Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: April 2014- III dekada  (Pročitano 94266 puta)

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.973
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: April 2014- III dekada
« Odgovor #440 poslato: 30. April 2014. u 20:38 »
Kisa je konacno stala, i skoro se razvedrilo.
Jedna slika oblacnosti koja je ovom kraju donela lepu kisu.


Van mreže aca asceric

  • ***
  • Poruke: 2.416
  • Starost: 26
  • Lokacija: Zemun Polje ( Plavi Horizonti ) 82 m.n.v.
Odg: April 2014- III dekada
« Odgovor #441 poslato: 30. April 2014. u 21:13 »
Danas je bio jak pljusak kod mene u skoli sve je bilo pod vodom cula se i grmljavina jedno 3 puta .

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: April 2014- III dekada
« Odgovor #442 poslato: 30. April 2014. u 21:41 »
Danas ništa posebno.
Evo male tabele padavina od juče ... mesta su iz moje okoline (15-ak km u prečniku) ...
Bašaid 35mm
Čestereg 28mm
Banatsko Karađorđevo 46mm
Torda 58mm.

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: April 2014- III dekada
« Odgovor #443 poslato: 30. April 2014. u 21:58 »
Dan ispod očekivanja. Kasno se razvedrilo, pa nije bilo dovoljno energije za jače razvoje u ovom delu Srbije. Zato je u Vojvodini i danas bilo jačih oluja. Nadam se da će neki od narednih dana iznenaditi nekom olujom ovde. Što se tiče padavina, danas je u Leskovcu palo 33 mm, a u Banatskom Karlovcu juče 48 mm.

Predveče je, ipak, ovde bilo udaljene grmljavine - evo ga i taj Cb istočnije odavde:





Van mreže ocelot

  • ***
  • Poruke: 3.453
  • Starost: 35
  • Lokacija: Zaječar
Odg: April 2014- III dekada
« Odgovor #444 poslato: 30. April 2014. u 23:12 »
ostatak dana doneo je nekolicinu pljuskova koji su se smenjivali sa slabim prodorima sunca

za razliku od juče, ovde je danas bilo promenljivo vreme

Van mreže ssoney

  • **
  • Poruke: 1.731
  • Starost: 44
  • Lokacija: Vrsac
Odg: April 2014- III dekada
« Odgovor #445 poslato: 30. April 2014. u 23:32 »
Dan ispod očekivanja. Kasno se razvedrilo, pa nije bilo dovoljno energije za jače razvoje u ovom delu Srbije. Zato je u Vojvodini i danas bilo jačih oluja. Nadam se da će neki od narednih dana iznenaditi nekom olujom ovde. Što se tiče padavina, danas je u Leskovcu palo 33 mm, a u Banatskom Karlovcu juče 48 mm.

U odnosu na Banatski Karlovac ja prolazim mnogo losije od ovih prolecnih ciklona sto se padavina tice, a samo je 22 km razdaljine. Kod mene je sto se danasnjeg dana tice palo 7.3mm. Za sada nikako da me zahvati dobar pljusak. Svi oblacni sistemi prolaze ispod ili iznad Vrsca, po radaru.

Trenutno oblacno i tiho, bez vetra. 13 C.