Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 549405 puta)

Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Odg: Sport
« Odgovor #1080 poslato: 03. Avgust 2012. u 13:33 »
Proslo je cetiri godine od velike sramote svetskog sporta. .  trke koja uz onu Useinovu na 100 m bila najpopularnija,najgledanija i najvaznija. . . Kada je nas Milorad Cavic pobedio Felpsa u trci na 100 m delfin medjutim Milorada je pobedila OMEGA,koja je Felpsu izmerila za stotinku bolje vreme od Cavica i ako je svima bilo jasno da je Cavic ustvari dobio za nekoliko stotinki prednosti. . . cak je Americki komentator rekao: "Ohhh noooo but yes yes" Kako da ne lopOVI !. . . Svi su mediji bili slozni, da je Cavic i zvanicno dobio Felpsa,da bi se o njemu kao sportisti najvise pricalo jer bi zaustavio Felpsov i Americki plan. .  Podseticu da se vecina Americkih sportista nikada nije podvrgla doping kontroli,i da je javna tajna da se vecina njih takmici (i osvaja medalje) na "super tableticama"

EVO DA SE PODSETIMO PRESUDNOG TRENUTKA:



Vceras,posle teske operacije ledja 2010,kada su mu mnogi proglsavali kraj karijere. . . Veceras 4 godine stariji(ipak nije to vise samo 24 godine) ,veceras je poslednja prilika da se ispravi istorijska nepravda,i ko zna kada ce i da li ce neko ikada u buducnosti plivati ispod 50 Sek,i verovatno ce za 50 60 godina svi priznati da je Cavic bio bolji. . . medjutim veceras je njegova poslednja sansa. . .

Ako je iko zasluzio da uzme 100 medalju za Srbiju,onda je to veliki Srbin Milorad Cavic! Ajmo Milorade ajmo legendo veceras,za slavu za Srbiju !

Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.392
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Sport
« Odgovor #1081 poslato: 03. Avgust 2012. u 16:39 »
Ako je iko zasluzio da uzme 100 medalju za Srbiju,onda je to veliki Srbin Milorad Cavic! Ajmo Milorade ajmo legendo veceras,za slavu za Srbiju !

E vala jeste! Dace Bog  :pop:
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina

Van mreže ivkeBgd

  • **
  • Poruke: 1.693
  • Lokacija: Umčari-okolina Grocke
Odg: Sport
« Odgovor #1082 poslato: 11. Avgust 2012. u 23:05 »
Čestitke crnogorkama na osvojenom srebru,malo im je falilo da uzmu zlato ali mislim da su ih sudije dosta oštetile,pokazali su kako to izgleda borbenost našim rukometašima i odbojkašima i odbojkašicama koji nijednu pobedu nisu ostvarili.Srbija za sada podbacila od mnogih očekivanja spali smo na to da nam medalje donose oni sportisti u kojima država ništa ne ulaže.Sada jedina nada za zlato je tekvondo,čekamo za koji min...

Van mreže ivkeBgd

  • **
  • Poruke: 1.693
  • Lokacija: Umčari-okolina Grocke
Odg: Sport
« Odgovor #1083 poslato: 11. Avgust 2012. u 23:29 »
1 ZLATO POD IMENOM SRBIJA,BRAVO MILICE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first: :first:

Van mreže ciklon

  • ****
  • Poruke: 5.338
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrbas
Odg: Sport
« Odgovor #1084 poslato: 12. Avgust 2012. u 00:25 »
Sve cestitke za prvo zlato na ovim OI. Devojka razbija, u bukvalnom smislu!  :super: :first:

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Sport
« Odgovor #1085 poslato: 12. Avgust 2012. u 08:31 »
Bravo za Milicu!!! :first:

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.078
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #1086 poslato: 12. Avgust 2012. u 11:13 »
Тек сад сазнајем, пошто сам био синоћ у Гучи. Браво за Милицу!  :first:

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.078
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #1087 poslato: 12. Avgust 2012. u 19:21 »
Браво за наше ватерполисте који су играли и против судија, имали смо срамно суђење али је ипак победила правда и срце!
Свака част!

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Sport
« Odgovor #1088 poslato: 13. Avgust 2012. u 15:41 »
Браво за наше ватерполисте који су играли и против судија, имали смо срамно суђење али је ипак победила правда и срце!
Свака част!
Uff ... ja nisam mogao da gledam do kraja ... užas jedan od suđenja! Tako sam se pre neki dan iznervirao kada je Vojvodina igrala protiv Rapida ... kako je moguće da sudija do 70 i nekog minuta sudi bez greške, a onda napravi nekoliko katastrofalnih grešaka. Ne navijam za Vojvodinu, ali bih komentarisao isto da je bilo koji drugi tim u pitanju!!!
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:392486-Vojvodina-poslala-zalbu-u-UEFA-Sudija-nas-izbacio

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.078
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #1089 poslato: 13. Avgust 2012. u 16:54 »
Гледао сам снимак и не знам где је судија видео пенал  :oboze:, и ако навијам за други тим, жао ми је Воше.

