Korisničko ime: Lozinka:

Dobrodošli na SerbianMeteo Forum


Prisutni ste kao gost. Da biste imali pristup kompletnom sadržaju foruma, diskusijama, koristili pogodnosti slanja privatnih poruke itd, potrebno je da se registrujete KLIKOM OVDE. Posle procesa registracije, putem e-maila koji ste uneli, dobićete link za aktivaciju naloga. Neophodno je uneti validan e-mail. U suprotnom nećemo biti u mogućnosti da vam pošaljemo aktivacioni link.
Ukoliko imate problem u vezi sa registrovanjem ili neki drugi tehnički problem, kontaktirajte nas na office[at]serbianmeteo.com

Autor Tema: Sport  (Pročitano 550369 puta)

Van mreže slobopfc

  • **
  • Poruke: 771
  • Starost: 44
  • Lokacija: Beograd-Krnjaca
Odg: Sport
« Odgovor #1100 poslato: 06. Decembar 2012. u 23:29 »
Mozda bi izgubili i u regularnom delu, da su igraci poslusali duleta i da su pravili faul priliko poslednjeg napada Barse. Lepo se videlo u prenosu da je Dule trazio da se pravi faul.

Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Odg: Sport
« Odgovor #1101 poslato: 06. Decembar 2012. u 23:42 »
Da nije bilo nepotrebnog faula MIlosavljevica,onda kada su bili najjaci zvizduci , i dva slobodna za Navara,odbranili bi taj napad i dobili bi,plus sto smo posle imali napad i izgubili loptu o5 Milosavljevic i barsa ceo napad. . ali jbg,posle produzetci i jbg na kraju je ovo moralo da se da. . .

znam da je off: pa moderatori kada stignu nek sve prebace u "sport"

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.078
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #1102 poslato: 07. Decembar 2012. u 02:51 »
Тешко ми је ово пало све иако нема резултатски значај, цео повратак сам о томе мислио, нмг да верујем како увек тако губимо, требало је да бранимо напад па шта буде.

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.974
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Sport
« Odgovor #1103 poslato: 10. Februar 2013. u 23:34 »
Sta kazete za ovo veceras?Po meni bruka i sramota.Ovo je najavljeno vec,Covic i Danilovic su upozorili na ovo jos pre 7-8 dana,ali izgleda niko ih nije slusao.

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.078
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #1104 poslato: 10. Februar 2013. u 23:41 »
Брука и срамота и плус навијачи Црвене Звезде нису истерани са трибине.

Када смо направили проблем на кошаркашкој утакмици Партизан-Цибона, повукли смо се трибине и жандармерија је наш комби је по кратком поступку послала за Чачак, тако је и требало да се уради вечерас са навијачима Звезде и мислим да би се утакмица без проблема наставила, брука!

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.974
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Sport
« Odgovor #1105 poslato: 10. Februar 2013. u 23:46 »
To su nadrogirane i pijane budale!
Najgore je to sto se vec znalo da ce se ovo desiti i niko nista nije preduzeo.

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.078
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #1106 poslato: 10. Februar 2013. u 23:52 »
Смешно, да један појединац покуша да запали заставу, вероватно једне до јачих екипа на том садашњем "југу", пошто су сигурно само јаке екипе могле да окаче своју заставу, вероватно је био пијан или надрогиран, или је луд вероватно.  :histerija:

Немам речи.


Van mreže Zika

  • ***
  • Poruke: 4.395
  • Starost: 28
  • Lokacija: Melenci - Zrenjanin
  • student meteorologije u Novom Sadu
Odg: Sport
« Odgovor #1107 poslato: 11. Februar 2013. u 00:02 »
Koliko sam ja video na netu, postoje 2 price... jedna je da je neki stariji covek koji navija za zvezdu pogresio tribinu i otisao medju grobare i tamo su ga ovi tukli itd i onda su kao delije krenule da ga brane... druga je ovo sto je Medo95 gore napisao...

Sta god da je od ta dva...  :-X
Meni je samo zao sto se utakmica nije nastavila, nekako sam imao osecaj da ce CZV pregaziti Partizan  :popcorn:
ljubav si mi jedina, ti si moja sudbina

Van mreže ivkeBgd

  • **
  • Poruke: 1.694
  • Lokacija: Umčari-okolina Grocke
Odg: Sport
« Odgovor #1108 poslato: 11. Februar 2013. u 10:17 »
 ^^ Naravno da bi pregazila,ali nekom je ovaj vid divljaštva bio u koristi,kako god sve bi ja njih na njivu da kopaju i sade ceo dan,kakva nam je država nije ni čudo što se ovakve stvari  dešavaju a niko ne odgovara. CPAMOTA!!!!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=KG8gx0uSn-8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=KG8gx0uSn-8</a>

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Sport
« Odgovor #1109 poslato: 13. Februar 2013. u 20:49 »
Kakav crni Partizan,Zvezda,u toku je jedan od najvećih mečeva u poslednjih par godina...uživanje! :)

