Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Teorija zavere, ili...? HAARP - High Frequency Active Auroral Research Program  (Pročitano 101901 puta)

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: sat24
« Odgovor #40 poslato: 17. Avgust 2012. u 07:35 »
Da! Slika te pojave se moze videti bilo kada klikom na link ; IstoriJskih slika u donjem levom uglu ispod animacije, potom odredjivanja vremena iznad animacije (datum, u visual modu, vreme 1h15min do 2h45min).

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.731
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: sat24
« Odgovor #41 poslato: 17. Avgust 2012. u 08:29 »
Evo animacije, ako pogledate dalje u istoriju, gotovo svake noći se slično dešava, dakle problem je sa satelitskim snimkom u potpunom mraku... Ništa opasno se noćas nije desilo...


Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: sat24
« Odgovor #42 poslato: 17. Avgust 2012. u 09:30 »
Veoma smo zahvalni na brzom odgovoru i jako lepo uradjenoj animaciji! Posto se vec duze vremena bavimo posmatranjem chemtrails'a i haarpom ova pojava je pobudila sumnju na nesto vestacki izazvano obzirom na neke promene kod ljudi i meteo zbivanja.Grupa se nalazi na fb;http://www.facebook.com/groups/chemtrailsb/, kao i;http://www.facebook.com/groups/plavoneboiznadsrbije/

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: sat24
« Odgovor #43 poslato: 17. Avgust 2012. u 10:34 »
Što se tiče chemtrails i haarpa ne očekujte da ćete ovde naći istomišljenike, obzirom da se ne bavimo teorijama zavere.

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
Odg: sat24
« Odgovor #44 poslato: 17. Avgust 2012. u 11:32 »
 Drago mi je zbog toga! Ni mi se ne bavimo zaverama vec kako tema kaze; zelimo cisto nebo od zagadjenja. Veoma cenim i postujem ovaj sajt zbog detaljnih i preciznih informacija iz raznih delova nase zemlje.Zato i pitanje u rublici zanimljivosti.S'postovanjem avalamilan

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: sat24
« Odgovor #45 poslato: 17. Avgust 2012. u 13:43 »
Citat
Ni mi se ne bavimo zaverama vec kako tema kaze; zelimo cisto nebo od zagadjenjazelimo cisto nebo od zagadjenja
chemtrails & haarp = teorija zavere

Van mreže 10C-25C

  • *
  • Poruke: 285
  • Lokacija: niš 6km zapadno od centra
 Znači,kao HAARP i chemtrails nemaju  veze sa promenom klime  :lmao:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=mEfJO0-cTis" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=mEfJO0-cTis</a>
-3C...32C

Van mreže Darko_9

  • ***
  • Poruke: 4.858
  • Lokacija: Naselje Vrbovski(69m nadmorska visina)

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Bogte mazo, kolika histerija od tog HAARP-a. Em ljudi ne znaju sta je to, em cim cuju rec "jonosfera", pocne da im se muti u glavi i da padaju u fras, a odmah im na pamet pada Tesla koga je ubio FBI/CIA kako bi se domogli ne znam cega....Cim temperatura predje 35-6, ljudi pocnu da kukaju kako je to zbog zlih Amerikanaca. Mislim, da je ovo neki decembar, pa da razumem....ali u sred leta kukati zasto je vruce...to jednostavno ne mogu da pojmim...Da ne spominjem one glupandere koji tvrde da je temperatura vazduha preko 50 stepeni, jer su oni toliko izmerili na suncu.

Van mreže 10C-25C

  • *
  • Poruke: 285
  • Lokacija: niš 6km zapadno od centra
O kako je lepo biti slep...
-3C...32C

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Da da, vi ste sve to videli, progledali, steta sto su jedini dokazi za sve te price tipa "majke mi", "i Tesli su se smejali" i "treba otvoriti um"...

Van mreže 10C-25C

  • *
  • Poruke: 285
  • Lokacija: niš 6km zapadno od centra
Da da, vi ste sve to videli, progledali, steta sto su jedini dokazi za sve te price tipa "majke mi", "i Tesli su se smejali" i "treba otvoriti um"...


Svakako ima mnogo budaleština,ali ima i pravih stvari,ne trba sve odbacivati  unapred.
-3C...32C


Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Sta na primer? Da je 37 stepeni neobicna letnja temperatura? Da je prava temperatura vazduha 55 stepeni, a ne 37 (lazu nas mediji, jer ne smeju da objave preko 40)?

Van mreže 10C-25C

  • *
  • Poruke: 285
  • Lokacija: niš 6km zapadno od centra
Mediji svakako lažu i to o svemu,to je sad opšte poznato. 8)
-3C...32C

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
To je pravi stav. Ne daj da te varaju zlikovci, masoni, vatikan, vampiri i ostali neprijatelji.

Van mreže 10C-25C

  • *
  • Poruke: 285
  • Lokacija: niš 6km zapadno od centra
Ne nastavljam besmislen dijalog.
-3C...32C

Van mreže zaraza

  • *
  • Poruke: 354
Pa sto onda ne vodis smislen, nego pises fraze "Lepo je gledati, a videti" i "Ne veruj sta ti kazu" tipa?

Van mreže avalamilan

  • *
  • Poruke: 63
 Posto je u pitanju teorija zavere sa elementima paranoje kod komentarisanja iste , najpametnije je praviti se da ne postoji zbog mogucnosti da postanete klijent, pacijent iste.Mada, i sa takvim stavom nece se nista promeniti, mozda samo malo vise mentalnog mira.

Van mreže 10C-25C

  • *
  • Poruke: 285
  • Lokacija: niš 6km zapadno od centra
Pa sto onda ne vodis smislen, nego pises fraze "Lepo je gledati, a videti" i "Ne veruj sta ti kazu" tipa?
Ne funkcioniše to tako,što se tiče teorija zavere moraš sam da proučiš stvari,nemam nameru nikog da ubedjujem u ništa.
Samo jedno pitanje:Misliš da su sve to gluposti?baš sve?
-3C...32C

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Pravo da kazem da jeste glupost.Pre neki dan citam da ih ima 15 u svetu,a u blicu 150.Odmah sam zakljucio da je to nebuloza.Antena da utice na sve zivo,daj molim te.