Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 546663 puta)

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2200 poslato: 13. Jul 2017. u 00:08 »
Nole plati porez! Ahahah salim se mada mogo bi  :laugh:


 :rofl: :laught: :rotf:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2201 poslato: 13. Jul 2017. u 10:30 »
 ^^ A bilo mi cudno sto je zovu Johana al se nisam setio da pogledam biografiju... Nije se naj kretala Venus u mecu sa Ostapenko... Na sezoni na sljaci Ostapenko je gubila samo od tzv. udaracica tako da nije cudo sto je izgubila od Venus... Od kad  nema Serene zenski tenis zanimljiviji ne znas koja ce da pobedi...  :)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2202 poslato: 14. Jul 2017. u 10:56 »
Ne mogu da verujem kako igra Venus, stvarno se vratila u top formu, nece valjda da osvoji... Igrao sam na Muguruzu da osvaja jos pre osmine finala...

Van mreže Johnny colchonero

  • *
  • Poruke: 488
  • Starost: 25
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2203 poslato: 14. Jul 2017. u 12:46 »
Au tek sam sad provalio da imam neprocitanu poruku od Mareta(u vezi Wimbledona). :D

 Kako se sve brzo okrenulo, od turnira koj je posle 5 godina pauze mogao da nam pruzi 1/2 finale Nadal,Endi,Nole, Fed i koji je konkurisao za jedan od najintresantnijih turnira, za 2 dana se pretvorio u relativno otvoren zreb za Rodzera, iako na travi uvek sa dobrim servisom i igrom jedan-dva ako te krene mozes da izbacis svakoga.U svakom slucaju sigurno niko nije ocekivao bar dvojicu od 4 polufinalista ako ne i trojicu. Zadovoljan sam igrom Nadal, realno nesrecan poraz za koji je i sam kriv za propustene BL u 5. setu, mislim da je dobio Milera da bi igrao finale, ali Zil je bio sjajan 3 seta. U svakom slucaju vidim ga vrlo konkuentnog na betonu. Federer za sad bez izgubljenog seta, Endi jos uvek oscilira i nije se jos vratio, Nole bio dobar do cetvrtfinala, ali ovo je bila visa sila. Steta za Lopesa sto je predao u prvom kolu, posle titule u Kvinsu, mislim da je mogao do 4. kola i do sjajnog meca sa Noletom da je bio zdrav. Dosta predaja, ali to je normalno na W.  Inace teniseri se oporezuje u zemlji u kojoj je turnir po standardima te zemlje. Znaci sada ce biti oporezovani po britanskom zakonu.

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2204 poslato: 14. Jul 2017. u 19:50 »
Kako se sve brzo okrenulo, od turnira koj je posle 5 godina pauze mogao da nam pruzi 1/2 finale Nadal,Endi,Nole, Fed i koji je konkurisao za jedan od najintresantnijih turnira, za 2 dana se pretvorio u relativno otvoren zreb za Rodzera
To ja i ocekivao ali eto moram da kazem da Rodju ove godine pored odlicne igre prati i velika sreca, on nije igrao ni sa jednim iz preostale velike cetvorke koji je u top formi... Svaka mu cast ali ipak ne mogu da se otmem utisku da ga u tom pogledu sreca prati...

Van mreže Dejo

  • Moderator
  • ****
  • Poruke: 6.731
  • Starost: 37
  • Lokacija: Subotica
    • Sumeteo
Odg: Sport
« Odgovor #2205 poslato: 14. Jul 2017. u 20:00 »
Igrali su Federer i Nadal finale Australian open-a. Ali generalno da Marej i Đoković nisu bili na nivou u dosadašnjem delu sezone, a Federer bira turnire i dolazi svež i zato ide do kraja. Verovatno će sada tek na US open ili eventualno odigrati još jedan pripremni turnir. Uglavnom zna šta hoće i to radi fantastično sa 36 godina. Bez obzira na sve, svakako navijam za njega u ovim fazama turnira :)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2206 poslato: 14. Jul 2017. u 20:22 »
Nije to tad bio onaj Nadal kao kasnije kada je dobio samopouzdanje na sljaci, videcemo sad koliko ce to preneti na betonu a na travi se videlo da iima malu blokadu u kretnji zbog kolena, mislim da svi da kazem strucnjaci slozili da to finale nije bilo toliko kvalitetno da je Federer 5. set odigrao strasno to stoji i ne umanjuje uspeh jednostavno bio je najbolji na tom turniru i sledeca dva mastersa a i sada ce verovatno...
Naravno za svako postovanje je ovo sto on radi samo kazem da su izostali ti atomski mecevi ove godine... Nesto tipa Vavrinka-Marej na RG... Rekao je Rodja da vise nece preskakati turnire do kraja godine... Sinsinati je beton ali brza podloga to mu dosta odgovara... Nadam se da se Nole vrati ali sve mi lici da ce kao sto rekao preskociti polugodiste sto zbog povrede sto da se psihicki stabilizuje...