Van mreže nemanja

  • *
  • Poruke: 135
  • Starost: 30
  • Lokacija: Istanbul
Odg: Sport
« Odgovor #1090 poslato: 30. Avgust 2012. u 22:32 »
Za ovo što se desilo u Bordou ja stvarno nemam reči! Taman u 90. minutu 2:2,pomislih gotovo je,Zvezda ide dalje... A onda.. Onaj penal. I gol... Samo što infarkt nisam dobio.....  :cry: :nelupaj: :neznam:

Van mreže Milosh

  • Moderator
  • ******
  • Poruke: 22.400
  • Starost: 34
  • Lokacija: Miljakovac, jugozapad BG
Odg: Sport
« Odgovor #1091 poslato: 30. Avgust 2012. u 22:51 »
I ja sam i dalje u šoku. :o Još uvijek ne mogu da vjerujem šta se sve izdešavalo, koliko preokreta, iznenađujućih golova i bespotrebnih grešaka. Taman kad smo počeli da slavimo, evo ga penal za Bordo, da ne povjeruje čovjek. :(

Čestitke Partizanu plasman u Ligu Evrope! :)


padavine u martu 2024:
Vračar - 26.0mm
Miljakovac 27.2mm
prosek - 48.7mm

padavine u aprilu 2024:
Vračar - 17.5mm
Miljakovac - 19.3mm
prosek - 51.5mm


Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Sport
« Odgovor #1092 poslato: 30. Avgust 2012. u 23:26 »
Ovo je kap koja je prelila casu.Muka mi je vise da zvezda gubi.Ne moze se ziveti na staroj slavi.Ovi igraci danasnji nisu nikakvi,ali bas nikakvi.Jednostavno Srbija nije zemlja fudbala i tu je kraj.Slabi smo mnogo.Samo lopovisanje.

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.078
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #1093 poslato: 31. Avgust 2012. u 02:20 »
Добра утакмица и одлично навијање (на северу), на игру нисам много обраћао пажњу али све у свему није лоше.

Van mreže nemanja

  • *
  • Poruke: 135
  • Starost: 30
  • Lokacija: Istanbul
Odg: Sport
« Odgovor #1094 poslato: 31. Avgust 2012. u 10:17 »
Ovo je kap koja je prelila casu.Muka mi je vise da zvezda gubi.Ne moze se ziveti na staroj slavi.Ovi igraci danasnji nisu nikakvi,ali bas nikakvi.Jednostavno Srbija nije zemlja fudbala i tu je kraj.Slabi smo mnogo.Samo lopovisanje.
Slazem se! Mada moramo da priznamo da su solidno odigrali ovu utakmicu... A steta. Stalno obecavaju neke rezultate ,a ne mogu da pobede ni neke selende. Stvarno nas fudbal je propao,kao i drzava.....  :nelupaj:

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.575
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Sport
« Odgovor #1095 poslato: 31. Avgust 2012. u 15:53 »
Žao mi je što Zvezda nije prošla. Falilo je malo sreće ... :(
Čestitke Partizanu na prolasku u Ligu Evrope, međutim, moraće MNOGO bolje ako hoće nešto u toj Evropi i da urade. Protivnici Inter, Rubin i Nefči.  :o

Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Odg: Sport
« Odgovor #1096 poslato: 06. Decembar 2012. u 22:54 »
auuuuu PM LEPU... !!! KOLIKO PARTIZAN NEMA SRECE. . . JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJJJJJJJJJ JJJ   :doh:  :doh:  :doh:  :doh:

bARSA KOJA SVE DERE DOBIJA PARTIZAN U POSLEDNJIM SEKUNDAMA    :doh:  :doh:  :doh:  :nelupaj:  :nelupaj:  :nelupaj:  :nelupaj:  :nelupaj:

Van mreže Fraka

  • **
  • Poruke: 821
  • Lokacija: Kotor - World wide
Odg: Sport
« Odgovor #1097 poslato: 06. Decembar 2012. u 23:03 »
Sreca, ili duletova odluka iz 1965. kad odbrane nisu postojale pa se islo na sut za pobjedu. No da ne idemo u off.

GFS slican ECu...

Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Odg: Sport
« Odgovor #1098 poslato: 06. Decembar 2012. u 23:08 »
Sreca, ili duletova odluka iz 1965. kad odbrane nisu postojale pa se islo na sut za pobjedu. No da ne idemo u off.

GFS slican ECu...

Poslednji off: Dule gotovo uvek ostavlja poslednji napad Partizanu,da mi odluzujemo sami o sudbini,problem je ocajan plej gordic,MIlosavljevic dva puta pred produzetke,ona izgubljena lopta i faul bez potrebe. . i na kraju Musli  :nelupaj:

Ali mladi su svi ,barsa bez poraza, dere sve redom, cska 20 razlike,nemamo srece koji put gubimo pola kosa  :doh:

Van mreže slobopfc

  • **
  • Poruke: 771
  • Starost: 44
  • Lokacija: Beograd-Krnjaca
Odg: Sport
« Odgovor #1099 poslato: 06. Decembar 2012. u 23:27 »
Vidim da se Srbin I Fraka pored meteorologije dobro i u kosarku razumeju. Mozda bi izgubili i u produzetku da us poslusali duleta i pravili faul kod zadnjeg napada Barse na kraju 4/4. Lepo je se videlo u prenosu da dule trazi da se pravi faul. Njegovo je pravo da to radi i znam da uvek zeli da ima zadnji napad ali ja mislim da je teze nekoj ekipi da poentira iz napada nego sa penala. Ipak DULE je nas sve toliko zaduzio da nemamo pravo da se ljutimo na njega. No da se vratimo na temu i nadam se zanimljiv vikend koji nas ocekuje. Mislim da je sad vec izvesno da ce snega biti, sad koliko ce ga gde biti to je mozda ipak bozija volja. Ako se ona izuzme najmerodavniji je radar i svi ce pogledi biti uprti u njega. Bilo kako bilo ja za svaki slucaj sutra ''ostrim'' lopatu i sprema se za show time!