Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Nova igracka ;) Wh 2070  (Pročitano 27309 puta)

Van mreže zrenjaninac

  • *
  • Poruke: 69
  • Starost: 46
  • Lokacija: zrenjanin
Nova igracka ;) Wh 2070
« poslato: 09. Oktobar 2010. u 01:10 »
naleteh na ovo na netu   i nabavio  nisam ocekivao neki kvalitet za te novce , prijatno sam se iznenadio





http://cgi.ebay.de/WoW-Funk-Wetterstation-WH2070-Regen-Wind-Barometer-/330475418100?pt=DE_Elektronik_Computer_Haushaltsger%C3%A4te_Wettermessung_PM&hash=item4cf1deb1f4
 sada je jos i pala  cena  ja  sam  je platio 69 ojra 

Van mreže gabesz20

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: Nova igracka ;) Wh 2070
« Odgovor #1 poslato: 09. Oktobar 2010. u 03:21 »
Bravo, molim te ukljuci se u nase mrezu ako zelis. Ja ti pomoci necu oko toga, ali sutra ce ti kolege objasniti kako sta!

Van mreže rade

  • AMS Beograd-Karaburma
  • ***
  • Poruke: 2.188
  • Lokacija: Beograd-Karaburma, 102m n.v.
    • AMS Beograd-Karaburma
Odg: Nova igracka ;) Wh 2070
« Odgovor #2 poslato: 09. Oktobar 2010. u 03:39 »
Šteta,
koliko vidim stanica nema mogucnost komunikacije sa racunarom, tako da se ne može priključiti na net, a samim tim ni na mrežu AMS.



Van mreže gabesz20

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 38
  • Lokacija: SUBOTICA
Odg: Nova igracka ;) Wh 2070
« Odgovor #3 poslato: 09. Oktobar 2010. u 03:52 »
Ehh onda nista nisam rekao! Nazalost...

Van mreže zrenjaninac

  • *
  • Poruke: 69
  • Starost: 46
  • Lokacija: zrenjanin
Odg: Nova igracka ;) Wh 2070
« Odgovor #4 poslato: 09. Oktobar 2010. u 10:31 »
uskoro cu nabaviti nesto ozbiljnije   pa cu u mrezu ;) ovo je za pocetnike  sasvim pristojno  i solidno  a i cena  je  oke plus carina nije bilo carine posto je kolega narucio  a on poslao normalnom  postom