Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum

Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Aktuelne vremenske prilike / Odg: Februar 2018 - III dekada
« Poslednja poruka Vukan poslato danas u 02:06 »
U najnizem delu Miljakovca 1, teska bljuzga na asfaltu, 3 cm na travi, 500 metara uzbrdo mojom ulicom totalno druga prica, 6 cm na travi, par cm na trotoaru, putevi beli, nisam ocekivao bas toliku razliku
2
« Poslednja poruka Sapcanin123 poslato danas u 01:35 »
Pada i dalje umerene sitan sneg.Sve je belo,ali uglavnom je to 3-4cm bljuzge i preko toga 1cm snega.
Sutra kad trene topljenje bice haos.
3
« Poslednja poruka Radan poslato danas u 01:24 »
Kod mene plus 3 stepena, kiša pada sasvim slaba. Košava je malo se smirila, mada i dalje je tu 11m/s. vidim i do Zrenjanina stigao sneg, a biće ga još. Ono što je juče ovde padalo izjutra to više nije bilo do u 11h, tako da samo čujem priče o snegu, da je bila vejavica. Sada polako isčekujem suvu ledaru koja ovde i prošle zime obeležila sivilo i zelenilo, jel od snega traga nije bilo prošle, a neće ni ove godine. Šta možemo, kada se klima promenila samo u Južnom Banatu.
4
« Poslednja poruka Јоца poslato danas u 01:07 »
Морао сам да искористим прилику и да се прошетам и овековечим ову идилу, која ће већ сутра великом брзином нестати.

Изашао сам до оближњег паркића.
Прва испред зграде, улица се забелела.

Из паркића.

5
« Poslednja poruka real madrid poslato danas u 01:03 »
Na Dorcolu ne moze da zabeli po ulicama (a zeleni se i trava) pa da je jos toliki. I tako celo vece uz promenljiv intenzitet. Po kolima se skuplja neka mizerija, a niz ulice tece voda, nema cak ni bljuzge. Vec poznata slika ove zime. Nema zimskog ugodjaja jos uvek.
6
Pričaonica / Odg: Meteo chat
« Poslednja poruka ciklon poslato danas u 00:40 »
 ^^ ^^
Ma sta bre zna ona sta ce biti za devet dana, jezik je zaboleo.
Ima zima da traje do 1. aprila!
7
« Poslednja poruka ciklon poslato danas u 00:37 »
Napolju je prelepo, sad sam dosao iz setnje ali sam se malo provozao i po ataru. Sneg i dalje pada ali temperatura je na samoj granici.
Eh da je samo malo vise srece bilo da spojimo ledene dana od danas do subote uz ove padavine imali bi smo i 20cm kada stigne ledeni talas.
Evo par slika od veceras.

8
Pričaonica / Odg: Meteo chat
« Poslednja poruka Bart poslato danas u 00:32 »
Moguce mada ne bih joj toliko verovao, secam se kad rece za ono veliko nevreme 20. juna 2016 u Beogradu da to bili sporopokretni oblaci a ono ode do Moskve do sutra do podneva...
Kimi je ovo spomenuo
 :zima

:beach:

9
Pričaonica / Meteo chat
« Poslednja poruka cikajowa poslato danas u 00:30 »
Sad Biljana Vranes na rts rece hladno od nedelje do srede, vec cetvrtak plus 10c. Ja sam uvek Bilji verovao :)
10
« Poslednja poruka risbo gr poslato danas u 00:24 »
Uhu, napadalo vec oko 3cm po travi i svim drugim povrsinama ,osim betona gde je bljuzgavo jos uvek .. Nisam ocekivao posle ocajnog starta  :grin: Radar obecava bar jos sat vremena solodnog inteziteta.. T 0,1 nece na negativnu nikako  :D
 Umeren gust sneg uz vetar naravno, kako sam mislio na kraju ispade jos i okej.. Mada kao sto vec napisa Milos,steta sto nije vikend,brzo ce ovo da ispari.. 
Stranice: [1] 2 3 4 5 6 ... 10