Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 546733 puta)

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Sport
« Odgovor #2320 poslato: 06. Septembar 2017. u 10:10 »
Što se tiče košarke da bi bili prvi moraju Letonci da dobiju Tursku, a mi Belgiju. Ukoliko Letonci dobiju Tursku imamo tri reprezentacije sa jednim porazom i gleda se međusobna koš razlika. Kako se niko međusobno ne sastaje tu se već zna da smo najbolji +7. Da je Letonija dobila 17 razlike Ruse bili bi oni, tako nešto. Najbitnije je da mi dobijemo Belgiju, a sad koji ćemo biti nije ni bitno. Nema kalkulisanja, najbolji moraju sve da pobeđuju. Verujem i da u onoj grupi ima dosta reprezentacija koje žele nas da izbegnu.

Što se tiče fudbala veoma sam zadovoljan kako igramo u kvalifikacijama. Sada smo jako blizu. Trebaju nam dve nerešene utakmice ili jedna pobeda. Recimo da igramo nerešeno sa Austrijom i da Wales dobije obe naredne utakmice, čak i tada bi nam verovatno nerešeno sa Gruzijom bilo dovoljno. Međutim to su teorije, ne bih ni ovde kalkulisao nego bih voleo da pobedimo obe preostale utakmice. Svaka utakmica je bitna i donosi nam nove bodove na fifinoj rang listi te bi u narednim kvalifikacijama možda bili u nekom boljem, povlašćenijem šeširu. Inače ja mislim čak i obe da izgubimo da ćemo se verovatno kvalifikovati tj. ne očekujem da neko sakupiti više od 18 bodova do kraja pored nas. Svi su zaboravili da pored toga što Vels i Irska igraju međusobno, sledeću Vels gostuje u Gruziji koja je odlična i koja je u poslednje dve utakmice igrala nerešeno i sa Irskom i sa Austrijom.

Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.174
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #2321 poslato: 06. Septembar 2017. u 12:25 »
Mislim da će naši, povučeni ovom pobedom u gostima stisnuti zube, otići po pobedu i u Austriji i napraviti uvertiru za pravu feštu u Beogradu.

Austrija je ionako bez šansi, demoralisana, treba to iskoristiti.

Pobedom nad Irskom otvorili smo veliku šansu Velšanima, oni su ovo i priželjkivali.
NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2322 poslato: 06. Septembar 2017. u 17:49 »
@ Milosh

Hmmmm vidis to mi potpuno promaklo.. :)

@ Bart

Ali neverovatno, oba meca ženska juče 6:3, 3:6, 7:6, oba su dobile Amerikanke, Venus i Sloane Stephens..zanimljivo je da su do sada njih dve samo jednom igrale i pobedila Stephens...moze se desi da bude sveamericko polufinale..videcemo danas..

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2323 poslato: 06. Septembar 2017. u 19:29 »
@ Bart

Ali neverovatno, oba meca ženska juče 6:3, 3:6, 7:6, oba su dobile Amerikanke, Venus i Sloane Stephens..zanimljivo je da su do sada njih dve samo jednom igrale i pobedila Stephens...moze se desi da bude sveamericko polufinale..videcemo danas..
Pre nego sto su poceli mecevi sam pomislio oba meca dobijaju Merikanke i tako i bi... Evo i Vandervege ide ka tome... Mericki US open... Nadam se da Delpo osvoji jer jer gotivan lik a i Kaja Kanepi jer nije Merikanka  :D

Garbinje novi broj 1  :comeon:
« Poslednja izmena: 06. Septembar 2017. u 20:15 Bart »

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2324 poslato: 07. Septembar 2017. u 08:46 »
Opaaa Garbinje novi broj 1! :comeon:
Delpo dobio Rodju! :laie:
Sveamericko polufinale kod zena.. :grin:

Uf da li Delpo može i Rafu?!?!?

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2325 poslato: 07. Septembar 2017. u 20:18 »
Ozbiljno igraju Letonci +9 za njih... Eto oni se bore da igraju sa Crnom Gorom i tu su favoriti dok ako izgube idu na Spaniju i tu je kraj price njihove...  Nama najverovatnije komsije Madjari protivnici...

Uf da li Delpo može i Rafu?!?!?
To se i ja pitam... Mislio sam da ce na krilima pobede nad Timom pobediti i Rodju a za Nadala ne znam... Ako Nadal miksuje spinovima ne znam kako ce se Delpo snaci...


Porzingis na filmu...
« Poslednja izmena: 07. Septembar 2017. u 20:52 Bart »

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #2326 poslato: 07. Septembar 2017. u 21:50 »
Odličan rasplet za nas. U osmini finala protiv Mađara koji su, bez da ih potcenim, zalutali u nokaut fazu.
Potencijalni rivali u četvrtfinalu Finska i Italija. Finska je tu favorit i verovatno idemo na njih. U polufinalu može svašta, ali važno je da neće biti Španija. Ali o tom po tom, korak po korak.


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.338
  • Starost: 39
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Sport
« Odgovor #2327 poslato: 07. Septembar 2017. u 22:01 »
Da, zaista odlican rasplet i veoma lak protivnik u nastavku turnira.
Letonija me nije iznenadila veceras, ocekivao sam da ce pobediti veoma lose Turke.

Finska nije za potcenjivanje, setite se kako su nas namucili pre dve godine. Ovo sve vazi ukoliko pobede Italiju sto i ocekujem.