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2207 poslato: 14. Jul 2017. u 22:41 »
@ Bart

Venus je dobro igrala i Australian, alo tada je bila Serena tu pa je tek u finalu zaistavila..sad Bogami, deluje naoštreno, ali Muguruza takodje, posle onog skandala i bezobrazluka u Parizu (jel si video sta su joj radili? :confused: :angry: :cry:) kao da je rekla, e sad cu da vam pokazem..a i zna protiv sestara..dobila Serenu na RG finalu lani..bice zanimljivo..znaci ti igrao na nju? Kakva je kvota? Trevalo bi da je dobra, bas je neizvesno..

A Federer i Cilic ocekivano u ovoj konstalaciji, mada svaka cast Querrey se borio opet dobro..

@ Real madrid

Goran Ivanisevic je upozoravao na Marina Cilica, rekao je da je cak veci favorit za titulu od Noleta i Rafe, odmah tik uz Federera..a i svake godine je Cilic do 1/4 finala igrao Wimbledon, jednom je morao proci dalje, naprosto ima igru za travu..

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2208 poslato: 15. Jul 2017. u 16:49 »
Uf oduva u poslednjijh devet gemova Garbinje Venus... Potpuno zasluzena pobeda, ima čuku devojka nema šta...
Nije mnogo ali važno da je pogodjeno, Ovo je odigrano pre meča sa Kerber znaci pre osmine finala a teo sam i pre šesnestinu a tad kvota bila 11 ili 12...

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2209 poslato: 15. Jul 2017. u 17:31 »
Bravo Garbine!!! :worthy:  :tu: :comeon:
Bravo Bart!!! :grin:  :comeon:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2210 poslato: 03. Avgust 2017. u 23:11 »
222 milona za Nejmara, 45 miliona mu plata godisnje  i ugovor na 5 godina  :oboze: :oboze: :oboze:


Mislim da je ova legenda sve rekla i sportska i ljudska  :worthy:
http://mondo.rs/a1028065/Sport/Fudbal/Djanludji-Bufon-Zasto-Nejmar-ne-vredi-600-miliona-ne-razumem-transfere.html

Citat
"Sve ovo zvuči kao velika laž", kazao je Bufon za Gazetu delo Sport i dodao: "Zašto Nejmar vredi 220 miliona evra, a ne 600 miliona? Moj deda je uvek govorio da možeš da duvaš u balon koliko hoćeš, ali će on na kraju uvek pući", objasnio je fudbalsko "tržište" najbolji golman svih vremena.

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2211 poslato: 03. Avgust 2017. u 23:39 »
E dobra ga je suknuo Bufon vala!  :laie: :comeon:

Sutra počinje svetsko u atletici...e to obožavam..vidim Rusi će se takmičiti ali ne pod ruskom zastavom već opet pod atletskim komitetom ..hmmm dokle vise bre ovako?! :hm:

Napred Ivana!!  :comeon: :worthy: sretno svim ostalim našim takmičarima..


Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2212 poslato: 04. Avgust 2017. u 09:49 »
Ipak je centralni dogadjaj oprostaj Bolta, bice cudno bez njega sada... Ali oce da se povuce dok dominira  :)

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2213 poslato: 04. Avgust 2017. u 10:59 »
Ipak je centralni dogadjaj oprostaj Bolta, bice cudno bez njega sada... Ali oce da se povuce dok dominira  :)

Daaaaaa...bice super, neka uzme i 100 i 200 i štafete Amerima!!! :laie: :comeon:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2214 poslato: 04. Avgust 2017. u 11:05 »
Daaaaaa...bice super, neka uzme i 100 i 200 i štafete Amerima!!! :laie: :comeon:
Zbog toga smo ga mi Srbi i voleli sto uzima Amerima zlato u dsciplinama koje oni najvise cene i na neki nacin ih smatraju njihovim...


