Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 550213 puta)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.468
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2280 poslato: 01. Septembar 2017. u 21:29 »
Koji bi spektakl bio da je na zrebu bio Iliev umesto Vuletica da poprica sa Terzicem... :laugh:
Kriza u pogresnom trenutkku, suza suzu stize dok ga slusam u drugom delu...
Koj će da prodje grupnu fazu lige Evrope, odma sam video da je naš sa juga  :)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=DCqDO9mD3so" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=DCqDO9mD3so</a>

Sad bez zajebanicije to je samo sport nema razloga mrzeti ni igrace ni navijace protivnickih timova...

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 24
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Sport
« Odgovor #2281 poslato: 02. Septembar 2017. u 17:17 »
Zato smo se danas igrali sa Madjarima :grin: Ovo Spanije osvaja 100%

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.412
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #2282 poslato: 02. Septembar 2017. u 17:46 »
Pregaziše nas Rusi kao brzi voz. Nisam očekivao ovako ubedljiv poraz, ali dobro, ima još utakmica. Ako dobijemo Tursku bićemo 2. ili 3. i izbegavamo Špance u 1/8 finala.
Odbojkaši su na korak osvajanja prvog seta protiv Nemačke.
Fudbaleri igraju protiv Moldavije od 18h.


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 19.8mm
Miljakovac - 22.1mm
prosek - 51.5mm

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.300
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2283 poslato: 02. Septembar 2017. u 18:15 »
Neee izgubise sa tri razlike od Rusije.. :angry:
Ali vuklo se brate sve kilavo ko djavo..isto kao ovo glupo vreme, i sad kad krenu utkamica fudbalska kisa pojaca da ih potpoi nacisto..
Auuu Dolgopolov gazi Troickog.. :/ ajde da se trgne barem u trecem setu.
Odbojkasi cepaju dobro barem! :comeon:

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.300
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2284 poslato: 02. Septembar 2017. u 19:43 »
Joooj ja ne mogu ovo da gledam.. :cf:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.468
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2285 poslato: 02. Septembar 2017. u 19:52 »
Nemci skoro ne grese u polju... A i ovaj voditelj baksuz... Lepo kaze bard Živa 2:0 najopasniji rezultat  :grin:

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.412
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #2286 poslato: 02. Septembar 2017. u 20:14 »
Težak poraz odbojkaša, šteta!
Ovaj užasan dan, kako u sportskom tako i u meteorološkom smislu, su donekle izvukli fudbaleri koji su savladali fudbalsku velesilu Moldaviju sa 3:0. Utakmicu sam gledao na preskoke, uhvatio sam jedan gol (Kolarov za 2:0).


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 19.8mm
Miljakovac - 22.1mm
prosek - 51.5mm

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.338
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Sport
« Odgovor #2287 poslato: 02. Septembar 2017. u 20:19 »
Nisam u Srbiji pa nisam imao priliku da gledam odbojku ali sam pratio kretanje rezultata i ne mogu da se setim da smo nekada izgubili ovako vazan mec na ovaj nacin!
Sva sreca pa nisam gledao jer sam se i ovako dosta nervirao.....

Svaka cast za fudbalere, to sam ispratio. Taman koliko je dovoljno da se upise tri boda a i bilo je lepih akcija i atraktivnih poteza.

Za kosarkase nemam neki poseban komentar, opet nisam gledao ali mislim da je poraz dosao u pravo vreme. Eurobasket je jedno dosta ujednaceno takmicenje gde ima dosta ekipa slicnih po kvalitetu, bice dosta ovakvih meceva sto se kaze na jednu loptu.

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 24
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Sport
« Odgovor #2288 poslato: 02. Septembar 2017. u 21:20 »
Velike sad sanse Crna Gora ima da se sastane sa Srbijom posle grupne faze.Srbija ce najvejrovatnije zavrsiti 2 u grupi a Crna Gora 3.To bi dovelo do prave navijacke scene po ulicama Crne Gore.

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.412
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #2289 poslato: 04. Septembar 2017. u 20:55 »
Koje mučenje košarkaša se nastavlja. Kako samo nedostaje ona igra koja nas je krasila na prethodnim prvenstvima kada smo u grupi sve redom ubedljivo pobeđivali. Delovalo je da smo konačno pronašli svoju igru u odličnoj prvoj četvrtini, a onda očajna igra u drugoj uz mnogo neshvatljivih grešaka i biće jako teško savladati Turke.
U slučaju poraza, biće teško uopšte proći i grupu jer se Belgija pokazala kao neugodan protivnik. A i ako prođemo nekako grupu, bilo ko iz druge (Španija, Hrvatska, Crna Gora) bi bio favorit u osmini finala. Tu sam iz te grupe priželjkivao Češku, ali od toga nema ništa.
Ima još celo poluvreme do kraja, pa možda im krene. Nisu Turci uopšte toliko dobri, koliko su naši loši.


