Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Izlozba - Vlada Marinkovic  (Pročitano 4149 puta)

Van mreže VladaM

  • *
  • Poruke: 76
  • Starost: 69
  • Lokacija: Beograd, Vrsac
    • http://www.pbase.com/vmarinkovic
Izlozba - Vlada Marinkovic
« poslato: 07. Novembar 2007. u 10:28 »
Zdravo narode,

sutra je otvaranje izlozbe mojih fotografija u galeriji Hemofarm u Vrscu.
Ukoliko nema ima zelju i mogucnost da dodje bilo bi mi drago.
Sledi tekst zvanicne pozivnice:

Poštovani,

Pozivamo Vas na izložbu fotografija „Zapisi“, autora Vlade Marinkovića, koja će biti otvorena u Galeriji „Hemofarm“ u četvrtak, 8. novembra u 14h.

Gospodin Vlada Marinković je menadžer nabavke u Hemofarmu, a zahvaljujući svom hobiju – fotografiji na nedavnom završenom konkursu firme Canon, dnevnih novina „24 sata“i firme Axelfoto, u konkurenciji više od 9.000 fotografija osvojio je 2. mesto fotografijom „Relax“.
Ispred njega u ovom konkursu bio je samo jedan autor i to profesionalni fotoreporter , a na pomenutom konkursu je veoma visoko kotirana i njegova fotografija „Walking“. Nažalost, bila je crno-bela, a u prvih pet su mogle da uđu samo kolor fotografije.
Za našeg kolegu mnogi već znaju da je putujući po svetu, onako usput, napravio mnoštvo fenomenalnih snimaka, zahvaljujući kojima je sarađivao i sa kanadskim izdavačkim kućama, a njegove fotografije su se našle i u nekoliko turističkih vodiča. Takođe, britanski list „Gardian“ objavio je fotografije Vlade Marinkovića u svojoj „travel“ stranici na sajtu.

Ovo je samo deo priznanja našeg kolege, a nadamo se da ćete se na otvaranju izložbe i sami uveriti u vrednost njegovih dela i omogućiti da se što šira javnost upozna sa njegovim značajnim fotografskim ostvarenjima i uspesima.



Srdačno,

Centar za PR Hemofarma

Van mreže ptprince

  • Počasni član
  • ***
  • Poruke: 4.901
  • Starost: 58
  • Lokacija: Asteroid B607... ili bilo koji drugi
  • Le Petit Prince
Odg: Izlozba - Vlada Marinkovic
« Odgovor #1 poslato: 07. Novembar 2007. u 11:50 »
Vrlo rado, ali ako bude kojom prilikom i u BGDu, svakako ću gledati da se pojavim. Ovak mogu samo da ti poželim dobru izložbu. Fotke su ti sjajne, bar ono što sam gledao ovde na forumu.
Ne žurite, zastanite malo ispod same zvezde! Ako vam tada priđe neki dečak, ako se smeje, ako ima zlatnu kosicu, ako ne odgovara kada ga pitate, odmah ćete se setiti ko je on. Budite tada ljubazni! Ne ostavljajte me ovako tužnog: odmah mi napišite da se vratio...

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Izlozba - Vlada Marinkovic
« Odgovor #2 poslato: 07. Novembar 2007. u 15:05 »
Čestitam na izložbi. Nažalost daleko si inače bi obavezno došao. Mogao bi napraviti i izložbe u Beogradu i Novom Sadu. Mogla bi tvoja izložba ako bude u Beogradu da bude organizovano posećena od nas sa SerbianMeteo foruma čime bi imali prvo live druženje sa lepim povodom.

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Izlozba - Vlada Marinkovic
« Odgovor #3 poslato: 15. Novembar 2007. u 19:47 »
Uvek sam se pitao da li fotografi fotografisu svoje izlozbe ili nadju druge fotografe za taj posao. Ima li slika sa dogadjaja? Pretpostavljam da su izlozene najbolje fotografija pa mislim da se niko ne bi bunio da ih vidimo ovde kad vec nismo mogli na izlozbi :)
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.

Van mreže VladaM

  • *
  • Poruke: 76
  • Starost: 69
  • Lokacija: Beograd, Vrsac
    • http://www.pbase.com/vmarinkovic
Odg: Izlozba - Vlada Marinkovic
« Odgovor #4 poslato: 17. Novembar 2007. u 00:52 »
Uvek sam se pitao da li fotografi fotografisu svoje izlozbe ili nadju druge fotografe za taj posao. Ima li slika sa dogadjaja? Pretpostavljam da su izlozene najbolje fotografija pa mislim da se niko ne bi bunio da ih vidimo ovde kad vec nismo mogli na izlozbi :)

Reportaza sa izlozbe (prilicno slobodno vidjenje drugara sa DZ) moze da se vidi ovde:

http://www.dizajnzona.com/forums/index.php?showtopic=40924

Izlozene su ove fotografije (naravno, na izlozbi su A 3 formata i uramljene, dakle, izgledaju znatno bolje):

http://www.pbase.com/vmarinkovic/zapisi_izlozba_hemofarm

Kako je izlozba u Vrscu i izbor je pao na vise fotki iz Banata i samog Vrsca.

Van mreže Boda Tajson

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 2.204
  • Starost: 41
  • Lokacija: Novi Sad
Odg: Izlozba - Vlada Marinkovic
« Odgovor #5 poslato: 17. Novembar 2007. u 01:09 »
Haha, odlicne fotke i komentari :) Vidim da smo puno propustili ali ce nadam se biti jos prilika u buducnosti.
Eat healthy. Exercise often. Die anyway.