Javi mare ovde ako se setis kad trci Bolt i Ivana ostalo manje bitno :)

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2215 poslato: 04. Avgust 2017. u 18:41 »
@ Bart

Sad sam pogledao program, Bogami vec veceras su kvalifikacije na 100 m za muškarce..

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 24
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Sport
« Odgovor #2216 poslato: 11. Avgust 2017. u 18:15 »
Ne propustite nocas utakmicu Crna Gora-Grcka u kosarci.Radi se o trofeju Beograd,pripremne utakmici pred EuroBasket.Prenos je na Areni Sport 4 u 21h.
EVIVA VERO MONTENEGRO.

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2217 poslato: 11. Avgust 2017. u 22:10 »

Van mreže Profiamater

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 3.317
  • Starost: 105
  • Lokacija: Beograd-centar, 130mnv
Odg: Sport
« Odgovor #2218 poslato: 11. Avgust 2017. u 23:49 »
 ^^

Da, pravila su jasna i meri se do otiska koji ostavi bilo koji deo tela a broj nije deo tela. Možda je organizator kriv što nije "dovoljno jako" zakačio taj broj...
Naši su uložili zvaničnu žalbu ali mislim da je izuzetno mala šansa da se odluka promeni... mislim da se zna zašto.
Sećamo se, bar mi koji duže vremena pratimo plivanje, šta su uradili Čaviću na EP 2008. i na Olimpijadi iste godine.
Na EP je izbačen sa takmičenja nakon što je na ceremoniji proglašenja pobednika (Čavić je pobedio na 50m delfin) nosio majicu sa natpisom "Kosovo je Srbija" (rečenica iz Povelje UN), dakle momak potom nije mogao da učestvuje na 100m delfin i 100m slobodno... Sećam se i odgovora organizatora da li bi bio kažnjen da je nosio majicu "Oslobodite Tibet" -rečeno je da je to "nešto sasvim drugo"... He-he...
A na Olimpijadi je smišljeno "legendarno" objašnjenje da Čavić nije dovoljno jako "pritisnuo taster u zidu bazena" pa instrument nije mogao da registruje da je za "tren" bio brži od favorizovanog Felpsa. Eto, Čavić nije "lupio" dovoljno jako ali je Ivanin broj "snažno" ostavio trag u pesku i eto nadležni nisu želeli da primene pravilo da se gleda trag koji ostavio "bilo koji deo tela" -broj na dresu svakako nije deo Ivaninog tela (a jasno se videlo da je to ostavilo trag u pesku, a da je Ivana imala skok dovoljan za 1. mesto). Možda bi sledeći put trebala da skače gola ... Sve ovo pišem iz čisto sportskog i neutralnog ugla, inače nisam "fan" Ivane Španović koji bi "slepo" branio/podržavao svaki njen postupak van atletske staze ali devojka je zaslužila prvo mesto.

Van mreže Mile94

  • Moderator
  • **
  • Poruke: 1.754
  • Starost: 29
  • Lokacija: Mošorin
Odg: Sport
« Odgovor #2219 poslato: 11. Avgust 2017. u 23:58 »
Naravno, pratio sam skok u dalj i nisam mogao da verujem sta sam video. Veliki sam ljubitelj atletike i pratim aktivno vise od 15 godina, od kad sam bio mali, uzivam u svim disciplinama, ali ovo veceras je stvarno sramota. Velika frustracija zbog nepravde kod mene je prisutna od trenutka kada sam video rezultat Ivaninog skoka u sestoj seriji od 6.91m, a ona svojim telom nije zakacila ispod 7m nigde i nikako i to se ne moze reci da jeste ni u sali. Kao sto rece Profi, broj na dresu nije deo njenog tela. Zalbe su ulozene, "razmatrana" je odluka sudija i mogli su to vrlo lepo sve da vide ali ipak... Dve Amerikanke na postolju, a cestitke Dariji Klisinoj na odlicnoj veceri, stvarno je sjajno skakala. Bice prilike za Ivanu da osvoji ono sto bi trebalo da bude njeno i od veceras.

Po malo su organizatori pozurili i sa dodelom medalja, ali to je vec neka druga prica.

EDIT: Procitah komentar real madrida ispod mog. Pronasao sam i ja ta neka pravila vezana za skok u dalj, ali ovo mi zaista ne deluje kao fer i ispravna odluka.
Prvo mesto je zasluzila i siguran sam da ce to u nekoj od narednih prilika i dokazati.