Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Nebo po zalasku Sunca  (Pročitano 2133 puta)

Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Nebo po zalasku Sunca
« poslato: 12. Avgust 2006. u 02:12 »
Uzeo sam Canon A620 pre par dana. Aparat je super, ima sve sto mi treba, gotovo potpuna manuelna kontrola kao kod profi aparata (naravno nema brzinu dSLR aparata, niti velicinu, niti takvu svetlosnu moc).
Razlika u odnosu na Sony-a kog sam koristio do sada je kao nebo i zemlja. Ovo je ipak pravi fotoaparat a Sony je igracka :)

Testiram ga ovih dana da vidimo sta "mali" moze

Evo jedne danasnje fotke, fotka je skoro stock, mislim gotovo ni malo je nisam obradjivao, jedino sam cropovao vrh posto sam uhvatio deo zgrade sa koje sam fotkao i uklonio par tacaka svetla da mi ne kvare izgled fotke.

« Poslednja izmena: 05. Decembar 2011. u 18:28 Stefano »

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Nebo po zalasku Sunca <<new fotic>>
« Odgovor #1 poslato: 12. Avgust 2006. u 02:32 »
hocu i ja A620 :tant:
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.