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2328 poslato: 07. Septembar 2017. u 22:32 »
Sta li je Sarenac rekao za ono sa stitom ili na njemu pojma neam... Jos nisam shvatio a nema ga na yt  :grin:

Letonija-CG u 11:30 a mi u 14:15 sto je ipak prihvatljivo

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #2329 poslato: 08. Septembar 2017. u 10:27 »
 ^^

"Tako je bre, hahaha"



padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2330 poslato: 08. Septembar 2017. u 11:43 »
 ^^ Macvan jedini kosarkas koji je bio i 2010. godine u repki kad bilo svetsko u Turskoj a i danas, to je ono cuveno gazenje linije kada nas Turci pobedili valjda u polufinalu...

Inace na danasnji dan pre 15 godina... Kakva reprezentacija, kakvi igraci.... Stojakovic 29 poena...
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=d5corBIpISc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=d5corBIpISc</a>

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #2331 poslato: 08. Septembar 2017. u 11:56 »
^^ Ne samo 2010, već i 2009 na onom EP gde smo napravili pravo čudo i osvojili srebro kada niko nije mogao prognozirati takav rasplet. Naravno, tada nije imao tako tako značajnu ulogu kao na ovom evropskom i svetskom prošle godine, ali svakako jedan od igrača koji je ostavio značajan trag u reprezentaciji. A ovaj gif što sam okačio obožavam. :D

Ih, prošlo 15 godina. Sećam se kao da je juče bilo, slavilo se tada čitavu noć. Od tada mi je košarka najdraži sport. :)


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm


Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2332 poslato: 08. Septembar 2017. u 23:27 »
Ja sve sportove volim ali mi fudbal na prvom mestu mozda i zato sto sam ga pre igrao mnogo...
Lepe utakmice u osmini finala... Mec Litvanije i Grcke ako Grcka odigra normalno moze biti zanimljiv, Letonije i Crne Gore isto zanimljiv mec mora CG da uspori igru i igra pozicione napade inace ce ih ovi nadtrcati i nadskakati a i bolji su u sutu za 3 mada to se ne zna kada moze da stane... Hrvatska jeste favorit ali mislim da ih Rusi mogu dobrano namuciti ali zavisice od Sveda mnogo... Ne mogu da procitam mec Finske i Italije pre svega jer je Mesina trener i to je veoma zanimljiv mec...

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2333 poslato: 08. Septembar 2017. u 23:53 »
I ja volim gotovo sve sportove... :D

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2334 poslato: 08. Septembar 2017. u 23:54 »
@ Bart

Sloveniju nisi spomenuo, u grupi su imali svih pet pobeda kao i Spanci..

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2335 poslato: 09. Septembar 2017. u 07:11 »
@ Bart

Sloveniju nisi spomenuo, u grupi su imali svih pet pobeda kao i Spanci..
Nisam ih spomenuo jer ocekujem njihove sigurne pobede, ovo gore sam pisao o potencijalno  zanimljivim i neizvesnim mecevima...

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2336 poslato: 09. Septembar 2017. u 08:03 »
Aha, ok.. :)

Ode Delpo :(
Rafa je terminator na ovom turniru, ali Bogami Anderson razara servisom..

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.351
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #2337 poslato: 09. Septembar 2017. u 08:33 »
Počinje grupna faza EP. Od 8 mečeva, po kladionicama su samo 3 sa izvesnim ishodom, a to su pobede Španije, Srbije i Slovenije, osim ako se čudo ne desi. Preostalih 5 mečeva prilično neizvesni, iako u svakom postoji blagi favorit.

Što se tiče Letonije i CG, iako je Letonija blagi favorit, verujem da Crna Gora može da napravi iznenađenje. Najveća nada mi je da će Vučević moći da zaustavi Porzingisa. Nikola je sjajan igrač i na ovom prvenstvu nije pokazao sve što zna, pa se nadam da će sada da zablista kad je najpotrebnije.

Ja sve sportove volim ali mi fudbal na prvom mestu mozda i zato sto sam ga pre igrao mnogo...

Ja ne mogu reći baš da volim sve sportove, uglavnom pratim one najpopularnije. A košarku i volim najviše jer sam je igrao kao klinac. Bio sam dosta talentovan, imao sam odličan šut, ali me mrzelo da igram odbranu. :D


padavine u februaru 2024:
Vračar - 4.3mm
Miljakovac 4.8mm
prosek - 43.5mm

padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac - 27.2mm
prosek - 48.7mm

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.291
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2338 poslato: 09. Septembar 2017. u 08:56 »
A Rajs bre za CG, kad se aktivira nema zaustavljanja.. :grin: :comeon:

Ja navijam za Srbiju, Sloveniju, Crnu Goru, Rusiju, Grčku, Finsku, Španiju, jedino ne znam izmedju Francuske i Nemačke koga izabrati...  :D

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.451
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2339 poslato: 09. Septembar 2017. u 09:05 »
A košarku i volim najviše jer sam je igrao kao klinac. Bio sam dosta talentovan, imao sam odličan šut, ali me mrzelo da igram odbranu. :D
Dzejms Hardene ti li si?  ;)  :grin:


Ja navijam za Srbiju, Sloveniju, Crnu Goru, Rusiju, Grčku, Finsku, Španiju, jedino ne znam izmedju Francuske i Nemačke koga izabrati...  :D
Kad procita prvi deo recenice reko pa za kog ti ne navijas na ovom prvenstvu ali u u drugom delu sam shvatio da mislis da navijas za te ekipe u mecu tj osmini finala da prodje...  :)