistemi na svetu,ali ljudi iz opstine Barajevo sa kojima sam pricao kazu da verovatno to nece desiti jer bi policija usla u trag...ovo sam ja sve cuo,ali nzm da li je istina ili jedna od gluposti... :neznam: :neznam: :neznam:

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program
« Odgovor #119 poslato: 10. Oktobar 2012. u 20:31 »
To su gluposti najvece.Pa da su te antene zaista postavljene svi bi znali gde su.A ne samo ovi sto citaju trece oko i sire budalastine.