Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Zalazak danas...  (Pročitano 3587 puta)

Van mreže Nele

  • **
  • Poruke: 1.011
  • Starost: 46
Zalazak danas...
« poslato: 30. Avgust 2008. u 21:44 »
Ne bi bilo isto da nije bilo divnih oblaka..ovaj put malko drugačijih nego prošli put. Naravno, da ih nije bilo, nebo bi bilo crvenije, ali...to neka ostane za drugi put.





I ptica visooooooko,visoko :)





U isto vreme, na istoku...oblačići i laste.



I opet laste...bilo ih je - čitav roj! :) Toliko, da sam mislio da će me skalpirati u brišućim letovima ispred balkona :)

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Re: Zalazak danas...
« Odgovor #1 poslato: 01. Septembar 2008. u 08:56 »
Slikaj jednom zalazak sunca iz vazduha. Ako smes ;D
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Re: Zalazak danas...
« Odgovor #2 poslato: 01. Septembar 2008. u 09:26 »
- Veoma volim zalaske sunca. Hajdemo da gledamo sunčev zalazak...
- Ali, treba čekati...
- Šta treba čekati?
- Čekati da sunce počne da zalazi.
Bio si najpre vrlo iznenadjen, a zatim si se nasmejao samom sebi. I rekao si mi:
- Stalno mislim da sam kod kuće!
Doista. Kada je u Sjedinjenim Američkim Državama podne, ceo svet zna da u Francuskoj sunce zalazi. Bilo bi dovoljno preleteti za minut u Francusku da bismo prisustvovali sunčevom zalasku. Na žalost, Francuska je isuviše daleko. Ali na tvojoj maloj planeti bilo je dovoljno da svoju stolicu povučeš nekoliko koraka i da posmatraš suton kad god zaželi...
- Jednog dana sam video četrdeset i tri puta kako sunce zalazi!
A malo posle si dodao:
- Znaš... kada je čovek tužan, onda voli zalaske sunca...
- Zar si bio toliko tužan onog dana kada je sunce zalazilo četrdeset tri puta?
Ali mali princ ne odgovori.
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Nele

  • **
  • Poruke: 1.011
  • Starost: 46
Re: Zalazak danas...
« Odgovor #3 poslato: 01. Septembar 2008. u 17:28 »
Zalasci su predivni...mogao bih svaki dan da ih pratim, kao i izlaske...bilo bi suviše fotki :)

A o snimcima u letu već razmišljam, samo što moram napraviti stativ za kacigu... ranije sam nosio kacigu drugara sa kamerom. Međutim, toga odavno nema. Biće, nema brige. Moglo je biti i juče... evo par slika...

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.473
  • Lokacija: Novi Beograd
Re: Zalazak danas...
« Odgovor #4 poslato: 02. Septembar 2008. u 01:22 »
svidjaju mi se fotke Nele...