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.078
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #1110 poslato: 13. Februar 2013. u 22:44 »
Зец, не разумеш ти нашу љубав према Партизану, то је део васпитања и традиције...  :D

Не бих мењао зезање и  цирку у комбију, блејање по станици сатима, дружење са другарима и то је све због утакмица и Партизана пре свега  :D

Van mreže Aleksa

  • ***
  • Poruke: 2.974
  • Lokacija: Sovljak (Opština Bogatić)
Odg: Sport
« Odgovor #1111 poslato: 13. Februar 2013. u 22:56 »
Zec,a zasto je ovo bio jedan od najvecih meceva u poslednjih par godina?
Svi su znali da posle danasnje pobede Uniksa,Zvezda nema sanse za prolaz.
Momci se cuvaju za nedelju,ponovo da ocitamo lekciju.
E da,hvala Covicu,Vucicu itd na kupu!Neverovatno koliko ih boli sto smo osvojili kup...

Imali su i oni Tadica,Dacica i ostalu ekipu,i osvajali su,sada je nas red.


Van mreže Srbin

  • ***
  • Poruke: 3.302
  • Starost: 32
  • Lokacija: Ivanjica-Jugozapadna Srbja, 451 mnv
Odg: Sport
« Odgovor #1112 poslato: 14. Februar 2013. u 01:11 »
Evo posto sam ja bio u kragujevcu na finalu da objasnim kako je bilo :

Dakle prvo su covic i kompanija politicara i velikih zvezdasa podelili karte navijacima zvezde zauzeli lepo celu onu tribinu i pustili ih 2 sata pre utakmice da se lepo organizuje raspodele. . .

A Grobare tj nas su drzali do pola 10 ispred hale ponavjajuci nam da ne mozemo da udjemo nikako jer je hala prepuna,bilo je i malih incidenata i tek na nekoliko puta ponovljenu recenicu jednog od vodje:  "ili cemo svi uci ili cemo svi izaci i onda ce biti sta ce biti" su na kraju nekako pustili tek oko pola 10 da bi nas stavili na tribinu gde su bili uglavnom penzioneri i po neka vrhunska grupa devojaka :D

Uz nase konstantno vredjanje Covica i njegove zene,ona to nije umela da iskulira(sto bi svaka normala osoba iskulirala jer su provokacije javnih licnosti najnormalnia pojava) ona uzme zvezdin sal pa okazuje nama ,ustane pokazuje srednji prsst i neka malada devojka((ali je je cerka) se prikljucuje tu. .

prozivke konstantne izmedju nas i ovih organizovanih sa suprotne tribine,da bi eskalacija bila kada ja sam video dvojicu ali posle sam samo video da je jedan pokusa o da uzme nasu zastavu a prva ekipa grobara tj alcatraza odavno nije bila jaca uz Juzni Front uhvatili su tog lika ivelijali zapalili dres. . .

... sto izaziva burnu reakciju delija i odmah krecu da se osvete i trojica an terenu kasnije nastaje haos kada je policija usla znaci)u navijackom zargonu) zandari su mazili navijace zvesde nekoliko njih se zaleti majgerijem u zandara on padne a ovi zandari samo stoje ovi ih ubijau stolicama oni stoje,da bi jedan lik zvezdas uzeo aparat za gasenje pozara i poceo da prska po njima i onda se zandari razbeze. . dlaka je falila a doje do krvoprolica,jer nasa strana nieje bila dovoljno obezbejena ali su vodje govorile nemojte uletati nemojte vi biti "cigani" mi imamo godine i godine robije ovo nam ne treba sada itd mozemo neku ferku i tako su smirili strastiali jedva. ..

kASNIJE se prekinula utakmica. .. .

Van mreže zec

  • ***
  • Poruke: 2.839
Odg: Sport
« Odgovor #1113 poslato: 14. Februar 2013. u 02:33 »
Зец, не разумеш ти нашу љубав према Партизану, то је део васпитања и традиције...  :D

Не бих мењао зезање и  цирку у комбију, блејање по станици сатима, дружење са другарима и то је све због утакмица и Партизана пре свега  :D

Razumem ja odlično ljubav prema nekom timu,navijač sam Zvezde,naravno više nikako strastveni,povremeno odem na utakmice.Ali kako sam  sve stariji, sve mi se više gadi ovaj današnji fudbal,ne fudbal kao pravi sport,nego muljaže,lopovisanje!To više nije fudbal,to je samo foliranje za novac.Ja se pitam,zašto bih se ja gubio sa navijanjem za neki naš klub kada je sve to gluma.
Ne shvataj me pogrešno,ali to kad čujem da je nekome Zvezda ili Partizan ŽIVOT.odmah pomislim da mu fali daska u glavi,ja se postidim umesto te osobe.Kako neki šnji klubovi (ja ih tako nazivam) mogu nekome da budu opsesija tolika,idoli.
Pogotovo jadno za današnji fudbal u Srbiji su one reklame na TV-u koje kažu kao da ja dam neki prilog za naše stadione.Kako ih nije sramota da PROSE od naroda.Ma neću dinara da im dam.Da dam pare,pa da gledam manekenčiće,,glumce,ljude koji su mutavi,nepismeni.Koji parice zaradjuju na taj način,a oko njih devojke.Tako bih uzeo motku pa bi ih sve razbio,da se više uzmu u pamet.


