Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Zagonetna fotografija br. 1  (Pročitano 3172 puta)

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Zagonetna fotografija br. 1
« poslato: 26. Avgust 2008. u 13:24 »
Zdravo svima!

evo me posle duže pauze, ali na kašičicu. Imam puno posla u septembru, pa će moji postovi biti ređi nego inače.
Bio sam vredan i preko leta, za vreme odmora. Odmor se sastojao i od fotkanja, pa ću povremeno ubacivati ponešto.

Za početak, evo jedne zanimljive fotografije. Ispala je potpuno slučajno, a mnogo mi se dopala.
Zato, 'nagradno' pitanje: Šta je na ovoj slici?



Doći ću sutra da vidim odgovore!  ;) A onda ću odati tajnu ove fotke (ako je neko ne oda pre mene).
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Nele

  • **
  • Poruke: 1.011
  • Starost: 47
Odg: Zagonetna fotografija br. 1
« Odgovor #1 poslato: 26. Avgust 2008. u 13:34 »
Maca :)

Van mreže Boce

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 12.813
  • Starost: 52
  • Lokacija: Knjaževac
  • Sunce prvo izlazi na istoku!!!
    • Meteo Knjaževac
Odg: Zagonetna fotografija br. 1
« Odgovor #2 poslato: 26. Avgust 2008. u 13:49 »
Maca na drvetu  :)

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Zagonetna fotografija br. 1
« Odgovor #3 poslato: 26. Avgust 2008. u 14:15 »
Lako je kad jedan pogodi...
Tako je! Mačor Marko se popeo na drvo da gleda šta to radim, a ja fotkao pomračenje Meseca. Čistoiz zabave sam ga snimio, a moje iznenađenje je bilo kada sam video kako mu sijaju oči na fotki. Okrenuo se prema blicu i... eto! No green-eye effect reduction available! :lmao:
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže ocelot

  • ***
  • Poruke: 3.454
  • Starost: 35
  • Lokacija: Zaječar
Odg: Zagonetna fotografija br. 1
« Odgovor #4 poslato: 26. Avgust 2008. u 14:54 »
carski! :D

Van mreže Nele

  • **
  • Poruke: 1.011
  • Starost: 47
Odg: Zagonetna fotografija br. 1
« Odgovor #5 poslato: 26. Avgust 2008. u 17:55 »
Super je ispalo...iako je moglo biti da je neki indonežanski oposum :) u sred Srbije! Fotka je super...nisam video ovakvu još. Sve pohvale još jednom! :)

Van mreže Stormetta

  • *
  • Poruke: 119
  • Lokacija: Beograd
Odg: Zagonetna fotografija br. 1
« Odgovor #6 poslato: 26. Avgust 2008. u 18:01 »
Jedno oko zeleno, jedno žuto?  :) Ili ja imam problem sa bojama?  :) :) :) :) :)
Teske se kiše spremaju
Kroz tvoj se prozor samo jablani vide
Nad gradom munje sijevaju
Uzalud pitaš tko ide... Uzalud pitaš tko ide... Uzalud pitaš tko ide...

Van mreže Nele

  • **
  • Poruke: 1.011
  • Starost: 47
Odg: Zagonetna fotografija br. 1
« Odgovor #7 poslato: 26. Avgust 2008. u 18:03 »
Kod mene su oba kao farovi hahahah..... :) Šalim se...bar na mom monitoru su oba ista...

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Zagonetna fotografija br. 1
« Odgovor #8 poslato: 28. Avgust 2008. u 09:58 »
Nešto sam raspoložen za citate pesama...
(M. Bajagić)
Ponekad samo kad bljesne svetlo
(velike neonske reklame)
ugledam tvoje mačije oči
kako me miluju iz tame...
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...