Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Fotka za Jocu  (Pročitano 2038 puta)

Van mreže Nele

  • **
  • Poruke: 1.011
  • Starost: 46
Fotka za Jocu
« poslato: 24. Avgust 2008. u 23:42 »
Išao sam na trening ovih dana, pa prođoh pored HMZ na vrhu Fruške gore. Setih se svih, pa rekoh da uberem neku fotku odatle. Inače Pavloviću, nađoh i vodopad na Fruškoj...ko bi rekao! Iako su mene najviše oduševile pećine... tu ćemo tek organizovati ekspediciju :)

Inače, što se tiče HMZ, mogli bi Joco da im se najavimo, pa da ih obiđemo jedan vikend, da vidimo šta rade gore i koliki je njihov udeo u osmatranju?



Evo i Vrdničke kule u daljini...




Van mreže pavlovic

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 4.535
  • Starost: 38
  • Lokacija: Chicago, Illinois
Odg: Fotka za Jocu
« Odgovor #1 poslato: 24. Avgust 2008. u 23:46 »
. Inače Pavloviću, nađoh i vodopad na Fruškoj...ko bi rekao!
Hehe,super!Znam da ih ima nekoliko,ali ih nikada nisam video uživo.Tu na Fruškoj Gori je i najviši vodopad u Vojvodini.Za pećine baš i ne znam,ali bilo bi zanimljivo posetiti ih.

Van mreže Nele

  • **
  • Poruke: 1.011
  • Starost: 46
Odg: Fotka za Jocu
« Odgovor #2 poslato: 25. Avgust 2008. u 00:44 »
Moram ih pronaći (pećine), iako već znam gde su po onome što sam saznao usput. Javiću, pa da obiđemo to uživo. Oprema je u procesu nabavke :)