Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Nova Godina/docek  (Pročitano 55873 puta)

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Nova Godina/docek
« Odgovor #40 poslato: 03. Januar 2007. u 16:39 »
Evo i da ja, sa zakašnjenjem, opišem kako sam proveo novogodišnju noć.

Uveče sam bio kući sa nekim društvom. Malo smo slušali muziku, pjevali, svrali, neki su malo i popili (ja nisam ništa sem ledenog čaja :lol: ). Onda smo oko 23h otišli na trg u centru grada. Kada smo došli pjevao je neki Nemanja Nikolić. Dosta je slabo pjevao, uglavnom neke nepoznate pjesme koje u životu nikad nisam čuo. Onda su desteak minuta pred ponoć svi učesnici izašli na scenu. Novu godinu smo dočekali uz pjesme od Azre: Lijepe žene prolaze kroz grad i Balkan koje je očajno otpjevao glumac Andrija Milošević (poznatiji kao Banjo iz serije Mješoviti brak). Poslije su do 1h pjevali Nemanja Nikolić i Slavica Ćukteraš. Malo su me smorili, al nema veze. Onda su do 2.30h svirali dva odlična barska rock benda (moji prijatelji) Katapult i Grim. Naravno narod (seljaci) su počeli da se razilaze čim su čuli rock zvuk, ali je zaista bilo super.
Kući sam stigao u 3h, a spavao do 7h (baš sam se naspavao :lol: )
Sve u svemu, bilo je lijepo. Jedino je na kraju ispalo tužno što me je djevojka koju sam upoznao to veče, juče ispalila :cry: , al nema veze... biće bolje :P

Ajd' da vam onda opet svima poželim srećnu Novu godinu!!!!  :D


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže JOPA

  • ***
  • Poruke: 2.340
  • Starost: 2019
  • Lokacija: Split
Nova Godina/docek
« Odgovor #41 poslato: 03. Januar 2007. u 16:48 »
Milosh lijep doček!
 :lol:
Ovo na kraju če se kad tad ispraviti! :)

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Nova Godina/docek
« Odgovor #42 poslato: 03. Januar 2007. u 16:51 »
Citat: "Jopa"
Milosh lijep doček!
 :lol:
Ovo na kraju če se kad tad ispraviti! :)

Da, znam!  :D  Vječiti sam optimista! Možda dosta govori moj trenutni potpis :wink:


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže JOPA

  • ***
  • Poruke: 2.340
  • Starost: 2019
  • Lokacija: Split
Nova Godina/docek
« Odgovor #43 poslato: 03. Januar 2007. u 16:53 »
Citat: "Milosh"
Citat: "Jopa"
Milosh lijep doček!
 :lol:
Ovo na kraju če se kad tad ispraviti! :)

Da, znam!  :D  Vječiti sam optimista! Možda dosta govori moj trenutni potpis :wink:

 :lol:

Van mreže Dasa

  • *
  • Poruke: 365
  • Lokacija: Novi Sad, Liman IV
Nova Godina/docek
« Odgovor #44 poslato: 03. Januar 2007. u 18:22 »
Citat: "Brandzi"
E pa narode evo i mene da se javim.
Pre svega SRECNA VAM NOVA GODINA i zelim vam sve najlepse u 2007-oj. Mnogo zdravlja, a za ostalo cemo lako.

Ja sam novogodisnju noc provela u mb pivnici uz najgori krsh od narodnjaka, kako kaze Stefano i nisam se pokajala :) hehehe bilo je mnogo dobro, odlicno su  pevali, a ja sam se ubila od alkohola. Nisam previse popila, ali buduci da ne treniram odrazilo se na moje ponasanje, bila mnogo happy i mnogo sam igrala...ko nikada do sada!!! :)

I tako dosla kutji u 6:00 da bih u 10 otisla na posao i radila do 23:30!!!
Sta da vam pricam :)

Moja sestra bila tamo, kaze pokvario im se zvucnik, pa mikrofon nije radio i ostala sranja! Njoj kaze nije bas bilo nesto, do duse nije se tako ugrobarila od alkohola! A svaka ti cast ako si jos isla da radis 1. januara, a gde se to pa radi 1.! :?  :shock:  Kakav kapitalizam :shock:

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Nova Godina/docek
« Odgovor #45 poslato: 03. Januar 2007. u 19:07 »
Evo ovako ja sam bio u restoranu Atina u centru Novog Sada. Bilo je vrlo raznolikih ljudi, uglavnom duplo više osoba muškog pola od osoba ženskog pola. Što se tiče godišta masa je bila veoma raznolika. Uglavnom u proseku malo starija od mene. Bila je živa muzika. Svirao je neki sms band  :) . Moram priznati da nisu nimalo loši. U početku su svirali uglavnom rock baladice sa Hrvatskog govornog područja, a posle su prešli na ćirilicu i rokali po narodnjacima. U pricnipu ja volim malo kada se zapijem da se dernjam uz narodnjake. Svi se  grle, pevaju. Nije bila loša atmosfera sem što kada si naručivao piće si morao malo čekati jer je bilo oko 300 ljudi, pa sad vi zamislite to na nekih 10 konobara. Meni to naravno nije smetalo da se zapijem od čistog belog vina. Pred ponoć sam izašao ispred da sačekam pošto je restoran maltene na trgu. Napolju je bilo neverovatno puno ljudi. Bila je tolika gužva da nisi mogao ruke da podigneš. Masa nas je nosila gde je htela. Strašno. Gradonačalnica je rekla da je bilo 100000 ljudi ali to mi malo sve liči na preterivanje zbog predizborne kampanje. Na b92 su javili da je na trgu bilo 50000 ljudi. U centru su nastupali Garavi Sokak, Apsolutno Romantično, Šaban Bajramović, Goran Bregović i Van Gog. Nakon ponoći i vatrometa vratili smo se u Atinu. Fajront je bio već oko 3 pola 3:30 na moje zaprepašćenje. Sve u svemu nije bilo loše, ali može i mnogo bolje.

Van mreže Dasa

  • *
  • Poruke: 365
  • Lokacija: Novi Sad, Liman IV
Nova Godina/docek
« Odgovor #46 poslato: 03. Januar 2007. u 19:22 »
Ludo burazere :lmao:

Van mreže Brandzi

  • **
  • Poruke: 700
  • Starost: 42
  • Lokacija: Zemlja snova :)
Nova Godina/docek
« Odgovor #47 poslato: 03. Januar 2007. u 22:50 »
Citat: "Dasa"

Moja sestra bila tamo, kaze pokvario im se zvucnik, pa mikrofon nije radio i ostala sranja! Njoj kaze nije bas bilo nesto, do duse nije se tako ugrobarila od alkohola! A svaka ti cast ako si jos isla da radis 1. januara, a gde se to pa radi 1.! :?  :shock:  Kakav kapitalizam :shock:


ontopic:
pokvario se zvucnik? mikrofon nije radio? hm.../me nije primetila nista od toga!!!! Ne znam, ja i da se nisam napila, veroovatno bih se dobro provela..jedino mi je zao sto niasam bila na trgu da slusam van gogh, bas ih volim!!!

malo off:
E sada posao, radim u kazinu u hotelu Dunav u Sr. Karlovcima!!! Meni je jos dobro sto ne radim nocnu smenu, kolega je radio celu nic, prakticno ni za sta i bio je mnogo dobar da mi kaze da ne dolazim u 8 vec da mogu da dodjem u 10. Moje radno vreme je od 8-23h !!!
Zivot je lep, samo ga treba znati ziveti...

Van mreže Dasa

  • *
  • Poruke: 365
  • Lokacija: Novi Sad, Liman IV
Nova Godina/docek
« Odgovor #48 poslato: 04. Januar 2007. u 11:40 »
Citat
Moje radno vreme je od 8-23h !!!

Jesam cuo sve i svasta o radnom vremenu, i ja sam radio 3 smene u stampariji, ali ovo jos nisam cuo! Pa kakav je taj robovlasnik covece! :shock:  :shock:

Van mreže Brandzi

  • **
  • Poruke: 700
  • Starost: 42
  • Lokacija: Zemlja snova :)
Nova Godina/docek
« Odgovor #49 poslato: 04. Januar 2007. u 15:51 »
Citat: "Dasa"

Jesam cuo sve i svasta o radnom vremenu, i ja sam radio 3 smene u stampariji, ali ovo jos nisam cuo! Pa kakav je taj robovlasnik covece! :shock:  :shock:



Prosto ne znam sta da ti kazem...
Ovo radno vreme koliko ima pozitivnih toliko ima i negativnih stvari...
Jeste da radim od 8-23, ali opet jedan dan radim i dva sam free.
Znaaci ukupno radim 10-11 dana u mesecu, e sada ako uzmemo u obzir da mi je jedan dan potreban da dodjem sebi....to je vec malo....
uh, nesto razmisljam da menjam posao!!!
Zivot je lep, samo ga treba znati ziveti...

