Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 549104 puta)

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.077
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #2360 poslato: 10. Septembar 2017. u 19:56 »
 ^^

Очекујем тврду утакмицу, видећемо како ће комшије сачувати Шведа, али и Мозгова који може бити X фактор пошто су на "петици" веома танки Хрвати...

Ја сам убеђен да идемо у полуфинале, Италија колико год да је квалитетна може да нам парира једино ако шутерски полуде што се надам неће десити, иако имају доброг тренера нису покривени на свим позицијама тако да мислим да не би требало да имамо проблема, плус нам традиционално леже.

Коначно почиње оно право, мислим да је по мени треба већ од следећег првенства смањити број екипа јер је већина утакмица групне фазе као да су те пушком натерали да гледаш.


Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.458
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2361 poslato: 10. Septembar 2017. u 19:56 »
Moja prognoza je da su Rusi blagi favoriti, ali bolje da ne pogađam jer sam sve omašio na ovom Eurobasketu. :D
Odo da singliram Hrvate  :grin:

Ja navijam za Ruse ali mislim da su Hrvati blagi favoriti jer je Saric kompletniji igrac od svih drugih centara i krilnih centara Rusa moze da izvuce svog cuvara a i nekako su mi kompletnija ekipa ali ako Rusi zategnu odbranu moze svasta da bude a i najbolja utakmica dana... Hrvati su oslabljeni nedostaju im Modric i Perisic   :grin:  :laugh:

Ne mog sastavim 2 ozbiljna posta i tako ti je to...  ;)

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.398
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #2362 poslato: 10. Septembar 2017. u 20:09 »
 ^^ Podseti me na duhovit komentar na jednom internet portalu da smo razbili jedino Belgijance, jer im nije igrao Lukaku.  :D
A bogami Hrvatima, pored pomenute dvojice, ne igra ni Rakitić. A ni Hezonja.


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 17.1mm
Miljakovac - 18.0mm
prosek - 51.5mm

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.458
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2363 poslato: 10. Septembar 2017. u 21:05 »
 ^^ Vidi se da ga nema Rakitic, nedostaje im kreativnosti po desnoj strani  :grin:

Hrvati busni u reketu... Izgleda da ce biti ovo najzanimljivija utakmica danas...

Van mreže risbo gr

  • ***
  • Poruke: 3.995
  • Starost: 36
  • Lokacija: Grocka (25km JI od BG-a ~ 100mnv)
Odg: Sport
« Odgovor #2364 poslato: 10. Septembar 2017. u 21:12 »
A sad malo i ja da iskomentarisem basket koji sam od malih nogu poceo da treniram  :grin:
Mislim da cak i ovaj nas " B Tim" igra sa pola gasa. Danas su igrali koliko je bilo i potrebno za pobedu. Mislim i da Sale krije malo karte, pred odlucujuce utakmice  :) Pogotovo defanzivno gde smo na nekih 60-70% mogucnosti i gde bas pocev od utakmice protiv Italije ima da zategnemo i svedemo ih na 60-70poena. Jer je nasa reprezentacija ofanzivno limitirana i imamo nekoliko igraca koji su jako tanki u napadu. Tako da ako zelimo medalju Odbrana mora da se zategne!!!
A sad cetvrtfinala: Spanci ce dobiti Nemce u mecu na veliki broj poena, Uz svo duzno postovanje Slovenije koji nemaju poraz- Ocekujem pobedu Letonije koja je Hit :) Nemojte se iznenaditi i da u polufinalu iznenade  :grin:
Grcka zna kad da zapne i nekako mi mirise da bi mogla dobiti Rusiju/Hrvatsku( mislim Rusiju navijacki)
Moj tip Spanija-Letonija, Srbija-Grcka polufinala ;)

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.458
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2365 poslato: 10. Septembar 2017. u 21:27 »
 ^^ Slazem se da ne igramo defanzivu maksimalno...

Zanimljivosti...
Pau Gasol i Navaro Huan Karlos igraju ovo EP sa 37. godina...
Kod nas su u reprezentaciji igrali: Predrag Danilovic  do 30. godine(tada zavrsio karijeru posle OI u Sidneju) a Pedja Stojakovic i Vladimir Radmanovic do 26. godine...