Evo,već sada sam se žestoko iznervirao zbog ove očajne situacije sa fudbalom u Srbiji,moram malo da se ohladim.

A za večerašnji meč sam malo razočaran,očekivao sam da će.Real pobediti,tj da će Ronaldo zabiti jos neki gol,ali ne,njega su emocije savladale da da gol svom bivšem klubu.

Van mreže Ljubiša

  • ***
  • Poruke: 4.576
  • Lokacija: Čestereg - opština Žitište - Srednji Banat
    • www.cestereg.rs
Odg: Sport
« Odgovor #1114 poslato: 14. Februar 2013. u 08:42 »
... A vremenom ćeš shvatiti da su i ti "veliki" klubovi isto što i ovi naši. Jedina razlika je što se tamo vrti velika lova i veliki "igrači" ... Tek po neka aferica koja ispliva nas opomene da je sve to daleko od regularnog. Ne znam da li je iko primetio da se nakon afere sve to brzo stiša.  :-X
Pre nekoliko dana sam gledao neku utakmicu holandskog prvenstva (tamo igra jedan dečko koji je rodom iz mog sela). Bilo je pet golova i bili su toliko loše odglumljeni da je to strašno! Evo ja nisam nikada igrao fudbal, ali grantujem da bih da sam na golmanovom mestu, bar jednu od tih lopti uhvatio!!!
Međutim, to je tvoj izbor i tvoje viđenje stvari i ja to poštujem. Isto tako i ti bi trebalo da poštuješ one koji misle drugačije, bez obzira da li je to dobro ili loše za njih. Svako misli (ili ne) svojom glavom!

Van mreže Медо

  • ***
  • Poruke: 4.078
  • Starost: 28
  • Lokacija: Мрчајевци
Odg: Sport
« Odgovor #1115 poslato: 14. Februar 2013. u 09:47 »
Алкатраз никад није био јачи?   :lmao:

Некад је то била екипа за поштовање, мада се знало ко су Вавић, Кића и Прела..., навијачке боје се не мењају тек тако, дигне ми се коса на глави када сам чуо да је Рошави почео песму на шипци "Где год ти да кренеш"  :bang:

Праве екипе су по мени Shadows, H.H и А.Р који су једини неутрални, остали за мене нису неутрални.

Алекса, нас уопште не боли тај ваш куп, добили сте га после 11 година и свака част, али ипак нисте прави европски тим и тима за нека већа дела, не можете да победите Улм у том Пионуру, где су падали редом Барса, Цска, Пао, Реал Мадрид итд....

Van mreže Vladimir

  • ***
  • Poruke: 2.147
  • Starost: 31
  • Lokacija: Gornji Milanovac 332m.n.v.
Odg: Sport
« Odgovor #1116 poslato: 05. Mart 2013. u 20:29 »
Ako neko hoce da gleda Mancester -Real evo Arene Sport 3
http://maxsportlive.blogspot.de/2013/03/manchester-united-real-madrid-live.html

Van mreže ivkeBgd

  • **
  • Poruke: 1.694
  • Lokacija: Umčari-okolina Grocke
Odg: Sport
« Odgovor #1117 poslato: 05. Mart 2013. u 23:18 »
Dobro kad medijski sram Srbije ništa što se zove sport ne prenosi,a traže harač od naroda.Od mene ga vala neće dobiti.Utakmicu upropastio sudija crvenim kartonom,a ono što mi se ne sviđa je i Modrić koji je dao dobru golčinu.Mogu misliti kakav ćemo poraz imati sa hrvatskom.

Van mreže Vladimir

  • ***
  • Poruke: 2.147
  • Starost: 31
  • Lokacija: Gornji Milanovac 332m.n.v.
Odg: Sport
« Odgovor #1118 poslato: 05. Mart 2013. u 23:25 »
http://www.youtube.com/watch?v=yuv8QK98I4M
Pogledaj prekrsaj za crveni,da ga je udari dobro jeste sad jbg,a i meni se Modircev gol ne svidja uopste. :)

Van mreže danijel

  • **
  • Poruke: 1.494
  • Starost: 40
  • Lokacija: Vrsac
Odg: Sport
« Odgovor #1119 poslato: 22. Mart 2013. u 13:32 »
Drugari danas je sudar svetova u Zagrebu na Maksimiru,kakve su sanse nasih Orlova da se vrate neporazeni i osvetlaju obraz Srpskog naroda? ;)