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 19.8mm
Miljakovac - 22.1mm
prosek - 51.5mm

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.468
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2290 poslato: 04. Septembar 2017. u 21:07 »
Kad god vidim Kecmana ovo mi pred ocima   :worthy: :worthy: :worthy: Evo i sada kad sam odgledao najezio sam se  :)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=d-iEAvE_ZbA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=d-iEAvE_ZbA</a>

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.412
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #2291 poslato: 04. Septembar 2017. u 21:28 »
 ^^ Jedan od najboljih poteza koje sam ikad video. I svaki put pogledam sa jednakim užitkom iako nisam navijač Partizana.  :)

Naši malo zaigraše, imamo +8 na početku poslednje četvrtine. Sada samo skoncentrisano.

EDIT: Ipak izgubismo ovo, neverovatno kako se od početka videlo da nemamo snage da idemo na pobedu tu. Sada sledi jako teška bitka sa Belgijom za 4. mesto.


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 19.8mm
Miljakovac - 22.1mm
prosek - 51.5mm


Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.468
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2292 poslato: 04. Septembar 2017. u 21:35 »
^^ Jedan od najboljih poteza koje sam ikad video. I svaki put pogledam sa jednakim užitkom iako nisam navijač Partizana.  :)

Uvek kad pogledam popravi mi dan  :)

Kakva serija Turaka, ne ide, dosta gresaka... 

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.468
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2293 poslato: 04. Septembar 2017. u 21:55 »
Serija Bogdana od 10 poena posle vodjstva Turaka 60:61 odlucila naravno i drugi su bili dobri... Inace shavatio sam da je Bobi bio na Oi ne bi nam nista pomogao...

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.412
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #2294 poslato: 04. Septembar 2017. u 21:55 »
Ne mogu naši da odigraju normalnu utakmicu, svaka se odlučuje u zadnjem minutu. Mnogo oscilacija i preokreta, ali na kraju prelomio Bogdanović, rekao bih. Lakše se diše sad.  :)

Bobi se slabo uklapa u koncepciju igre, u taj defanzivni stil. Koliku je samo minutažu imao Kuzmić koji ništa nije u napadu napravio. Bobi je efikasan u napadu, ali čim uđe u igru Turci daju koš.
Ovoga puta je odskočio Jović, igrao je bez greške.


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 19.8mm
Miljakovac - 22.1mm
prosek - 51.5mm

Na mreži Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.206
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #2295 poslato: 04. Septembar 2017. u 23:03 »
Ne razumem se toliko u basket, ali uz poznatu činjenicu da igramo takoreći sa rezervnim timom, očekivao sam neizvestan meč sa Tuskom, posebno zbog navijača.

I meni kao glavna stvar upada u oči to kolebanje, oscilacija u našoj igri.

Ostalo su kao što rekoste mečevi sa Velikom Britanijom i Belgijom. Prvi protivnik tu stvarno nema šta da traži, i sve sem sigurne pobede bi bilo pravo razočarenje...
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.300
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2296 poslato: 04. Septembar 2017. u 23:03 »
Ma bravo kosarkasi!! :comeon:
Svaka pobeda je pobeda, takav je sport!
Sad laksi posao u grupi, a onda žestoko kreće! Verujemo u vas! :laie: :nnc: :comeon:

@ Bart
Ode Muguruza Bogte :( ..Kvitova se naoštrila, bice zanimljivo protiv Venus!  :hm:
Dobro si rekao za Rafu. Izgleda da uzima pobedu, ali ima jos dosta..

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 24
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Sport
« Odgovor #2297 poslato: 05. Septembar 2017. u 00:28 »
Drzite gace stizu vam Crnogorci vjerovatno u osmini :grin:
CG ima jak tim,al imamo jednog olosa od trenera Tanjevica koji veze nema o kosarci.Cak protiv Spanije nije uveo najjacu petorku. :hm:
--------------------------------------
Nova pobjeda fudbalske reprezentacije Crne Gore,napokon imamo tim koji je za svaki respekt,a o Joveticu nemam rijeci :worthy:

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.468
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2298 poslato: 05. Septembar 2017. u 00:36 »
 ^^ Mare i meni krivo za Muguruzu ali Kvitova je razbijacica i kada igra dobro veoma tezak protivnik....

Drzite gace stizu vam Crnogorci vjerovatno u osmini :grin:
CG ima jak tim,al imamo jednog olosa od trenera Tanjevica koji veze nema o kosarci.Cak protiv Spanije nije uveo najjacu petorku. :hm:
--------------------------------------
Nova pobjeda fudbalske reprezentacije Crne Gore,napokon imamo tim koji je za svaki respekt,a o Joveticu nemam rijeci :worthy:

Niksic 3 pa zar ne vidis da skriva karte za cetvrtfinale, sto ce da uvede junacku prvu petorku u prvu utakmicu to cuva za finale protiv Spanije... A Jovetic legenda, grobar  :D

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.468
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2299 poslato: 05. Septembar 2017. u 12:09 »
Brat Delpo  :worthy: :worthy: :worthy: