Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Nova Godina/docek  (Pročitano 55880 puta)

Na mreži Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Nova Godina/docek
« Odgovor #60 poslato: 14. Januar 2007. u 03:57 »
Ja sam bio sa dobrim drugarom na trgu, tj. platou ispred skupstine.
Prvo nismo ni znali gde cemo ici.
U 21.30h smo krenuli do grada, i na kraju palo to da odemo da slusamo Cecu. Prvi problem je bilo naci mesto za parking. Na kraju smo se parkirali kod zeleznicke stanice u nekoj ulicici.
U gradu atmosfera prava Novogodisnja. Nikad ranije nisam imao onu Novogodisnju euforiju za Sprsku Novu Godinu, a ovaj put jesam.

Nismo hteli da ulazimo u veliku guzvu, ali na kraju velika guzva se stvorila i tamo gde smo mi bili. Redjali su se Cecini aktuelni i stariji hitovi,  ali uglavnom aktuelni hitovi. Ozvucenje je u poredjenju sa Cecinim koncertom na Uscu, bilo smesno. Dakle mnogo losije.

Ono sto je i drugaru i meni islo posebno na k**** su petarde. I tako jedan lik se malo odvazio i bacio je petardu onu malu ali jaku kod nasih nogu, i kad je eksplodirala one varnice su nam otisle u lice. Moj drugar je inace bodibilder, scepao je ovog lika sto je bacio petardu nama u noge, na svu srecu uspeo sam da ga odvratim od toga da ga olesi od batina, a i ovaj lik mu se poceo da izvinjava i da prica da nece vise nikad i tako to.
Prva stvar koja je ukazivala na to da docek nece biti idealan.
Vatromet u ponoc je bio, ali je bio poprilicno jeftin, nikako u rangu profesionalnog vatrometa, kakav je bio recimo za docek 2004 godine na Trgu Republike (poslednji put kada sam docekao Novu Godinu na otvorenom).
Neposredno posle ponoci krenuli smo polako prema autu. I tu dolazi do drugog ekcesa. Ne znam, nekako podsvesno sam bio siguran da ce se to desiti.
Neki idiot bacio je onu dinamitaru ili kako se vec zove, na pola metra od nas, e kad je to puklo, usi su mi zagluvele na trenutak skoro potpuno. To mi se nikad nije desilo, 15 minuta mi je zujalo u usima. Posle par minuta jos jedna... e da smo videli ko je bacio te dinamitare olesili bi smo ga. Obojica smo bili bas ono nadrkani zbog toga (a verovatno i ostali na metar razdaljine od tih dinamitara). Nije mi jasna poenta toga, ajde budi smeker pridji nam pa nam baci u noge, ne oni su smekeri da bace u vis pa gde padne i da se prave posle naivni. E takve treba propustiti kroz sake.
Taj isti debil posle je bacio jos nekoliko dinamitara isto tako u ljude na Terazijama, srecom mi smo bili udaljeni.

Oko 0.30h krecemo da se vozikamo autom po gradu, uz naravno muziku odvrnutu do daske. Bilo je tu svega, od novokomponovane muzike do odlicnog HIP HOP-a. Trazimo negde da odemo na pice. Nazalost na svim splavovima treba rezervacija. Na kraju idemo do "Silikonske doline".

Evo pre pola sata sam stigao kuci. Da nije bilo ova 2 ekcesa sa petardama, bilo bi super, ali dobro i ovako je bilo super, jedino mi je falila moja devojcica.

Evo par fotki:



Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Nova Godina/docek
« Odgovor #61 poslato: 14. Januar 2007. u 11:35 »
Lijepe slike Stefano.
Ja sam gledao na televiziji taj koncert. Zaista je bilo puno naroda.


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Nova Godina/docek
« Odgovor #62 poslato: 14. Januar 2007. u 13:56 »
Ja ne bih otišao na taj koncert samo zato što Ceca peva ili bi otišao i okrenuo bih joj leđa kada zapeva.   :twisted:  :lol:

Inače ja na kraju nisam otišao u RST, ali sam bio u centru iako nisam ni kročio na trg. Celu noć sam proveo u ulici Laze Telečkog gde je bilo baš dosta sveta i bilo je stvarno super. Kasnije sam otišao u klub piping. Vratio sam se kući tek u 5 sati. Bilo mi je čak i bolje nego za doček 31. decembra.

Van mreže Brandzi

  • **
  • Poruke: 700
  • Starost: 42
  • Lokacija: Zemlja snova :)
Nova Godina/docek
« Odgovor #63 poslato: 14. Januar 2007. u 23:50 »
Citat: "Joe"
Ja ne bih otišao na taj koncert samo zato što Ceca peva ili bi otišao i okrenuo bih joj leđa kada zapeva.   :twisted:  :lol:

Inače ja na kraju nisam otišao u RST, a


A da li se placao upad u rst? Mi smo hteli da odemo tamo, ali nismo bili motorizovani pa nam je bila komplikacija...Mada da smo znali se ne placa sigurno bismo otisli....
Zivot je lep, samo ga treba znati ziveti...

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Nova Godina/docek
« Odgovor #64 poslato: 15. Januar 2007. u 00:16 »
Citat: "Brandzi"
Citat: "Joe"
Ja ne bih otišao na taj koncert samo zato što Ceca peva ili bi otišao i okrenuo bih joj leđa kada zapeva.   :twisted:  :lol:

Inače ja na kraju nisam otišao u RST, a


A da li se placao upad u rst? Mi smo hteli da odemo tamo, ali nismo bili motorizovani pa nam je bila komplikacija...Mada da smo znali se ne placa sigurno bismo otisli....


250 dinara se izgleda plaćao upad.  :?

Van mreže JOPA

  • ***
  • Poruke: 2.340
  • Starost: 2019
  • Lokacija: Split
Nova Godina/docek
« Odgovor #65 poslato: 15. Januar 2007. u 11:39 »
Evo ja sam malo zakasnio,al' svima sretna pravoslavna nova godina,i puno zdravlja,sreče,ljubavi i novaca! :lol:

Van mreže Dasa

  • *
  • Poruke: 365
  • Lokacija: Novi Sad, Liman IV
Nova Godina/docek
« Odgovor #66 poslato: 15. Januar 2007. u 14:48 »
Da placao se ulaz 250 dinusa! Za koji q..... ne znam! Moz` misliti Tanja Jovicevic pevala! U Steriji sviraju ona dva cigana svake nedelje :D pa se ne placa, do duse ne mogu ni da primirisu Tanji! To je cisto da bagri uzmemo pare! :twisted:

Van mreže Brandzi

  • **
  • Poruke: 700
  • Starost: 42
  • Lokacija: Zemlja snova :)
Nova Godina/docek
« Odgovor #67 poslato: 15. Januar 2007. u 20:19 »
U Steriji je upad bio verovao ili ne 500 dindzi, s svirao je Aures bend ili kako se vec zovu.....missim glupost, svoraju svakog vikenda ali eto za Pravoslavnu Novu mora da se naplacuje, poludela sam :(
« Poslednja izmena: 02. Januar 2008. u 21:56 Brandzi »
Zivot je lep, samo ga treba znati ziveti...

Van mreže Brandzi

  • **
  • Poruke: 700
  • Starost: 42
  • Lokacija: Zemlja snova :)
Odg: Nova Godina/docek
« Odgovor #68 poslato: 10. Decembar 2007. u 20:26 »
Ae narode da osvezimo i ovu temu...
Sta planirate za docek?

Ja sam planirala da odem na neku planinu sa planinarima, sto mislim da je super nacin za bilo kakav provod.
Znaci ekipa od 15-tak ljudi, neka vikendica ili planinarski dom, cuge u izobilju itt.
Medjutim Tara je propala, jer je sve izdao, Divcibare isto, Vrsacki breg zbog problema sa prevozom od centra vs do doma, Rudnik zbog ljudi (dozvolilu su samo osmoro ljudi) i tako jos uvek ni sta ne znam.
Na kraju krajeva verovatno cu biti "osudjena" na Trg Slobode i Zdravka Colica, sto mi nece tesko pasti buduci da istog obozavam... jedino sto znam je da ne zelim da placam ni za kakav upad u neke lokale, mada nikad ne reci nikad...
Da cujem vas....
Zivot je lep, samo ga treba znati ziveti...

Na mreži Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Nova Godina/docek
« Odgovor #69 poslato: 10. Decembar 2007. u 21:08 »
Ja sam jos letos isplanirao da docekam Novu Godinu u Sharm El Sheiku sa devojkom koju volim najvise na svetu, ali od toga nazalost nema nista :( bar ne, ove Nove Godine... tako da sada mi je alternativa da vidim gde ce drugari, pa tu i ja... ali mislim na one normalne likove koji ne prave incidente kada se napiju kao jedan od mojih najboljih drugara za koga "necu biti tu" u Novogodisnjoj noci :) Ima li nekih dobrih ponuda za Beograd?

Van mreže pavlovic

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 4.535
  • Starost: 38
  • Lokacija: Chicago, Illinois
Odg: Nova Godina/docek
« Odgovor #70 poslato: 11. Decembar 2007. u 22:26 »
Ja uvek čekam zadnji dan,pa onda odlučim.Za sad su u opticaju Baltazar,nešto s mojim pravnicima,Aranđelovac...

Van mreže Brandzi

  • **
  • Poruke: 700
  • Starost: 42
  • Lokacija: Zemlja snova :)
Odg: Nova Godina/docek
« Odgovor #71 poslato: 11. Decembar 2007. u 22:57 »
Propade meni planina....upravo mi javili...:(
Zivot je lep, samo ga treba znati ziveti...


Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Nova Godina/docek
« Odgovor #72 poslato: 14. Decembar 2007. u 11:49 »
Ja se takođe odlučujem par dana pre nove godine ili možda čitavih 24 sata.

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Nova Godina/docek
« Odgovor #73 poslato: 30. Decembar 2007. u 19:41 »
Ja sam imao puno planova za doček ove 2008. godine. Najprije sam je htio dočekati na trgu u Baru gdje će svirati Bijelo dugme (odnosno tri pjevača iz te grupe)...

Eto, nažalost, sticajem okolnosti, Novu godinu ili neću dočekati budan, ili ću je dočekati kući. :(
Takav je život, biće još Novih godina... Šta da vam kažem... Neću više da zalazim u detalje.


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Nova Godina/docek
« Odgovor #74 poslato: 31. Decembar 2007. u 00:54 »
Ja novu godinu cekam na cafe brodu Skipper. To je brod na Dunavu na Ribarskom ostrvu u Novom Sadu. Rezervisali smo i sto, a za stolom čekaće nas i boca viskija. Biće švedski sto i neograničana konzumacija pića celu noć. Ukupno nas je izašlo nešto preko 40eura sve zajedno. Karta važi i za reprizu. A sviraće jedan fin bend pop-rock muziku stranu i domaću. Na kraju sam veoma zadovoljan i trebalo bi da ovo bude do sada najluksuziniji i najlepši doček koji sam imao.

Miloše biće bolje valjda.  :(
« Poslednja izmena: 31. Decembar 2007. u 01:28 Joe »

Van mreže pavlovic

  • Moderator
  • ***
  • Poruke: 4.535
  • Starost: 38
  • Lokacija: Chicago, Illinois
Odg: Nova Godina/docek
« Odgovor #75 poslato: 31. Decembar 2007. u 18:20 »
Ja idem u Baltazar.

Van mreže Transmat

  • **
  • Poruke: 778
  • Starost: 44
  • Lokacija: Podgorica,Montenegro
Odg: Nova Godina/docek
« Odgovor #76 poslato: 31. Decembar 2007. u 19:20 »
Ja sam mislio ispred Arene na Novom Beogradu.. ali sam odustao jer ce biti prehladno. Stvarno ne mogu na -5  da svu noc cupkam. Zao mi je sto propustam Joey Beltrama. Definitivno najace ime ove godine koje nas je posjetilo + Domaća podrska legendarni Boža Podunavac.

Poći ću kod drustva i napijaćemo se i slušaće se dobar old school techno u mom "izvodjenju''.
Srećna Nova godina svima.
 :newyear:

Na mreži Stefano

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 6.463
  • Lokacija: Novi Beograd
Odg: Nova Godina/docek
« Odgovor #77 poslato: 31. Decembar 2007. u 20:25 »
Dobra ideja, oticicemo i do Arene, bas me interesuje kako ce biti tamo... banuli bi posle ponoci na neki splav ili tako nesto, ako uspemo nesto da sredimo.

Van mreže Transmat

  • **
  • Poruke: 778
  • Starost: 44
  • Lokacija: Podgorica,Montenegro
Odg: Nova Godina/docek
« Odgovor #78 poslato: 31. Decembar 2007. u 20:35 »
Stefano,obavezno kod Arene!  Poz.

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Nova Godina/docek
« Odgovor #79 poslato: 31. Decembar 2007. u 20:36 »
U Novom Sadu glavna zvezda večeri Zdravko Čolić, a očekuje se velika gužva možda i između 50 i 100 hiljada ljudi. Odjavljujem se ljudi odoh da se spremam za sat vremena krećem na Ribarsko ostrvo.