Van mreže Dasa

  • *
  • Poruke: 365
  • Lokacija: Novi Sad, Liman IV
Nova Godina/docek
« Odgovor #50 poslato: 04. Januar 2007. u 22:29 »
Mislim da ti je najpametnije ovo poslednje! I ja sam dao otkaz zbog jebene trece smene u stampariji! 6 dana treca, pa SAMO dan pauze i onda 1. pa 2. smena i opet 3. i tako u krug, popizdeo sam, izvinite na izrazima :? :evil:

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Nova Godina/docek
« Odgovor #51 poslato: 13. Januar 2007. u 12:36 »
Hoće li ići ko od vas večeras na koncert u Beogradu ?
Mislim da će biti prenos uživo.


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm


Van mreže Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Nova Godina/docek
« Odgovor #52 poslato: 13. Januar 2007. u 12:55 »
Ja sam mislio veceras da odem na plato ispred skupstine sa devojkom, medjutim ona se razbolela, pa cu videti kako joj danas bude, da li ce moci da ide samnom.

Van mreže Brandzi

  • **
  • Poruke: 700
  • Starost: 42
  • Lokacija: Zemlja snova :)
Nova Godina/docek
« Odgovor #53 poslato: 13. Januar 2007. u 14:50 »
Joj ljudi meni se strashno ide veceras u BG!!!!!
Kontam da ce biti divno!!!  Ali nazalost ne mogu, em se jos oporavljam od bolesti, em radim sutra ujutro...vi koji idete lep provod!!!

U NS nista ne organizuje (po obicaju grrrrr)
Zivot je lep, samo ga treba znati ziveti...

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Nova Godina/docek
« Odgovor #54 poslato: 13. Januar 2007. u 15:27 »
Ja još nemam pojma šta ću. Nešto se dogovaram sa ekipom da idem u (kafe klub) RST ovde kod mene na Limanu. Biće provereni odličan bend. Inače RST je jedno od mojih omiljenih mesta u gradu.

Van mreže Dasa

  • *
  • Poruke: 365
  • Lokacija: Novi Sad, Liman IV
Nova Godina/docek
« Odgovor #55 poslato: 13. Januar 2007. u 15:30 »
Mozda se vidimo u RST-u na svirci :rock2  :D

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Nova Godina/docek
« Odgovor #56 poslato: 13. Januar 2007. u 15:44 »
Citat: "Brandzi"
U NS nista ne organizuje (po obicaju grrrrr)


Pa naravno kada su pukli 100000 eura na Bregovića i kompaniju za doček 31. decembra.  
Glupi vadikali! J..o im ja  mater.  (izvinjavam se na političkom editu ali nisam mogao da se suzdržim)

Van mreže Dasa

  • *
  • Poruke: 365
  • Lokacija: Novi Sad, Liman IV
Nova Godina/docek
« Odgovor #57 poslato: 13. Januar 2007. u 23:24 »
Citat
Pa naravno kada su pukli 100000 eura na Bregovića i kompaniju za doček 31. decembra.
Glupi vadikali! J..o im ja mater. (izvinjavam se na političkom editu ali nisam mogao da se suzdržim)

Preduhitrio si me sa odgovorom zasto nema nista na trgu! :D  :lol:

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Nova Godina/docek
« Odgovor #58 poslato: 14. Januar 2007. u 00:09 »
Bora Čorba:
Citat
Srećna vam prava nova godina !

 :D  :partyman:


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Brandzi

  • **
  • Poruke: 700
  • Starost: 42
  • Lokacija: Zemlja snova :)
Nova Godina/docek
« Odgovor #59 poslato: 14. Januar 2007. u 01:53 »
Srecna Pravoslavna Nova Godina :) sve najlepse  :)


Ja bila u gradu i smorila se za medalju.... na jedina dva mesta u centru gde se upad nije placao svirali tamburasi.... da mi je neko rekao da ce u Tremi biti tamburasi ne bih mu verovala, katastrofa :(

A sto se tice doceka na trgu, dobro razmislite da li je IKADA bio organizavan docek na trgu u NS, naravno missi se na Pravoslavnu Novu Godinu? NIJE.... nije u pitanj novac ocito, vec nesto druge, a u to druge necu da ulazim!!!!!
Zivot je lep, samo ga treba znati ziveti...