Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Skorašnje poruke

Stranice: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10
41
Pričaonica / Odg: Meteo chat
« Poslednja poruka Milosh poslato 25. Mart 2024. u 20:10 »
Jutros sam u aktuelnim objavio "bajatu" kartu, od danas sa ažuriranim podacima ovo još strašnije izgleda, ne pamtim kada smo poslednji put upali u ovu ljubičastu zonu:



A prognoze sve gore i gore. Prosto da se zapita čovek do kada može ovako, ima li kraja...



Samo se plašim da se sva ova suša u jednom trenutku ne vrati sa "kamatom", mada dobro znamo da u meteorologiji nema takvih pravila. Sušniji početak godine smo poslednji put imali 2002. godine kada je u januaru, februaru i martu ukupno palo 44mm. Sada smo na oko 60mm zahvaljujući normalnom januaru.

Lepo je videti ove prijatne temperature od 20-25°C do daljnjeg, ali ne verujem da se prirodi to previše sviđa.
42
Prognoze / Odg: Mart 2024
« Poslednja poruka Sic poslato 25. Mart 2024. u 20:00 »
Uhh al mirise na 30C u nedelju i ponedeljak...
43
Aktuelne vremenske prilike / Odg: Mart 2024 - III dekada
« Poslednja poruka Milosh poslato 25. Mart 2024. u 15:03 »
Prođe i kod mene pljusak krupe i kiše od par minuta, pala je merljiva količina padavina. Ovakvi dani su super za pravljenje timelapse snimaka:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=h_RFXrmZeCM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=h_RFXrmZeCM</a>
44
Aktuelne vremenske prilike / Odg: Mart 2024 - III dekada
« Poslednja poruka Liki poslato 25. Mart 2024. u 14:00 »
I ovde kiša, sugradica, i sitniji grad, dobro je pljusnulo posebno u selu, par mm
45
Aktuelne vremenske prilike / Odg: Mart 2024 - III dekada
« Poslednja poruka dejca poslato 25. Mart 2024. u 13:33 »
Prodje jedan oblak iz kog dobismo još malo kiše, temperatura je osetno opala na 6,7 c. Čuje se grmljavina.



Sent from my DN2103 using Tapatalk
46
Aktuelne vremenske prilike / Odg: Mart 2024 - III dekada
« Poslednja poruka djape1119 poslato 25. Mart 2024. u 12:33 »
Meni je ovo vreme savršeno...
47
Aktuelne vremenske prilike / Odg: Mart 2024 - III dekada
« Poslednja poruka Ljubiša poslato 25. Mart 2024. u 11:59 »
Led u Česteregu veličine graška, trajalo nekoliko minuta.
48
Aktuelne vremenske prilike / Odg: Mart 2024 - III dekada
« Poslednja poruka Bart poslato 25. Mart 2024. u 10:46 »
Niš 11.1mm. Dejča objasnio neke stvari  :tu:
49
Aktuelne vremenske prilike / Odg: Mart 2024 - III dekada
« Poslednja poruka Milosh poslato 25. Mart 2024. u 08:55 »
Ovde je bio jedan kratkotrajan pljusak pred zoru. Bilo je čak i krupe zbog niskih temperatura. Dodalo je još merljivih padavina, tek toliko da zaokružimo na 6mm u prethodna 24h. Nije loše, ali moglo je i bolje.
Trenutno sunčano, ima niskih kumulusa. Videćemo može li biti još koji pljusak u toku dana.
Temperatura 5°C, Tmin jutros 0.7°C.

Mi kao da nismo u istoj državi.Kod mene je kiše bilo više nego što treba,zemlja je dosta vlažna.

Tako je i po objektivnim podacima. Samo krajnji severozapad i jugoistok trenutno nemaju problema sa deficitom vlage.



Ali Leskovac 27mm, neverovatno... Ovde je u prethodna 2 i po meseca palo ukupno 25mm.
50
Aktuelne vremenske prilike / Odg: Mart 2024 - III dekada
« Poslednja poruka Boce poslato 25. Mart 2024. u 08:36 »
U Knjaževcu samo 6.5mm mada se videlo po prognozi da je glavnina namenjena jugu Srbije
T=5.9°C
Tmin=3.8°C
Stranice: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10