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.398
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #2366 poslato: 10. Septembar 2017. u 21:45 »
Ali ovaj Šved mi je tako gotivan lik, ovako kao pojava podseća na Teodosića. :) Ta njegova konstantna faca kad da trojku "nisam namerno". :D
A sa druge strane Bogdanović retko iritantan lik.
Nadam se da Rusi mogu do pobede, za sada su za nijansu bolji.
Odlična utakmica, najbolja danas!


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 17.1mm
Miljakovac - 18.0mm
prosek - 51.5mm

Van mreže Niksic 3

  • **
  • Poruke: 570
  • Starost: 24
  • Lokacija: Nikšić,Crna Gora.
Odg: Sport
« Odgovor #2367 poslato: 10. Septembar 2017. u 22:03 »
Ali ovaj Šved mi je tako gotivan lik, ovako kao pojava podseća na Teodosića. :) Ta njegova konstantna faca kad da trojku "nisam namerno". :D
A sa druge strane Bogdanović retko iritantan lik.
Nadam se da Rusi mogu do pobede, za sada su za nijansu bolji.
Odlična utakmica, najbolja danas!
Dobili su ovo Rusi,14 razlike je ne moze se to lako stici,evo Žorić ubaci slobodno pa je sad 13 poena.

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.458
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2368 poslato: 10. Septembar 2017. u 22:33 »
Ko bi(Brajant) reko da ce nasa utakmica sa Madjarima biti najzanimljivija...  Bogdanovic jednodimenionalan igrac Saric nista posebno previse statican, role player u NBA, starter ne verujem da ce biti, cini mi se da je isti igrac kao pre neku god... Mi u finale OI izgubili samo 30 razlike od Amera i uzeli srebro... Sta reci za ovo veceras... Pobedio je bolji tim...

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.077
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #2369 poslato: 11. Septembar 2017. u 00:13 »
На крају заиста шокантна разлика, али далеко је Хрватска од озбиљне репрезентације не може никако мозак екипе бити Роко Укић без икаквог омаложавања играч за АБА лигу, плус ово што је Барт рекао тако да овај пораз и није неко изненађење али разлика свакако јесте.

Не могу да прежалим што играмо без Теа, Јокића и Бјелице прошетали би се до злата после 16 година.  :cry:

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.398
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #2370 poslato: 11. Septembar 2017. u 15:32 »
 ^^ Bili smo na prethodnom Evropskom sa Teom i Bjelicom, prošetali se do polufinala, pa na kraju ispali od Litvanije. Nikad se tu ne zna, isto tako možemo sada kao otpisani da uzmemo medalju.

Evo rasporeda:



Koliko je naša grupa bila jaka, najbolje govori podatak da su 3 od 8 reprezentacija u četvrtfinalu iz naše grupe. U ovim utakmicama će biti mnogo neizvesnosti. Rekao bih da je jedino izvesna pobeda Španije protiv Nemačke, koja je i sa samim plasmanom u četvrtfinale nadmašila očekivanja.
Mi smo blagi favoriti protiv Italije, nekako sam optimista pred tu utakmicu. A ove preostale dve jednostavno nemaju ni blagog favorita. I po kladionicama su potpuno ujednačene šanse.
Nama se baš posrećilo sa rasporedom, tako i da ispadnemo sad, ne možemo da krivimo lošu sreću. Sve tri ekipe (dve potencijalne) koje nas čekaju do eventualnog finala smo pobedili već u pripremnim utakmicama. Biće teško, ali ajde da se nadamo. :)


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 17.1mm
Miljakovac - 18.0mm
prosek - 51.5mm

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.295
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2371 poslato: 11. Septembar 2017. u 15:42 »
Sad navijam za Srbiju, Rusiju, Sloveniju i Spaniju... :D


Van mreže Kimi

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 17.197
  • Starost: 29
  • Lokacija: Novo Selo,Vrnjačka Banja (za vreme studiranja Beograd,Dorćol)
Odg: Sport
« Odgovor #2372 poslato: 11. Septembar 2017. u 15:43 »
Polufinalisti Španija, Litvanija, Grčka i naravno Srbi.

Pa da me vidim, mogao sam možda i kakav tiket da uplatim.  ;)

NEVREME NIKADA NE DOLAZI SA JUGOZAPADA !(ovde ??? )

*Znaš onaj osećaj kada u jugozapadnom strujanju oblačnosti vidiš da uveče ili noću seva sa jugozapada ?? NE.......*

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.295
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2373 poslato: 11. Septembar 2017. u 15:46 »
Polufinalisti Španija, Litvanija, Grčka i naravno Srbi.

Pa da me vidim, mogao sam možda i kakav tiket da uplatim.  ;)

Opet mesas Litvaniju i Letoniju!! :ranting: :grin: :laugh: :rofl:

Van mreže mareeram

  • ****
  • Poruke: 5.295
  • Lokacija: Beograd
Odg: Sport
« Odgovor #2374 poslato: 12. Septembar 2017. u 22:32 »
Auu kakav meč!! :laie: :worthy:
Najbolji ubedljivo..
Letonija je nametnula NBA košarku, i bilo je atraktivno, Slovenija se odlično snašla..
Ja navijao kao na iglama za Sloveniju kao da je naša reprezenatcija.. :D
Bogami nas je debelo ovaj put pogledala sreća sa žrebom, polufinale Slovenija-Španije je po kvalitetu trebalo biti finale, ruku na srce, realno..
Ali neka, nas nikad sreća ne služi sa žrebom, redje da nas jednom pogleda.. :grin:

A, ovaj mali Dončič je zver! :O :worthy:

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.398
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #2375 poslato: 12. Septembar 2017. u 22:54 »
Utakmica Slovenija - Letonija je bila prava poslastica za ljubitelje košarke. Navijao sam za Slovence kao da su igrali naši, svaka im čast! :) Sa ovakvom igrom i ovakvim pristupom ulaze kao blagi favoriti u polufinale, protiv Španaca koji nisu pokazali ama baš ništa osim individualnih kvaliteta braće Gasol za koje smo znali od ranije.
Još dva neizvesna meča sutra. I dalje ne znam za koga da navijam između Grčke i Rusije, neka pobedi gori. :)


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 17.1mm
Miljakovac - 18.0mm
prosek - 51.5mm

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.458
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2376 poslato: 12. Septembar 2017. u 23:01 »
Primetno je da veceras odbrane i nije toliko bilo ali nisu ovo ekipe koje bas i znaju da je odigraju kvalitetno mada bilo je igraca koji se ne mogu braniti... Sto se tice Doncica odlican je ali veceras za njegovu sjajnu partiju je odlucila ona userska trojka od tablu, laknulo mu je i opustio se i posle pokazao da ima štofa... Ja i dalje mislim da su Spanci favoriti jer oni umeju da zategnu odbranu i imaju sjajnu centarsku liniju na koju Slovenci tvinerom Rendolfom i Vidmarom koji je Aba centar ne znam kako ce odgovoriti i veliko iskustvo i pobednicki mentalitet, duzu klupu i na ovim ostalim pozicijama 1 ,2 i 3 nisu slabiji osim mozda malo na 1... Ali mogu ih Slovenci pobediti ali ipak mislim da zavisi od Spanaca....

Van mreže Joe

  • Administrator
  • ******
  • Poruke: 10.802
  • Starost: 42
  • Lokacija: Novi Sad, Liman
Odg: Sport
« Odgovor #2377 poslato: 13. Septembar 2017. u 06:43 »
Ja isto ne znam za koga da navijam večeras u meču Grčka - Rusija. Čas sam na strani jednih, čas na strani drugih. Možda bih voleo pre Ruse da im se osvetimo za poraz u grupi. Onda će za njih važiti pravilo da je jako teško dobiti istu ekipu dva puta na turniru. Sa druge strane Grčko smo dobili na pripremnoj utakmici usred Atine i pokazali da možemo da ih pobedimo.
Ma nek mi za početak dobijemo Italijane, neće biti ni malo lako.

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.398
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #2378 poslato: 13. Septembar 2017. u 11:17 »
Naravno, ako prođemo Italijane, očekujem da bi nam u polufinalu za nijansu lakši protivnik bila Rusija, baš zbog stvari koje je Joe naveo.
Čekamo večerašnji rasplet. :)


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 17.1mm
Miljakovac - 18.0mm
prosek - 51.5mm

Van mreže Bart

  • ****
  • Poruke: 9.458
  • Lokacija: Niš
Odg: Sport
« Odgovor #2379 poslato: 13. Septembar 2017. u 13:29 »
Eurobasket 2017 Quarterfinals Attendance:
Germany vs Spain: 1.845
Slovenia vs Latvia 2.651